מחטים לאקופונקטורה

מחטים לאקופונקטורה
מחטים לאקופנוקטורה - דיקור מקצועי
דיקור סיני הוא טיפול מסורתי עתיק, במהלכו עושים שימוש במחטים מיוחדות. דיקור סיני באמצעות מחטים לאקופונקטורה מתבצע בנקודות מסוימות לאורך המרידיאנים, שהינם, על פי הרפואה הסינית העתיקה, אותם ערוצים האחראיים לזרימת האנרגיה בגוף.

מחטים לאקופונקטורה - הסוגים השונים
ישנם סוגים שונים של מחטים לדיקור סיני, ביניהם מחטים סיניות, מחטים יפניות, מחטים קוריאניות ועוד. כמו כן ניתן להשיג מחלטים עם מוליך וכן מחטים ללא מוליך, וכן מחטים לאוזן אשר שימוש בהן גורם לגוף לייצר אנדורפינים שמסייעים מאוד לשיכוך כאבים.

מחטים לאקופונקטורה - מבחר גדלים
ניתן להשיג מחטים לאוקופנקטורה בגדלים שונים, כאשר כל גודל של מחט מיועד לדיקור של אזור אחר בגוף. ניתן להשיג גם חבילות מחטים לדיקור המכילות כמות גדולה של מחטים.   

מחטים לאקופנטורה – לא למבוגרים בלבד
אמנם מדובר כאן במחטים, אבל דיקור אפשר (וכדאי) לבצע גם בתינוקות ובילדים שסובלים מבעיות שונות כגון גזים ובעיות עיכול אחרות (כגון ריפלוקס), צינון חוזר ושאר מחלות הקשורות במערכת חיסון חלשה (ולא רק בהן). כמובן שדיקור תינוקות, פעוטות וילדים צריך להתבצע באמצעות מחטים לאקופנטורה שהן קטנות ודקות יותר ממחטי דיקור רגילות, ושהוא צריך להתבצע רק אצל מטפלים שהוסמכו לכך.

מחטים לאקופנטורה
בעבר כאשר דיברו על מחטים לאקופנטורה אנשים היו מתכווצים מכאב רק מעצם המחשבה על הדקירה. היום ישנן מחטים דקות במיוחד ועם ציפוי כסף או זהב איכותיים, המאפשרות למטפל להחדיר אותן אל גוף המטופל בקלות וכמעט ללא כאב. עובדה זו מביאה היום גם אנשים שחששו מאוד מהטיפול בדיקור סיני לנסות זאת בעצמם, ובזכות אותן מחטים לאקופנטורה גם הם יכולים להיעזר בשיטה עתיקת היומין לטיפול במגוון רחב של מצבים ומחלות.

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!
      

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות