מכשור חשמלי לרפואה משלימה

מכשור חשמלי לרפואה משלימה
מכשור חשמלי לרפואה משלימה - המערב בשירות הרפואה המשלימה
למרות שהרפואה המשלימה נחשבת בדרך כלל לרפואה המשלימה את הרפואה המערבית המקובלת, הרי שישנם תחומים בהם הרפואה המערבית דווקא באה לעזרתה של הרפואה המשלימה. זהו המצב לאשורו כאשר מדובר במכשור חשמלי המסייע לבצע טיפולי רפואה משלימה שונים.

מכשור חשמלי לרפואה משלימה - לטיפול מדויק
ישנם מכשירים חשמליים המסייעים מאוד למטפלים ברפואה משלימה לבצע טיפול מקצועי ומדויק, ביניהם: פוינטר פלוס לסיוע באיתור הנקודות המדויקות לדיקור סיני, אלקטרו אקופנצר המאפשר למטפלים לבצע דיקור ועיסוי במשולב, מכשיר לייזר לאקופונקטורה, מנורת אלקטרו מגנט תרפויטית, מכשירי אולטרה סאונד ניידים ועוד.

מכשור חשמלי לרפואה משלימה - משלימים אחד את השני
אין ספק שאותו מכשור חשמלי לרפואה משלימה מסייע למטפלים לבצע את עבודתם ביעילות ובדיוק רב. השימוש במכשור זה יכול לסייע מאוד להצלחת הטיפולים המשלימים השונים, שכן הטיפול הופך להיות הרבה יותר מדויק. חשוב לרכוש מכשור חשמלי לרפואה משלימה, כגון פוינטר פלוס, מכשיר אולטרסאונד נייד, מכשיר לייזר לדיקור ועוד, אך ורק מתוצרת חברות המתמחות בתחום ועם אחריות מלאה. זאת על מנת שבכל מקרה של תקלה או בעיה – יהיה לכם אל מי לפנות.

מכשור חשמלי לרפואה משלימה – עסו זאת בעצמכם
אם אתם מטפלים ברפואה הסינית, כדאי שתרכשו לעצמכם מכשור חשמלי שיקל עליכם מאוד את הטיפול מחד, ושיסייע לכם להגיע לתוצאות המקוות עם כל מטופל. מכשור חשמלי זה כולל, בין היתר, מכשיר שיסייע לכם לאתר את נקודות הדיקור המדויקות בגוף המטופל. בין המכשירים הקיימים היום בשוק תוכלו למצוא את האלקטרו אקופנצר – מכשיר שבנוסף לאיתור הנקודות ולשליחת זרם חשמלי למחטים מבצע עיסוי בנקודות הדיקור על מנת להפיג את הכאב. מכשיר חשמלי נוסף בתחום הוא ה"פוינטר פלוס", שמתוכנת למצוא את נקודות הדיקור בגוף בהתבסס על העובדה שבנקודות אלה ההתנגדות קטנה יותר והמוליכות החשמלית נמוכה יותר. הזיהוי מוצג למטפל באמצעות צליל וסימון באור. אין ספק, שמכשור חשמלי מסוג זה מהווה פריצת דרך חשובה ברפואה המשלימה, ומומלץ לכל מטפל בתחום לבדוק את המכשירים. יכול מאוד להיות שהם ייעלו מאוד את הטיפול.
       

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות