whatsapp

כסאות גלגלים ממונעים

מיוצר באירופה
HERMES II
₪6,900
משלוח חינם
מוצר יד שנייה
יד שנייה
₪4,750
משלוח חינם
Higher הייר
₪6,900
משלוח חינם
Freedom Trax FT1
₪68,500
משלוח חינם
SUPREMA - SUPER
₪39,876
משלוח חינם
SF1003 stand up wheelchair
₪28,880
משלוח חינם
JBH CHAIR - DO3
₪9,900
 ₪9405 בקנייה עצמית
E Walker
₪5,500
 ₪5225 בקנייה עצמית

כסאות גלגלים חשמליים (ממונעים)
קנייה של כסא גלגלים ממונע חשמלי אינה עניין של מה בכך. על מנת שנוכל לעזור לך לרכוש את כסא הגלגלים הממונע המתאים ביותר בעבורך בדרך הקלה, נשמח אם בפנייתך אלינו תציין אם הפרטים הבאים:

האם יש ברשותך מפרט טכני של איש מקצוע? אם כן, נשמח לקבלו בפקס 072-2740509 או במייל
[email protected]
האם רכישת הכיסא נעשית באופן פרטי או באמצעות גוף מממן?
האם היה ברשותך כסא ממונע חשמלי או כסא גלגלים רגיל בעבר? אם כן, נשמח לקבל את מידות הכסא. 
מהי מידת המוגבלות הפיזית של המשתמש בכסא, משקל המשתמש וגובהו. 
האם הכסא מיועד לשימוש בפנים הבית או מחוצה לו?
האם ברשותך רכב המותאם לכסא ממונע או שבכוונתך להתאים רכב (כסא ממונע חייב רכב מחסרי עם מעלון), האם קיימת נגישות מתאימה לכיסא בתוך הבית - גודל מעברים, מעלית וכד' - נשמח אם יש גם מידות. 

בכל שאלה נוספת נשמח לעזור!
ליצירת קשר לחץ כאן

כסא גלגלים חשמלי מחיר משתלם בהעיקר הבריאות!

באתר העיקר הבריאות ניתן לרכוש כסא גלגלים חשמלי במחיר משתלם במיוחד! אצלנו תמצאו את כל הכסאות האיכותיים של המותגים המובילים בשוק במחירים נוחים, עם אחריות מלאה, באספקה מהירה ועם שירות הדרכה לשימוש בכסאות הגלגלים שתקבלו בעת האספקה.

למה משמשים כסאות גלגלים ממונעים?

כסאות גלגלים ממונעים חשמליים משמשים להתניידות קלה הן בבית ובעבודה והן בחוץ. כסא גלגלים ממונע חשמלי מופעל באמצעות מוט היגוי השולט על מערכת פיקוד חשמלית, ובאמצעותו מנווט המשתמש את דרכו באופן עצמאי.

סוגי כסאות גלגלים חשמליים

ישנם סוגים שונים של כסאות גלגלים חשמליים, ביניהם: כסא גלגלים חשמלי קומפקטי במיוחד לניווט קל בבית ובמשרד, כסא גלגלים ממונע חשמלי בעל מושב מתרומם, כסא גלגלים חשמלי ארגונומי, כסא גלגלים ממונע בעל טווח נסיעה גדול במיוחד ועוד.

עבור מי שאין ברשותו כיסא גלגלים ממונע, ניתן לרכוש מתקן חשמלי להנעת כיסא גלגלים, המתחבר בקלות לכל כיסא ומשפר את יכולת הניידות של המשתמש. 

כסא גלגלים חשמלי - לנגישות מלאה

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שיש לכסא גלגלים ממונע חשמלי על פני סוגים אחרים של כסאות גלגלים, הוא העובדה שהיום מייצרים כסאות גלגלים ממונעים צרים במיוחד, שיכולים לעבור גם במפתחי דלתות רגילים. יתרון זה מקנה למשתמשים בכסאות אלה את היכולת להגיע לכל מקום, גם לאותם מקומות שטרם הונגשו במיוחד לנכים. אפשרות זו פותחת בפני המשתמשים דלתות רבות, תרתי משמע - דלתות שעד לא מזמן היו נעולות בפניהם.

כסא גלגלים חשמלי בהתאמה אישית

את רוב כסאות הגלגלים החשמליים ניתן להתאים בצורה מושלמת לנוחותו של המשתמש. ברוב הדגמים קיימת אפשרות לכוון את גובה המשענת ואת מרכז הכובד של הכסא. ישנם כיסאות גלגלים ממונעים בהם ניתן להטות הן את המושב והן את משענות הידיים והרגליים בזוויות שונות, מה שמאפשר, כמובן, למשתמש ליהנות מנוחות מרבית.

כסא גלגלים ממונע – גם לכבדי משקל

אנשים בעלי משקל עודף משקל אשר זקוקים לכסא גלגלים לא תמיד יוכלו לעשות שימוש בכיסאות גלגלים ממונעים סטנדרטיים, משום שאלה לא יוכלו לשאתם. אבל, היום יש פתרון מתאים – כסאות גלגלים ממונעים לכבדי משקל, המסוגלים לשאת עד 325 ק"ג. כסאות גלגלים אלו בנויים כך שרוב המשקל של המשתמש נישא על ידי 2 הגלגלים האחוריים, וכך ניתן לנייד אותו בקלות הן בדחיפה והן באמצעות ניווט ידני של המשתמש. חשוב כמובן לבדוק את הכסא ולוודא שהוא אכן מתאים למשתמש ולמשקלו, וכן לוודא שאתם מקבלים תעודת אחריות ושירות בכל מקרה של בעיה.

        

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות