ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
ספורט ופנאי
מוצרים לבית, לגינה ולחצר
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן

מכלים תרמיים ומקררים – להעברה בטוחה

כל מעבדה וכל חברת תרופות צריכות שיהיו ברשותם מכלים תרמיים ומקררים מיוחדים להעברה בטוחה של מנות דם ושל תרופות. אחרי הכול, כשמבצעים בדיקות דם אחד הדברים החשובים ביותר שיש להקפיד עליו הוא, שהדם יגיע ללא קרישים ובאיכות טובה שתאפשר את ביצוע הבדיקות. לגבי תרופות הדבר ברור ביותר – ישנם מקרים בהם יצרנית של תרופות מוכרחה להבטיח ככל שניתן שהקופסאות והארגזים בהם מאוחסנות התרופות יימצאו בקירור. הפתרון ברור: רכישת מכלים תרמיים ומקררים ייעודיים שיאפשרו לשאת את הדם ואת התרופות ממקום למקום ללא חשש.  

מיכלים תרמיים ומקררים – לשמירה מיטבית
קליניקות ומוסדות רפואיים מסוגים שונים צריכים אביזרים ועזרים שונים שיאפשרו להם לספק את הטיפול ואת השירות הטובים ביותר למטופלים שלהם. ציוד כזה כולל, כמובן, מיטות בדיקה ואשפוז, עמודי אינפוזיה וציוד רב אחר, וכדאי מאוד שיכלול גם מיכלים תרמיים ומקררים שיאפשרו שמירה מיטבית על תרופות או על מנות דם. במוסדות רפואיים חשוב מאוד לשמור על איכות התרופות הניתנות לחולים, על מנת להבטיח שהטיפול יהיה אפקטיבי ויאפשר להם להחלים או להרגיש טוב יותר. בדיוק לשם כך ישנם מקררים מיוחדים בהם ניתן לאחסן תרופות ללא חשש – לאורך זמן. בנוסף, כאשר מעבירים מנות דם לבדיקה במעבדה, הן חייבות להישמר בקירור על מנת שלא ייווצרו בהן קרישי דם במהלך ההעברה. מיכלים תרמיים מאפשרים אחסון של מנות הדם והעברתם אל המעבדות בתנאים אופטימליים וללא חשש מקרישה.

מכלים תרמיים – הגנה מלאה על חומרים רגישים
מכלים תרמיים חייבים להימצא ברשות כל בית חולים, מוסד וארגון העוסקים בביצוע בדיקות דם ואשר מחלקים תרופות למטופליהם. זאת משום שבלי מכלים כאלה דגימות הדם והתרופות צפויות שלא לשמור על טריותן, דבר העלול לפגוע מאוד במטופלים; דגימות דם שמגיעות למעבדה שלא בקירור, עלולות להגיע במצב של קרישי דם, שאינם מאפשרים, כמובן, לבצע את הבדיקות הדרושות. תרופות שלא נשמרות בתנאים אופטימליים עלולות, כמובן, לסכן מאוד את המטופל שיקבל אותן, ואפילו עד כדי סכנת חיים. מכלים תרמיים מאפשרים לאותם ארגונים, מוסדות וגופים לשמר את דגימות הדם ואת התרופות בתנאים האופטימליים, ולכן חשוב מאוד להצטייד בהם לפני תחילת הפעילות.  

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!
      לא נמצאו מוצרים
חפש מוצר מבוקש
חדשות
מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 690 שח

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك


דפי מידע
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר


יצרנים באתר
מנוף הרמה לנכים או לסיעודיים
מנוף הרמה לנכים מתאים לשימוש ביתי ולשימוש מוסדי בבתי אבות או מחלקות בבתי חולים. פע...

מוצר החודש כרית ויסקו במתנה!
קבל/י קופון למבצע כרית+כרית נוספת (חסכון של 249 ש"ח) קוד קופון למימוש בהזמנה 6018

מנוף כסא הרמה + העברה
מתקן הרמה סיעודי לנכים, כסא העברה, כיסא רחצה ושירותים וכיסא מנוף להכנסת המטופל לרכ...

מטפס מדרגות זחל המאפשר לבוגרים או לנכים, לעלות ולרדת במדרגות
מעלון מטפס מדרגות זחל תוצרת אירופה -הכנס/י לקבלת פרטים ומחיר!


iso 9001


אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי.
לפני רכישת מוצר או תכשיר והשימוש בו, מומלץ להיוועץ ברופא או רוקח לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש במוצר, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית