whatsapp

ערכת עזרה ראשונה

עד 99 עובדים
₪249
משלוח 39 ₪
תחבושת מצילת חיים
אריזה בודדת יחידה אחת 7.6X150 ס"מ
₪199
משלוח חינם
מיועד להציל חיים
MIL150 יחידה אחת 7.6X150 ס"מ
₪199₪200
 ₪149 בקנייה עצמית
משלוח חינם
עד 49 עובדים
₪219
משלוח 39 ₪
עד 19 עובדים
₪199
משלוח 39 ₪
ארגונית קשיחה עד 149 עובדים
₪429
משלוח 39 ₪
ערכה בסיסית לרכב
₪99
משלוח 39 ₪
ערכת עזרה ראשונה BIG
₪249
משלוח 39 ₪
תקן משרד החינוך 2023
₪1,290
משלוח 46 ₪
תקן משרד החינוך החדש- 2008
₪279
משלוח 39 ₪
תקן משרד חינוך 2008
₪1,390
משלוח 49 ₪
למפעלים ולמקומות עבודה עד 50 איש
₪259
למוסדות חינוך לפי תקן מע"ר עם תו תקן
₪329
למקומות עבודה עד 50 עובדים
₪275
פעמים רבות אנחנו או חברינו נפגעים בבית או במקומות אחרים בהם אנחנו נפצעים. במקרים כאלה חשוב מאוד שתהיה במקום ערכת עזרה ראשונה, שבה יימצאו אביזרים שונים לטובת מתן טיפול ראשוני ולטובת הצלת חיים.

היכן צריכה להימצא ערכת עזרה ראשונה?

הדבר האופטימלי היה, שתיק עזרה ראשונה בסיסי יימצא לא רק במקומות ציבוריים שאליהם מגיעים אנשים רבים, אלא גם ממש אצלנו בתוך הבתים. אחרי הכל, לצערנו, פציעות ותאונות עלולות להתרחש גם בתוך הבית פנימה, וכדאי מאוד שנהיה ערוכים לטפל בהן בדרך הטובה ביותר.
מעבר לבית, כמובן שחשוב שערכת עזרה ראשונה תימצא גם במקומות בהם נמצאים אנשים רבים, על מנת שמי שהמקום נמצא בבעלותו יוכל, בשעת הצורך, לספק טיפול מתאים.

התכולה של ערכת עזרה ראשונה

תכולת ערכה לעזרה ראשונה כוללת, בין היתר, צמר גפן, פלסטר בד ארוך, פלסטרים סטנדרטיים, חוסם ורידים, פדי אלכוהול, משולש ריבוע, מספריים, גזה, כפפות לטקס, פינצטה ותחבושת אלסטית, וכן מסכות נשימה, קסדות מגן ואלונקה לצורכי חילוץ והצלה. כמובן שבכל ערכת עזרה ראשונה יש מוצרים אחרים, המותאמים לצורכי אותו מקום. לטובת ההתאמה האופטימלית, ניתן למצוא היום תיקי עזרה ראשונה ייעודיים, אשר תכולתם מתאימה באופן ספציפי לסוג הפציעות האופייניות למקומות ספציפיים ולשאר הצרכים של כל מקום:

ערכת עזרה ראשונה בסיסית לבית ולמשרד

ערכה לעזרה ראשונה שמכילה את כל האביזרים המיועדים לטיפול בפציעות אשר יכולות להתרחש בבית או במקום העבודה.

תיק עזרה ראשונה לטיולים

תיקי עזרה ראשונה נוחים לנשיאה, המיועדים במיוחד לטיולים.

ערכה לעזרה ראשונה למצילים

ערכת עזרה ראשונה למצילים הכוללת את כל אביזרי העזרה הראשונה וההחייאה הנדרשים לטיפול במקרי פציעה רגילים, כמו גם במקרי טביעה ובמקרים נוספים.

ערכת עזרה ראשונה לגני ילדים ולמוסדות חינוך

ערכה לעזרה ראשונה, שעל פי הנחיות משרד החינוך, חייבת להימצא בכל מוסד חינוכי. ערכה זו כוללת את כל ציוד העזרה הראשונה הנמצא בערכה הבסיסית, כמו גם אביזרים נוספים המיועדים למתן עזרה ראשונה במקרי פציעה או תאונה. תיק זה חייב לעבור ריענון מדי שנה, על מנת להבטיח שבכל רגע נתון יימצא בו כל מה שדרוש למתן עזרה ראשונה לתלמידים ולצוות החינוכי.

ארון עזרה ראשונה מצויד

ארון עזרה ראשונה כדאי שיימצא בכל בית. אמנם, אפשר בהחלט לרכוש תיק, אולם ארון המוצב בחדר האמבט, למשל, מאפשר גישה נוחה הרבה יותר לכל האביזרים. ניתן לרכוש היום ארונות עזרה ראשונה המצוידים בכל מה שצריך לטובת מתן טיפול ראשוני, וההתקנה שלהם היא פשוטה ביותר.

ערכת החייאה למקומות ציבוריים

במקומות ציבוריים הומי אדם חייבת, על פי חוק, להימצא ערכה לעזרה ראשונה. למעשה, החוק קובע כי בכל מקום המכיל למעלה מ-500 אנשים, צריכה להימצא ערכת עזרה ראשונה הכוללת דפיברילטור – מכשיר החייאה. אחרי הכול, אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה, ומקומות כאלה חייבים להיות ערוכים לכל מקרה. יש היום ערכות החייאה מקצועיות אשר כוללות את כל מה שצריך לביצוע החייאה ולשמירה על המטופל עד להגעת צוותי מגן דוד אדום.

מי יכול להשתמש בתכולת ערכת עזרה ראשונה?

ערכת עזרה ראשונה כוללת הרבה מאוד מוצרים ואביזרים המיועדים לטיפול במצבים שונים. חלק מהאביזרים יכולים לשמש רק חובשים או אנשים אשר עברו קורס עזרה ראשונה והחייאה, אולם חלק מהם בהחלט יכולים לשמש כל אדם מן השורה.

העיקר הבריאות לשירותכם

חברת העיקר הבריאות משווקת מגוון רחב של ערכות עזרה ראשונה, לרבות תיק עזרה ראשונה למציל, ערכת עזרה ראשונה למוסדות חינוך, תיק עזרה ראשונה למקומות ציבוריים וערכות החייאה מקצועיות.
כל תיקי העזרה הראשונה מאובזרים באופן מדויק על פי החוק ועומדים בכל תקני האיכות הרלוונטיים.

לקבלת מידע נוסף וסיוע בבחירת ערכת עזרה ראשונה המתאימה באופן מדויק לצרכים שלכם –
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר וצוות נציגי השירות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.
 
         

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות