>" /> whatsapp
נגישות, ניידות ותנועה
כיסאות גלגלים
אביזרים לכסאות גלגלים
אופני ידיים לכסאות גלגלים
כסאות גלגלים אקטיביים
כסאות גלגלים ממונעים
כסאות גלגלים מתקפלים
כסאות גלגלים סטנדרטיים
כסאות גלגלים סיעודיים
כסאות גלגלים קלים
כסאות העברה
אביזרי תנועה ועמידונים
הליכון אמות
הליכונים
מקלות הליכה
עמידונים
קביים לסיוע בהליכה
רולטורים
אביזרים לילדים עם צרכים מיוחדים
אביזרי תנועה לילדים
עמידונים לילדים
נגישות
זחלילית ומעלון לנכים
ייעוץ לנגישות
מוצרי ניידות ונגישות
מעלון מדרגות
מעלית ביתית
מתקן הרמה לרכב
מתקן להורדת נכים לבריכה
נגישות לבית פרטי / דירה
נגישות לנכס מסחרי / ציבורי
רמפות
תפעול כללי
מבצעים מיוחדים
תפעול כללי
קלנועיות
קלנועית זוגית
קלנועית מתקפלת

      

נגישות, ניידות ותנועה

חופש מירבי הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בחיים עם איכות אמיתית. חלק משמעותי בחופש שלנו הוא ניידות מקסימלית, ובהתאם מושקעים באופן קבוע משאבים רבים לפיתוח פתרונות הנגשה ותנועה - כך שגם אנשים בעלי מוגבלויות יוכלו להתנייד בקלות ובנוחות. חברת "העיקר הבריאות" צברה ניסיון רב בתחומי הנגישות, הניידות והתנועה, ומציעה מגוון מוצרים רחב במיוחד לעזרה בתחומים אלו. בנוסף, תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ מקצועי שיסייע לכם למצוא את המענה המדויק ביותר לכל צורך.

פתרונות נגישות לנכסים פרטיים ומסחריים

בשנת 1998 חוקקה מדינת ישראל את חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. 7 שנים מאוחר יותר התווסף לחוק חשוב זה פרק שמתמקד בנושא ההנגשה של מבנים ציבוריים ובהם גם נכסים מסחריים. בנוסף, התרחבה מאוד המודעות לחובה שמוטלת על כולנו לדאוג לבעלי ובעלות המוגבלויות, כך שיוכלו להשתלב בחברה באופן מיטבי. באופן טבעי, גם במרחבי המגורים נעשה שימוש רב בפתרונות הנגשה שמקלים על למשל מי שמתניידים באמצעות כיסא גלגלים.
על-מנת להתאים פתרון הנגשה למרחב הפיזי ולצרכים הספציפיים של האדם, נדרשת בקיאות רבה. הצוות של "העיקר הבריאות" צבר ניסיון רחב היקף בתחום, הן מבחינת הדרישות של החוק והן מבחינת המוצרים הקיימים והטכנולוגיות החדשניות בתחום.
בין השאר, אנחנו מציעים מעלוני מדרגות שמאפשרים לצלוח בקלות מדרגות במקומות שבהם אי אפשר או לא כדאי להתקין מעלית, מדרגונים, רמפות (כולל לרכב) ועוד פתרונות. עוד קודם לכן תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ מקצועי מקיף שיעזור לכם להבין מהן האופציות העומדות בפניכם, מהם היתרונות והחסרונות של כל אפשרות - למשל מתי עדיפה רמפה לנכים ומתי מדרגון - וכך לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.

מגוון רחב של כסאות גלגלים

קטגוריה מרכזית נוספת בתחום הניידות והתנועה היא כסאות גלגלים. המגוון הרחב מאוד של האפשרויות מחייב קודם כל אפיון מדויק של הצרכים, ועל בסיס זה ניתן לבחור את כסא הגלגלים המתאים ביותר לכל אחד ואחת. כך למשל ישנם מקרים שבהם המשקל של הכסא הוא הפרמטר המשמעותי ביותר ולכן כדאי להעדיף כסאות גלגלים קלים.
כשהמטרה היא מקסימום חופש תנועה במינימום מאמץ (ויש תקציב שמאפשר להשקיע), ההמלצה תהיה על כסאות גלגלים ממונעים, כך שאין צורך להפעיל כלל כוח כדי להגיע מנקודה אחת לשנייה. נכים שרוצים לבצע פעילות גופנית יוכלו להפיק תועלת רבה מאופני ידיים לכסאות גלגלים, ויש כמובן עוד תת קטגוריות רלוונטיות.
כל כסאות הגלגלים שאנחנו משווקים הם של מיטב היצרניות הישראליות והעולמיות, ובהן למשל Otto Bock הגרמנית שנוסדה לפני יותר מ-100 שנים והפכה לשם דבר בתחום. בנוסף, כל כסא גלגלים עומד בתקן הרלוונטי ומגיע עם אחריות מלאה. הצוות של "העיקר הבריאות" יסייע לכם להתאים את הכסא לצרכים שלכם ולהעדפות שלכם מבחינת כל הפרמטרים הרלוונטיים, ובפרט מידות הגוף ונתוני הדירה שבה הכיסא אמור לסייע לכם להתנייד (או כל חלל אחר רלוונטי).

אביזרים לכל שלבי החיים

קשיי ניידות ותנועה עלולים להופיע בכל שלבי החיים, מילדות ועד זקנה. על-מנת לסייע לכל האוכלוסייה, בכל גיל, אנחנו מציעים גם אביזרים לילדים - למשל כיסא תומך לילדים עם צרכים מיוחדים או הליכון שיקומי לילד שזקוק לעזרה בהליכה, וגם אביזרים למבוגרים.
מאחר שישנו מנעד רחב של רמות קושי בתנועה, קטלוג המוצרים שלנו מכיל שלל פתרונות אפשריים: כך למשל קשישים שמתקשים ללכת יכולים למצוא גם מקלות הליכה, גם רולטורים וגם הליכונים, כל אדם בהתאם למידת הצורך בעזרה חיצונית.

הקלנועיות המתקדמות ביותר

קלנועיות הן דוגמה טובה מאוד להתקדמות הרבה של טכנולוגיות הייצור הרלוונטיות לעולם הנגישות, הניידות והתנועה. הדגמים המתקדמים של הקלנועיות מאפשרים חופש תנועה מלא ועושים זאת תוך הקפדה הן על בטיחות מקסימלית והן על נוחות רבה.
קלנועיות הן כמובן מוצר לא זול, ועל-מנת לקבל תמורה מלאה לכספכם כדאי מאוד לקבל ייעוץ מתאים. אנחנו מקפידים על יושרה מוחלטת ועל הכוונה אך ורק על סמך טובתו הגבוהה של כל לקוח. הקטלוג שלנו כולל דגמי קלנועיות איכותיות במיוחד - כולל קלנועיות מתקפלות שניתן לקחת אותן ברכב ואפילו לטיולים בחו"ל, קלנועיות זוגיות כשיש צורך/רצון בנסיעה של שני בני אדם (למשל זוג קשישים או אדם סיעודי עם המלווה), קלנועיות קטנות ועוד.

שירות מקצועי ומחויב במיוחד

"העיקר הבריאות" מספקת כאמור את כל השירותים הרלוונטיים לצורך הבטחת נגישות מירבית וחופש תנועה ללא מגבלות. כל השירותים - בין אם מדובר על ייעוץ לבחירת מעלון לנכים, בין אם ליווי מקיף להנגשת בית בעקבות הפיכת אחד מבני הבית לסיעודי, קניית כסא גלגלים, רולטור או כיסא תומך לילד בעל צרכים מיוחדים - ניתנים מתוך מודעות מלאה לאחריות הכבדה.
כל אחד ואחת מהעובדים שלנו מבינים היטב עד כמה משפיעה הבחירה בפיתרון הנכון ביותר על איכות החיים של האדם ושל המשפחה, ולכן השירות מבוסס על חקר מעמיק, למידה מתמדת ומקצועיות ללא פשרות. קטלוג המוצרים בתחום הנגישות, הניידות והתנועה מתעדכן כל העת על-מנת לאפשר לכם ליהנות ממיטב המוצרים של היצרניות האמינות והמתקדמות ביותר.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות