whatsapp

שולחנות

שולחנות

שולחנות הם פרטי ריהוט בעלי חשיבות רבה מאוד בכל בית. יש שולחן אחד בסלון, שני במטבח, שלישי בפינת האוכל והרבה פעמים גם רביעי – בחדר הילדים, כאשר לכל אחד מהם יש תפקיד משלו. שולחנות סלוניים מיועדים להנחת כיבוד ושתייה, אלה הממוקמים בפינת האוכל משמשים לסעודות רבות משתתפים ואלה שבמטבח מיועדים בדרך כלל לארוחות קלות ו/או לסעודות של סוג או של יחיד. לאור מקומם החשוב בחיינו, לבחירה נכונה של שולחנות יש חשיבות רבה. חשוב לוודא שמידותיהם מתאימות לגודל החלל בו הם מיועדים להימצא, חשוב לבחור כאלה שנפתחים לגודל שתואם את צרכינו וכמובן – חשוב להיות בטוחים שהם עשויים מחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן כדי שלא נצטרך להחליפם במהירה. בירור של כל הפרטים הללו יגדיל את הסיכויים שתהיו מרוצים מהרכישה ושתיהנו מהשולחנות שבחרתם לאורך זמן. 

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!

     

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות