כריות למיטות עיסוי ולטיפולים

כריות למיטות עיסוי ולטיפולים
כריות למיטות עיסוי / כריות לטיפולים
מטפלים ברפואה משלימה זקוקים לא רק למיטת עיסוי, אלא גם לאביזרים נוספים שינעימו למטופל את זמן העיסוי וביניהם כריות למיטות עיסוי. מדובר בכריות בעלות ציפוי העמיד בפני מים ובפני שמן, ומאפשר למטופל ליהנות מעיסוי כאשר ראשו ו/או רגליו מונחים בזווית הנוחה לו ביותר.

כריות לטיפולים - עמידות מוחלטת בפני רטיבות
מכיוון שבטיפולים רבים המשתייכים למשפחה של רפואה אלטרנטיבית ובעיקר כשמבצעים עיסויים עושים שימוש בשמנים ולעתים גם במים, הרי שאותן כריות למיטות עיסוי צריכות להיות עשויות מחומר שהינו עמיד לגמרי בפניהם. כריות לטיפולים שנמכרות באתר מצופות בד סקאי שהינו עמיד לחלוטין בפני מים ושמנים.

כריות למיטות עיסוי - יופי של רפלקסולוגיה
מטפלים ברפואה משלימה העוסקים ברפלקסולוגיה זקוקים לכרית חצי עגולה שתאפר למטופל להניח את רגליו בנוחות ולמטפל גישה נוחה אליהן.

כריות לטיפולים – נוחות מרבית
כאשר מדובר בטיפולי רפואה משלימה, אחד הדברים החשובים ביותר הוא הנוחות, הן של המטפל והן של המטופל. חשוב מאוד שלמטופל יהיה נוח על מנת שהוא יוכל להיות כמה שיותר רגוע במהלך הטיפול. על מנת שלמטופל יהיה נוח מומלץ מאוד למטפלים להסתייע בכריות למטפלים, שהן בעצם כריות למטופלים. כריות למטפלים ניתן להציב מתחת לרגלי המטופל, מתחת לראשו או מתחת לידיו, הכול בהתאם לאופן בו הכי נוח לו לשכב. מכיוון שהרבה מאוד פעמים בטיפולי רפואה משלימה כרוך גם טיפול בשמנים, כדאי מאוד לרכוש כריות למטפלים שעשויות מבד שעמיד במים וברטיבות ושתהיינה גם קלות לניקוי.

כריות למיטות טיפולים – נוחות היא מילת המפתח
אם אתם מטפלים בתחומי הרפואה המשלימה השונים או מנהלים מכון יופי וטיפוח, בין המוצרים שחובה שיהיו לכם בקליניקה חשוב מאוד שתהיינה גם כיסאות למיטות טיפולים. אחרי הכול, המטופלים שלכם רוצים שיהיה להם נוח, וגם אתם רוצים שיהיה להם נוח כדי שהם יחזרו אליכם ולא ילכו למתחרים. בחירת הכריות צריכה להתבצע מתוך שיקול דעת מיטבי, על מנת שתדעו שאתם באמת בוחרים את הטוב ביותר. חשוב לדעת שיש מספר סוגים של כריות למיטות טיפול, ביניהן כריות עגולות, כריות שמהוות משענת לגב, כריות שמיועדות להרמת הרגליים ועוד. הדבר החשוב ביותר הוא, כמובן, להתאים את הבחירה לסוגי הטיפולים שאתם מבצעים, ולהיות בטוחים שאתם רוכשים כריות מחומרים איכותיים, אשר תחזקנה מעמד לאורך זמן.

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!

       

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות