מוצרי ספיגה למבוגרים

העיקר הבריאות
₪269
משלוח 39 ₪
אובר נייט
₪59
משלוח חינם
קרטון של 12 אריזות של 72 יחידות
₪22
משלוח חינם
סופר נייט מכנסון גזרתי
₪59
משלוח חינם
Molicare Premium Elastic 6 drops
₪79
משלוח 39 ₪
lady slim mini
₪29
משלוח חינם
סופר נייט מכנסון מלבני
₪59
משלוח חינם
קרטון של 9 אריזות של 72 יחידות
₪111
משלוח 45 ₪
SLIP proskin maxi L
₪90
משלוח חינם
מבצע 4 חבילות ללילה
₪389
משלוח חינם
lady extra לנשים
₪43
משלוח חינם
SLIP proskin maxi M
₪82
משלוח חינם
Slip proskin plus L
₪94
משלוח חינם
PANTS proskin plus XL
₪102
משלוח חינם
Slip proskin super S
₪94
משלוח חינם
Slip proskin plus M
₪83
משלוח חינם
Slip proskin super L
₪115
משלוח חינם

מוצרי ספיגה למבוגרים

מבוגרים רבים ואנשים עם בעיות בריאותיות שונות סובלים מבעיות של בריחת שתן, מוצרי ספיגה שונים נועדו לתת פיתרון למצב מביך זה שפעמים רבות עלול לקרות בשלב מוקדם בו מנהלים אנשים אורח חיים רגיל לחלוטין.

בריחת שתן היא אולי אחד הנושאים הרפואיים המדוברים פחות וזאת משום שנושא זה רגיש במיוחד עבור רוב האנשים, יש להבין כי פלג גדול של האוכלוסייה סובל מבעיה של בריחת שתן ויש מוצרי ספיגה רבים כיום שמקלים על החיים של הסובלים מבעיה זו.

התופעה היא רחבה אך בכל זאת יש אנשים רבים שמעדיפים לסבול בשתיקה ופשוט משביתים את חייהם.

מוצרי ספיגה כאמור משמשים לאנשים שלהם יש קשיים בשליטה על הסורגים או על השתן אך הם משמשים גם נשים לאחר לידה ונשים עם מחזור חודשי בו יש זרימה חזקה במיוחד.

אילו מוצרי ספיגה ישנם?

לסובלים מבריחת שתן כיום מוצעים מוצרי ספיגה באיכות מעולה, הם מספקים נוחות מרבית אך גם ביטחון ולכן הם מומלצים במיוחד.
מוצרי ספיגה נפוצים הם
חיתולים למבוגרים שאותם ניתן למצוא היום במידות שונות, בצורות שונות, לגברים ולנשים, בצורת פדיות ובצורת תחתונים, ללילה או ליום וכדומה.

מוצרי ספיגה נוספים הם
מכנסונים חד פעמיים, שקית שתן לרגל, סדיניה לספיגת נוזלים, בקבוקי שתן וקרמים להקלה על גירויי עור באזור המפשעה.

חשוב להבין כי בריחת שתן או אי שליטה על הסוגרים מלווים לא רק במבוכה אלא גם בחוסר היגיינה ובכאב שכן העור שלנו רגיש לשתן וצואה והוא מפתח תפרחת כשם שמפתח התינוק תפרחת חיתולים.

כיום ישנם כל כך הרבה מוצרים מתקדמים, חיתולים למבוגרים שאינם בולטים, פדיות ייחודיות שמספקות הגנה למשך שעות, משחות שמונעות שפשפת ועוד.

 למאמרים ולמידע נוסף בנושא לחץ כאן!
         

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות