שמנים בסיסיים / צמחים

SIMMONDSIA CHINENSIS
₪35
Macadamia ternifolia
₪36
PRUNUS AMYGDALUS VAR. DULCIS
₪17
CALENDULA OFFICINALIS
₪40
שמנים בסיסיים / שמנים צמחיים
שמנים בסיסיים - הבסיס של הרפואה המשלימה
שמן בסיס, המכונה גם שמן צמחי או שמן נשא, הינו שמן שמופק מצמחים, מאגוזים או מזרעים, אשר בו משתמשים על מנת לדלל שמנים אתריים (או שמנים ארומטיים) שהם השמנים בהם נמצאים החומרים הפעילים. הדילול נדרש כדי למתן את כניסתו של השמן האתרי, שהוא שמן חזק ומרוכז, אל מחזור הדם.

שמנים צמחיים - מסייעים להצלחת הטיפול
מכיוון שאותם שמנים צמחיים משמשים לדילולם של שמנים אתריים, הם מאפשרים מריחה של השמנים האתריים על גבי אזורים נרחבים יותר בגוף בכמות הרצויה, וכך תורמים להצלחת הטיפול.

הסוגים השונים של שמנים בסיסיים
ישנם סוגים רבים של שמנים בסיסיים, ביניהם: שמן שקדים לטיפול בעור יבש, שמן שומשום לשחרור רעלים ולכאבים ראומטיים, שמן נבט חיטה המסייע בשיקום נזקי העור, שמן דקל המסייע לחידוש רקמות, שמן זרעי פשתן המטפל בפצעים ובזיהומים שעל העור, שמן נר הלילה המסייע למגוון מחלות ועוד רבים וטובים אחרים. 

שמנים בסיסיים – בהיריון ובלידה
שמנים בסיסיים רבים יכולים להיות לעזר רב עבור האישה ההרה והיולדת. כך למשל ביצוע עיסוי פירינאום באמצעות שמן שקדים בשבועות האחרונים של ההיריון (החל משבוע 35) יכול לסייע מאוד למניעת קרעים באזור הפירינאום בזמן הלידה וכמובן גם למניעת הצורך בחתך חיץ בזמן הלידה. שמן שקדים הוא שמן בסיס מאוד מתאים למטרה זו, וכדאי להביאו גם לחדר הלידה עצמו על מנת שהמיילדת תשתמש בו לעיסוי במהלך הלידה עצמה. על מנת למנוע סימני מתיחה בהיריון ניתן למהול כפית של אחד מהשמנים הבסיסיים (שקדים, שומשום, נבט חיטה וכד') עם טיפה אחת של שמן רוזווד וטיפה אחת של שמן מנדרין, ולעסות את האזורים המועדים (ירכיים, בטן תחתונה, שדיים).

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!          

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות