מוצרים להרזיה ולחיטוב הגוף

מוצרים להרזיה ולחיטוב הגוף
מוצרים להרזיה - לא רק דיאטות
כל מי שמעוניין לחטב את גופו ולהשיל מעליו כמה קילוגרמים, חשוב שידע כי אמנם חשוב מאוד להקפיד על אכילה נכונה ולשמור על מה שכולנו מכירים בשם דיאטה, אולם מדובר בתנאי הכרחי שאינו מספיק. מעבר לדיאטה חשוב מאוד לבצע פעילות גופנית, שכן בלעדיה יהיה קשה מאוד לראות תוצאות.

מוצרים לחיטוב הגוף - מה שיש לשוק להציע
היום השוק מציע מגוון רחב של אביזרים ועזרים שיסייעו לכם לשמור על המשקל, ביניהם: מערכת אלקטרודות מקצועית המפעילה את השרירים ללא מאמץ, מכשיר לחיטוב שרירי הבטן, רז גוף לחיטוב הידיים והירכיים, צלחת טוויסטר לחיזוק פלג הגוף העליון והגב, מחטב גוף, מכשיר לשכיבות שמיכה, משקולת רוטטת, חגורת הרזיה, חישוק הולה הופ ועוד.

טיפים להרזיה - גם באינטרנט
כאמור, על מנת להשיג תוצאות יש לשלב בין פעילות גופנית לבין דיאטה. היום ניתן לרכוש מנוי חודשי ל"דיאטה אונליין" - תוכנית דיאטה ותזונה מותאמת אישית, הניתנת על ידי דיאטן מקצועי ומביאה לתוצאות מוכחות. חשוב לבצע דיאטה מבוקרת ולא להוריד הרבה במשקל בבת אחת, משום שדיאטות מסוג זה הן בדרך כלל דיאטות שנועדות לכישלון. בהצלחה!        

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות