whatsapp
ציוד לקליניקה ומרפאה
ציוד דיאגנוסטיקה
אוטוסקופ
אופטלמוסקופ
דרמטוסקופים
לרינגוסקופ
מד לחץ דם מקצועי
מוניטור רפואי, Pulse Oximeter
מכשירי א.ק.ג
משקל דיאגנוסטי מקצועי
סט משולב- אוטוסקופ + אופטלמוסקופ
סטטוסקופים
ציוד נוסף
חומרים מתכלים
ביגוד חד פעמי
חומרי חיטוי לידיים
חומרי חיטוי למשטחים וחפצים
מוצרי נייר
מסכות הגנה לנשימה
מתקן חיטוי ידיים
דגמים אנטומיים ומפות גוף האדם
דגם לב
דגמי אברים שונים
דגמי אגן ואברי המין
דגמי אף אוזן וגרון
דגמי גולגולת
דגמי גפיים
דגמי הריון ועובר
דגמי חתכי עור
דגמי טורסו
דגמי כליות
דגמי מערכת העיכול והשתן
דגמי מערכת השרירים
דגמי מפרקים
דגמי עיניים
דגמי עמוד השדרה ועצמות בודדות
דגמי ראש ומוח
דגמי שלד דנטלי, פה ושיניים
דגמי שלדים
מפות גוף האדם
ציוד וריהוט לקליניקה
מיטות בית חולים
מיטות טיפולים
עגלות שירות
עמודי אינפוזיה
פרגודים
ריהוט כללי לקליניקה
ציוד חירום והצלה
אלונקות וציוד פינוי
מיכלי מים גמישים
סקשן
ערכת עזרה ראשונה


ציוד לקליניקה ומרפאות

קליניקות ומרפאות זקוקות לציוד איכותי על-מנת לספק למטופלות ולמטופלים את המענה הטוב ביותר האפשרי לכל צורך. ציוד מתקדם - בין אם מדובר על מכשור רפואי דוגמת אופטלמוסקופ או מכשיר א.ק.ג ובין אם על פריטי ריהוט שונים - חשוב גם מבחינת מיתוג המרפאה בעיני לקוחותיה. חברת "העיקר הבריאות" מציעה לבעלי ומנהלי קליניקות מכל הסוגים מבחר רחב של פריטים הכרחיים באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים מאוד. כמו כן, אנחנו מסייעים בייעוץ והכוונה לגבי ציוד דרוש, ובמידת הצורך נוכל גם לייבא פריטים ספציפיים ביבוא אישי במיוחד עבורכם.

מוצרים מובחרים של יצרניות מובילות בתחומן

חברת העיקר הבריאות פועלת בתחום מוצרי הרפואה, ובפרט הציוד הדרוש לקליניקות ומרפאות, מזה שנים רבות. הערך החשוב ביותר מבחינתנו, זה שעליו אין פשרות בשום מקרה, הוא לספק ללקוחותינו הרבים אך ורק מוצרים מובחרים של מיטב היצרניות בארץ ובעולם.
על-מנת לעמוד ביעד זה, נשות ואנשי המקצוע שלנו מקדישים באופן קבוע את כל המשאבים הנדרשים להתעדכנות בתחום. בהקשר זה, כדאי לציין שבכל הקטגוריות הרלוונטיות - מכשירי אקג, לרינגוסקופים, מוניטורים רפואיים, סקשנים וכו' - ישנם כל הזמן חידושים, והמוצרים הולכים ומשתכללים. בהתאם הלמידה המתמדת היא מפתח הכרחי ליכולת שלנו להבטיח, וגם לקיים, ציוד איכותי במיוחד לכל קליניקה ולכל מרפאה.
עוד תורמים לכך הקשרים ארוכי הטווח שלנו עם ספקים בתחום וההיכרות עם יצרניות מובילות דוגמת WELCH ALLYN חברה אמריקאית המתמחה בייצור מכשירים רפואיים ומערכות ניטור חולים, PHILIPS שמייצרת דפיברילטורים ידידותיים למשתמשים, חברת TANITA היפנית המתמחה במשקלים רפואיים, SVAVO שמייצרת מתקני חיטוי ידיים מעולים, 3B Scientific המייצרת מגוון דגמים אנטומיים, OMRON שתחום ההתמחות שלה הוא מדי לחץ דם מקצועיים, ועוד.

ציוד איכותי - גם לקליניקות בתחומי הרפואה המשלימה

אחת המגמות המובהקות והמרתקות במאה ה-21 היא צמיחתה של הרפואה המשלימה לצד הרפואה הקונבנציונלית. יותר ויותר ישראלים פונים לעזרת הדיקור הסיני, הרפלקסולוגיה, השיאצו, סוג'וק, טווינא וגם עיסויים מסוגים שונים עשויים לסייע בהקלה על כאבים פיזיים ומצוקות רגשיות.
בהתאם, תוכלו למצוא אצלנו גם ציוד למטפלים ברפואה משלימה: החל מאבנים חמות ומחממי אבנים לטובת העיסוי שמאפשר להיפטר מכאבים באזורים שונים בגוף, דרך מוקסות שמשמשות מטפלים ברפואה סינית וסטים של כוסות רוח וכלה באמבטיות פרפין, מכשיר להגברת האפקטיביות של הדיקור הסיני וציוד פוטותרפיה.
בעזרת פריטים אלה, ואחרים, ועל בסיס הייעוץ המקיף שתקבלו מאיתנו במידת הצורך תוכלו תיצור קליניקה מאובזרת היטב שמושכת מטופלים ומציעה להם טיפולים יעילים להפליא.

ציוד חירום אמין

תת קטגוריה חשובה נוספת בקטגוריית הציוד למרפאות וקליניקות היא ציוד חירום. הציפייה מנשות ואנשי מקצוע בתחומי הרפואה היא להצליח לספק מענה גם למצבי חירום בלתי צפויים. לשם כך חשוב לצייד את הקליניקה במכשירים מצילי חיים דוגמת דפיברילטור שמאפשר ללב לחזור לקצב תקין אחרי דום לב או סקשן שמאפשר פינוי נוזלים ממערכת הנשימה, אלונקות מסוגים שונים וגם ערכות עזרה ראשונה בסיסיות.
את כל אלה תוכלו לרכוש מאיתנו במחירים משתלמים, ולדעת בוודאות שמדובר בציוד איכותי ואמין.

ציוד קבוע ופריטים לשימוש שוטף

"העיקר הבריאות" היא הכתובת הנכונה עבר כל קליניקה ומרפאה גם לצורך קניות חד פעמיות של ציוד קבוע (למשל מיטת טיפולים או סטטוסקופ) וגם לצורך רכישות קבועות - חומרים מתכלים לקליניקות ומעבדות, חומרי חיטוי, מסכות הגנה וכו'.
בכל מקרה תקבלו מאיתנו ציוד איכותי שנבחר על-ידינו מבין שלל האפשרויות הקיימות כיום לאחר שנבחן בקפידה. כמו כן, תוכלו לדעת בוודאות שאלה הם הפריטים המתאימים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.

מחויבות מוחלטת לכל לקוח ומחירים אטרקטיביים

המחויבות המוחלטת של העיקר הבריאות לכל אחד ואחד מהלקוחות הרבים היא הבסיס לפעילות שלנו לאורך השנים ובכל יום ויום. המחויבות באה לידי ביטוי קודם כל באיכות המוצרים - מיטות הטיפולים, חומרי חיטוי לידיים, דרמטוסקופים, מסכות הגנה, כסאות לעיסוי ועוד ועוד. בנוסף היא באה לידי ביטוי במגוון האפשרויות שיש בכל קטגוריה, כך שלמשל תוכלו לבחור בין דגמים שונים של מיטות טיפולים את זו המתאימה ביותר לקליניקה שלכם בהתאם לאופי הטיפולים בה.
עוד מרכיב חשוב במחויבות שלנו לספק מענה מושלם לכל צורך הוא האפשרות למצוא עבורכם פתרונות גם מחוץ לקטלוג המוצרים שלנו - ובמידת הצורך גם להביא לארץ בייבוא אישי ציוד חיוני עבורכם.
השירות של "העיקר הבריאות" כולל ייעוץ מקיף ועוד קודם לכן קשב מלא לכל בעל קליניקה או מנהלת מרפאה, כדי להבין איך אנחנו יכולים לעזור לכם, מהם הדגשים העיקריים מבחינתכם, מהי מסגרת התקציב ועוד מידע רלוונטי.

אבטחת מידע קפדנית ואספקה מהירה

על-מנת להקל עליכם את ההצטיידות בכל הפריטים הנחוצים לכם - סטטוסקופים, מודלים לאקופונקטורה, כפפות, כסאות המתנה, שמנים אתרים וארומטיים, עגלות שירות, דגמים אנטומיים, ערכות עזרה ראשונה ועוד - תוכלו להזמין כל מוצר מהקטלוג שלנו ישירות דרך האתר, במינימום זמן, בשיא הנוחות ובמחירים אטרקטיביים.
הרכישה מאובטחת ע"י פרוטוקול מתקדם במיוחד (PCI level 1). ההתנהלות המקצועית והיעילה שלנו מאפשרת אספקה מהירה, כך שתוך זמן קצר הקליניקה שלכם כבר תהיה מצוידת כהלכה.
 

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות