whatsapp
התחייבות העיקר הבריאות
איכות השירות
כאתר המוביל בישראל בתחום מוצרי הבריאות איכות החיים והספורט אנו מתחייבים להעניק ללקוחות האתר את איכות השירות הטובה ביותר בישראל.

מסחר הוגן
באתר העיקר הבריאות אנו מאמינים בשקיפות מלאה ולכן אנחנו מתחייבים לפרסם בכל מכירה את כל המידע הרלוונטי על המוצר לרבות פרטי הספק המוכר, כדי לאפשר לך קניה בטוחה ככל הניתן.

עסקה בטוחה - ערבות לכספכם
אנו מתחייבים כי בכל רכישה שלך באמצעות אתר "העיקר הבריאות" תקבל את המוצר שהזמנת, במידה ולא - אנו מתחייבים להחזר כספי מלא, אצלנו עסקה בטוחה = התחיבות לאספקת המוצר או החזר כספי מלא כל זאת בכפוף לתקנון האתר.

קניה מאובטחת
העסקאות המבוצעות באתר מאובטחות בטכנולוגיה מתקדמת ביותר ועומדות בכל דרישות פרוטוקולי האבטחה המחמירים ביותר של חברות האשראי. כל המידע המתקבל באתר נשמר באופן מוצפן והוא נשמר תחת אבטחה מאושרת ומסודרת.

שביעות רצון
אנו מתחייבים לפעול על מנת להבטיח את שביעות רצונך המלאה מהרכישה באתר, אנחנו מתחייבים כי תוכל להחזיר את המוצר שרכשת בתוך 14 יום  מיום קבלת המוצר. 

מובהר כי התחיבות זו היא בכפוף ובהתאם לחוק ובתנאי והמוצר מוחזר כחדש וללא שימוש.

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב "חדש" למצב "משומש" ולכן לא ניתן (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לקבל מוצר שחלה הרעה במצבו.

מובהר למזמין/לקוח והוא מאשר את קבלת המוצר ואת נכונות העסקה לשביעות רצונו, המזמין/לקוח מאשר את ההתקנה ההתאמה האישית והקבלה של המוצר וכי אין למזמין/לקוח כל טענה ו/או בעיה עם המוצר ו/או התקנתו.

" החברה שומרת על זכותה לתבוע בגין ירידת ערך של * %  בהתאם לסע' 14 (ג) לחוק הגנת הצרכן עקב ביטול עסקה לאחר שימוש במזרונים /במיטות /מנופים/ מחוללי חמצן / כסאות גלגלים/ מעליות ומעלונים הנמכרים"

צוות עובדי "העיקר הבריאות" ילווה אותך עד שתהיה מרוצה לחלוטין מהמוצר שרכשת.

הספקים שלנו
אנחנו משתפים פעולה רק עם ספקים העומדים בקריטריונים הגבוהים ביותר בהתאם לחוק הגנת הצרכן, למרות שהשירות והאחריות למוצרים ניתנת על ידי הספקים אנחנו באתר "העיקר הבריאות" מתחייבים לדאוג לך בכל תקלה מרגע הקניה ועד לקבלת המוצר לשביעות רצונך המלאה.

המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות
הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר.
כדי לודא מודעות המבקרים באתר, מופיע מידע זה הן בדף הבית של האתר והן בכל נקודה שבה נדרשים פרטי מידע אישיים.
 
המידע שאנו אוספים
בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, להזמין מידע וכו', נדרש מידע כמפורט:
שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי וכו'.
לעיתים ניתן לרשום מידע הרלוונטי לאדם אחר, למשל, כשמזמינים מתנה לאדם אחר, 
רושמים לגביו שם, ת.ז., דוא"ל, כתובת, טלפון וכו'.
 
מה אנחנו עושים עם המידע
במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו').
המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי).
מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה משמש למטרה זו בלבד
במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.
אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות.
 
במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסויים, אנו עושים שימוש כדי לשפר את האתר שלנו ולעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא שמי זה מועבר גם לגורמים אחרים, בהם המפרסמים אצלנו. לדוגמא: מספר המבקרים באתר, מספר הנשים הנרשמות לשאלון מסויים באתר, וכו', אך לא כל פרט מידע המזהה אישית את המבקר באתר.
 
כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

מיד לאחר ביצוע התשלום נמחק מספר הכרטיס והוא לא נמצא ברשותנו, במידה והלקוח מבקש לבצע הזמנה חוזרת ידרש הלקוח המזמין לספק את פרטי האשראי שוב.
 
המחוייבות שלנו לאבטחת מידע
אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.
 
יצירת קשר איתנו
לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לאחראי על הגנת הפרטיות באתר, מר ירון גונדא למייל [email protected]
 
הגנה מיוחדת על ילדים מתחת לגיל 13
איננו אוספים מידע לגבי מי שידוע לנו שהינו מתחת לגיל 13, אלא באישור הורה.

שעות פעילות
ימים א'  - ה : 08:30 – 19:00
יום ו'           : 08:30 – 13:00

 
                    
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
תודה על פנייתכם נציג החברה יחזור אליך בהקדם

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות