כסאות לעיסוי

כיסאות עיסוי למטפלים
כיסאות עיסוי למטפלים - לטכניקות עיסוי מגוונות
למטפלים המתמחים בעיסוי מומלץ מאוד לרכוש בין שאר הציוד למטפלים גם כיסא עיסוי. זאת משום שכיסא עיסוי יאפשר להם לבצע עיסויים גם במקומות הומי אדם ולא רק בקליניקה (בירידי רפואה משלימה וכד') וכן לבצע עיסויים בטכניקות שונות שיכולות לסייע בשחרור שרירים.

כיסאות עיסוי למטפלים - בהתאמה אישית
כיום ניתן להשיג כיסא עיסוי לאישה וכן כיסא עיסוי לגבר, המותאמים למבנה האנטומי ולצורכי התמיכה של הגוף. מדובר בכיסאות נוחים שניתן לשבת עליהם לשני הכיוונים, והם בעלי משענת היכולה להתכוונן למגוון תנוחות - על פי הצורך.

כיסא עיסוי - קלי משקל
כיסאות עיסוי למטפלים עשויים מאלומיניום ולכן קלי משקל וניתנים להעברה ולנשיאה בקלות.    

כיסאות עיסוי – שבו בנוח
אם אתם מטפלים העוסקים בתחומים שונים של הרפואה המשלימה, כגון שיאצו, עיסוי מסוגים שונים ועוד, כדאי שתדעו שקיימת היום דרך להדגים את הטיפולים שלכם בצורה מיטבית גם במקומות פחות אינטימיים. מדובר בכיסאות עיסוי – כיסאות מיוחדים שמאפשרים לכם לבצע עיסוי אפקטיבי לגמרי גם כשהמטופל יושב. כיסאות עיסוי מאפשרים ישיבה דו-צדדית ומאפשרים לכם, המטפלים, גישה אל גוף המטופל. למטופלים הם מאפשרים לשבת בנוח וליהנות מעיסוי נפלא, כך שבהחלט מדובר בהשקעה משתלמת. 

כסאות מטפלים – לטיפול טוב יותר
אם אתם עוסקים במקצועות הרפואה או הרפואה המשלימה השונים, אתם בוודאי יודעים שהטיפול מתבצע בצורה טובה יותר כשנוח לכם. לשם כך אתם צריכים כיסאות למטפלים שיהיו לכם כמה שיותר נוחים. לכן, כדאי שתכירו את הסוגים השונים של כיסאות מטפל הקיימים בשוק, ביניהם כיסא מטפל עגול, כיסא אוכף למטפל, כיסא מטפל ללא משענת או כיסא מטפל עם משענת. בזכות העובדה שיש סוגים רבים של כיסאות למטפלים כל מטפל יכול למצוא את הכיסא שיספק לו את הגישה הטובה ביותר למטופל ואת ביצוע הטיפול המקצועי והמוצלח ביותר.

כיסאות עיסוי – לא לירידים בלבד
הרבה פעמים ממליצים למטפלים בתחומי העיסוי השונים לרכוש כיסאות עיסוי רק אם הם משתתפים בירידים או בכנסים שונים בהם הם מעוניינים להדגים את כישוריהם. אבל, כיסאות עיסוי יכולים לשרת גם מטפלים שעיקר פעילותם מתבצעת בקליניקה, וזאת בזכות העובדה שהם מאפשרים להשתמש בטכניקות עיסוי שמיטת טיפולים אינה מאפשרת. עיסוי בישיבה מאפשר, למשל, התמקדות טובה יותר באזורי הגב העליון, השכמות והצוואר, והם מספקים גם למטופל תנוחת עיסוי נוחה יותר. לכן, כל מטופל שרוצה לספק למטופלים שלו חוויית עיסוי מושלמת, כדאי מאוד שיחשוב על רכישת כיסא עיסוי.

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!
            

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות