לייף סטייל

זכה במכרז משהב"ט
2020A
₪699.00
משלוח חינם
MEDIC SPA
₪749.00
משלוח חינם
MG-135
₪369.00
משלוח חינם
משענת בריאות
₪129.00
משלוח 29 ₪
BR-60
₪219.00
משלוח חינם
MG-153
₪469.00
משלוח חינם
KS-25
₪129.00
משלוח 39 ₪
KS-22
₪120.00
משלוח 39 ₪

  
עיסוי – הנאה מרבית גם למטפל וגם למטופל
כל מי שעוסק בעיסוי יודע, שכשנוח לו – נוח גם למטופל שלו. לכן, לכל מטפל מומלץ מאוד להצטייד בכל הציוד שיגרום למטופל שלו להרגיש בנוח: מיטת עיסוי עם חור לראש, שמאפשרת למטופל לשכב בנוחות מבלי לאמץ את השרירים; כיסא טיפולים שמאפשר למטפל לשבת בנוח – ורצוי שהוא יהיה על גלגלים על מנת שהוא יוכל לעבור בקלות בין צדי המיטה; סדינים חד פעמיים – למען הסטריליות והאסתטיקה וכמובן – שמני עיסוי מגוונים שיאפשרו למטפל לבצע את הטיפול על הצד הטוב ביותר – ועם הריח הטוב ביותר. כשלמטפל יש את כל הציוד הדרוש, המטופל מרגיש שהוא הגיע למקום מקצועי ואל מטפל שיודע מה הוא עושה. אין ספק, שעבור המטופל, לקבל עיסוי ממטפל מקצועי בקליניקה מסודרת ומאורגנת, יכול לשות הבדל תהומי בהרגשה.
   

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות