whatsapp
הצהרת פרטיות

מדיניות הגנת הפרטיות באתר העיקר הבריאות

המחוייבות שלנו להגנה על פרטיותך
הפרטיות שלך כגולש באתר העיקר הבריאות חשובה לנו. על מנת לשפר את ההגנה על פרטיותך אנו מספקים עבורך מידע זה הנוגע למדיניות הגנת הפרטיות של אתר העיקר הבריאות ובדבר האפשרויות העומדות ברשותך בזמן השהות באתר וככל הנוגע להתנהלותינו בעניין איסוף מידע באתר.

מידע זה מופיע הן בעמוד הבית של האתר והן בכל נקודה בה נדרש למסור פרטים אישיים וזאת על מנת לודא מודעות המבקרים באתר בדבר מדיניות הגנת הפרטיות.
 
המידע שנאסף על ידינו
בעמודים שונים באתר שבהם יכול הגולש להזמין מוצר, מידע או שירות ידרש ממך למלא מידע כמפורט:
שם פרטי ומשפחה, מספר תעודת זהות, כתובת מלאה, כתובת דוא"ל, מספר טלפון, מספר כ.א וכו'.
ישנם מקרים בהם ניתן למסור מידע השייך לאדם אחר, לדוגמא, כאשר מזמינים מתנה לאדם אחר, מוסרים את שמו, כתובתו לצורך מסירת המתנה, מספר הטלפון שלו וכו'.
 
כיצד אנו משתמשים במידע שמסרת
אנו משתמשים במידע שנמסר באתר לצורך ביצוע הזמנה של מוצר, מידע או שירות אך ורק למטרת ביצוע אותה משימה והמשימות הנגזרות ממנה (לדוגמא הוצאת קבלה, חיוב הצרכן וכדומה).
מידע הנאסף באתר איננו מועבר לאף גורם אחר, למעט ככל שידרש לצורך השלמת המשימה (כאמור לדוגמא לחברת האשראי).
מידע שימסר לגבי אדם אחר לצורך משלוח מתנה ישמש לביצוע משימה זו בלבד.
במקרים שישלח אלינו דואר אלקטרוני נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה נשלחה ההודעה לצורך משלוח חוזר של דוא"ל אך לא לכל מטרה אחרת, וכן כתובתך לא תמסר לאף גוף אחר.
אם הנך מעוניינ/ת לקבל מידע נוסף את/ה מוזמנ/ת לידע אותנו בדבר רצונכם ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא יתבצע שימוש בפרטיך האישיים לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות.
 
במידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסויים, מידע לא מזהה, אנו משתמשים על מנת להביא לשיפור אתר העיקר הבריאות וכדי לעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא מזהה זה מועבר גם לגורמים אחרים, ביניהם המפרסמים אצלנו. לדוגמא: כמות המבקרים באתר, מספר הגברים הנרשמים לשאלון ספציפי באתר, וכו', אך לא כל פרט מידע שעלול לזהות אישית את המבקר באתר.
 
כמובן שלא מבוצע כל שימוש בפרטי אמצעי התשלום שנמסרים לנו, בין אם זמדובר בפרטי כ.א או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע תשלום עבור ההזמנה בלבד, ואיננו מעבירים את הפרטים לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.
 
מחוייבותינו בנושא אבטחת מידע
אנחנו מונעים כניסה שאינה מורשית אל מאגרי המידע שברשותינו. אנחנוו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שיבוצע שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, אלקטרוניים וטכנולוגיים על מנת לאבטח את המידע הנאסף באתר.
 
צור קשר
לכל שאלה הנוגעת לנושא הגנת פרטיותך באתר, וכן לתלונה בעניין טיפול במידע באתר, אנא פנה למרן ירון גונדא, האחראי על הגנת הפרטיות באתר למייל [email protected]
 
דגש על הגנה על ילדים שגילם מתחת לגיל 13 
מידע לגבי מי שהובא לידיעתנו שגילו מתחת לגיל 13 אינו נאסף באתר, אלא באישור ההורה.
 
גופים אחרים הפועלים באתר העיקר הבריאות
באתר פועלים גם הגופים הבאים: "לוגייט טכנולוגיות"
            
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מידע על ביטול עסקה
אז למה כדאי לפרסם באתר העיקר הבריאות? כי מדובר באחד מהאתרים הגדולים והמוכרים ביותר בתחומי הבריאות ואיכות החיים, כי יש למעלה מ-40,000 כניסות לאתר מדי חודש, הפרסום מאפשר לכם להגיע בדיוק אל קהל היעד שלכם.
על מנת להקל את ההתנהלות, ולאפשר טיפול ביתי בצורה הטובה ביותר, רצוי להיערך ולארגן ציוד, אביזרים וריהוט שיסייעו ליקיריכם בשלב זה של חייהם. העיקר הבריאות מתמחה בתחום הנגישות והבטיחות לאורח חיים עצמאי בבית. הכנו עבורכם רשימת הצטיידות מומלצת. אם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור יקיריכם, סמנו מה נחוץ לכם לצורך הטיפול ואנו נשלח אליכם הצעת מחיר
אנו מתחייבים כי בכל רכישה שלך באמצעות אתר העיקר הבריאות תקבל את המוצר שהזמנת, במידה ולא אנו מתחייבים להחזר כספי מלא, אצלנו עסקה בטוחה התחיבות לאספקת המוצר או החזר כספי מלא כל זאת בכפוף לתקנון האתר

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות