whatsapp
ציוד סיעודי ושיקומי
ישיבה, שכיבה ומניעת פצעי לחץ
אביזרים למיטה
אחות אילמת ארונית ניידת
כורסאות גריאטריות והעמדה
כרית ישיבה לפצעי לחץ
מגיני עקב לפצעי לחץ
מזרונים לפצעי לחץ
מיטות סיעודיות
מעקה מיטה
עזרים לקימה מהמיטה
תמיכות ומגינים
מוצרי ספיגה למבוגרים
חיתולים למבוגרים
מגבונים למבוגרים
מוצרי Kanz
סדיניות
פדים למבוגרים
תחתונים סופגים למבוגרים
אביזרי עזר לנכים ולקשישים
אביזרי עזר לנכים ולקשישים
ציוד לכבדי משקל
כיסאות גלגלים לכבדי משקל
כסאות רחצה ושירותים לבריאטריים
מוצרים מיוחדים לכבדי משקל
מיטות רפואיות לכבדי משקל
רחצה והגיינה
איסוף שתן
אמבטיה בטוחה
הגבהה לאסלה
ידיות אחיזה למקלחת ולשירותים
כסא רחצה למקלחת ולאמבטיה
כסא שירותים
מעלון לאמבטיה
סינרים למבוגרים
ציוד לפיזיותרפיה
אופני ידיים
טיפול בקור / טיפול בחום
כדורים ומזרונים לפיזותרפיה
מכשירים לפיזיותרפיה
מעברים והרמות
אביזרי העברה
ידיות אחיזה
מנופי הרמה לנכים ומנופי העמדה
מתקן להורדת נכים לבריכה
ערסלים ואביזרים עבור מנופים לנכים

מנופי הרמה והעמדהכסאות רחצה


ציוד סיעודי ושיקומי

אחד המאפיינים החשובים של המין האנושי הוא השקעת משאבים רבים כדי לסייע למי שאינם יכולים לבצע באופן עצמאי את כל הפעילויות היומיומיות. כמו כן, מוקדשת תשומת לב נרחבת לשיקום אנשים אחרי מחלה קשה או פציעה שפגעו ביכולות הבסיסיות שלהם. בשנים האחרונות פותחו שלל מוצרים מתקדמים שמספקים מענה סיעודי ושיקומי יעיל, נוח ובטוח. בעזרת חברת "העיקר הבריאות" תוכלו למצוא את הציוד הטוב ביותר והמתאים לכם ביותר, ולשפר במידה ניכרת את איכות החיים שלכם ושל יקיריכם.

הציוד המתקדם ביותר

כל הפריטים שאנחנו מציעים - מיטות סיעודיות, מנופי הרמה, חיתולים למבוגרים, מוצרי פיזיותרפיה, הליכונים, תמיכות ומגינים, כסאות שירותים ויש כמובן עוד רבים - הם המתקדמים ביותר בתחומם. הצוות המיומן שלנו הוא בעל ניסיון רב בתחום ספציפי זה של ציוד שיקומי וסיעודי, ומכיר היטב את היצרניות המובילות בכל קטגוריה ותת קטגוריה - למשל APEX בתחום המזרנים למניעת פצעי לחץ, ETAC השוודית בתחום כסאות הרחצה, MOLIFT האנגלית המתמחה בתחום המנופים הסיעודיים, Drive DeVilbiss יצרנית בינלאומית של מוצרים רפואיים, ANTANO האיטלקית בתחום מעלוני מדרגותועוד.
בנוסף, אנחנו מקפידים להתעדכן לגבי כל החידושים בנוגע לציוד השיקומי והסיעודי, וכאמור ישנם רבים כאלה בשנים האחרונות - כך שנוכל להציע לכם את מלוא האפשרויות הקיימות עבור כל צורך.

ייעוץ מקצועי על בסיס יושרה מלאה

בחירת מוצרים לאדם סיעודי או למטרת שיקום - בין אם מדובר על מנוף הרמה לנכים ובין אם על מתרגל APT פסיבי-אקטיבי - היא משימה מורכבת. דווקא בגלל שאנחנו מציעים לכם שפע אפשרויות, וכולן איכותיות, במקרים רבים ישנן התלבטויות, מה גם שמדובר בהחלטה שמשפיעה מאוד על שגרת היומיום ועל איכות החיים.
על-מנת לעזור לכם לבחור נכון, ובעיקר למצוא את האופציה המתאימה ביותר למאפיינים הספציפיים שלכם, חברת העיקר הבריאות מספקת גם שירותי ייעוץ מקצועי (כמובן ייעוץ פונקציונלי ולא ייעוץ רפואי). הייעוץ ניתן תוך הקפדה על יושרה מוחלטת, קשב רגיש לכל לקוח ולקוחה על-מנת להבין במדויק מהם הצרכים בכל מקרה ומהם הדגשים החשובים וכמובן הניסיון הרב שצברנו.
המידע יקר הערך שיוביל לבחירת הציוד האופטימלי ניתן בגובה העיניים ועם הסברים ברורים וסבלניים - כדי לוודא שיש ברשותכם תמונת מצב מלאה לפני ההחלטה החשובה.

ליווי צמוד ועזרה במיצוי הזכויות

כשאדם הופך מעצמאי לסיעודי, המשפחה כולה עוברת טלטלה לא פשוטה. כשפעולות שנראות לנו מובנות מאליהן כמו קימה משכיבה לישיבה, רחצה, התניידות וכו' הופכות לפתע לאתגר, הקושי הוא קודם כל של האדם הסיעודי אבל גם של הסביבה הקרובה שלו.
במצב כזה, לא תמיד מצליחים למצות את הזכויות מול הרשויות השונות. אנחנו מסייעים גם בהיבט החשוב הזה, מהווים עבורכם אוזן קשבת ומלווים אתכם עד להשלמת השינוי הנדרש כדי לאפשר לאדם הסיעודי איכות חיים מקסימלית. לשם כך, אנחנו נמנה גורם ספציפי בחברה שישמש כמעין עוזר אישי שיטפל עבורכם בכל צורך שנוצר לאורך התהליך ויוודא שכל בקשה ודרישה שלכם נענות בזמן קצר ככל האפשר.

מענה מלא לכל צורך - גם במכירה וגם בהשכרה

ציוד סיעודי ושיקומי משפר באופן משמעותי את איכות החיים של האדם שזקוק לעזרה כדי להתנהל ביומיום, וגם את זו של קרובי משפחתו שלוקחים חלק משמעותי בטיפול בו. יחד עם זאת, בגלל שמדובר במוצרים משוכללים במיוחד, לחלק מהציוד עלות גבוהה יחסית.
במקרים שבהם הצורך בציוד הסיעודי והשיקומי הינו זמני, תוכלו לשכור אותו וכך לצמצם את ההוצאה הכספית. חברת "העיקר הבריאות" מציעה במתכונת של שכירות משתלמת פריטים רבים מאוד, ובהם דגמים שונים של קלנועיות, כורסאות גריאטריות, מעלונים, זחליליות, מחוללי חמצן, כסאות גלגלים, מנופי העמדה לנכים ועוד.
האפשרות לשכור ציוד סיעודי ושיקומי במקום לקנות במחיר מלא מתאימה למשל אחרי ניתוחים מורכבים ולמשך תקופת ההחלמה הצפויה, או כשיש צורך בפתרון זמני להנגשת מרחב המגורים עד למעבר לדירה מותאמת יותר למצבו של האדם.

מחירים אטרקטיביים

כחלק בלתי נפרד מהמחויבות שלנו לספק את השירות הטוב ביותר האפשרי בתחום הציוד הסיעודי והשיקומי, אנחנו מקפידים גם על תמחור הוגן ואפילו אטרקטיבי ביחס לאיכות הגבוהה של העזרים לקימה מהמיטה, המעקות, חגורות הירכיים, מעלונים, מוצרי ספיגה, אמבטיות בטוחות, סדיניות, מזרני ויסקו לפצעי לחץ וכל שאר הפריטים בקטלוג שלנו.
המגוון הרחב של האפשרויות בכל קטגוריה תורם אף הוא ליכולת שלכם למצוא מענה אפקטיבי לכל צורך בכל מסגרת תקציב.

תנו לנו לעזור לכם - לטובת שיקום יעיל וחיים נוחים גם במצבים מורכבים

בחברת "העיקר הבריאות" הצטבר ידע רחב היקף בכל הנוגע לציוד שיקומי וסיעודי. את הידע הזה ניתן למנף גם כשמדובר על צורך מאוד ספציפי כמו למשל כסאות רחצה לכבדי משקל. למעשה, גם אם אין בקטלוג שלנו את המוצר המדויק שאתם זקוקים לו, נוכל לאתר אותו על בסיס הקשרים המצוינים שלנו עם ספקים מובילים בתחום ולייבא אותו עבורכם לארץ בייבוא אישי.
עוד חשוב לציין כי זמני האספקה של המוצרים השונים קצרים, וכי באופן כללי אנחנו מתחייבים לזמינות גבוהה - כך שתוך זמן קצר החיים שלכם יהיו נוחים יותר גם במצב המורכב שנוצר.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות