מיטות סיעודיות
Socrate באישור מכון התקנים
₪4,200.00
משלוח חינם
Westfalia III
₪9,790.00
משלוח 300 ₪
SB-XL
לפרטים 072-2159090
SB-XXL
לפרטים 072-2159090
Evario standart intercontinental design
₪18,000.00
משלוח חינם
K012-HP עם מעקה מגולוון
₪6,500.00
משלוח חינם
GUESS 301 עם מעקה ABS
₪7,670.00
משלוח חינם
Arminia lII
₪6,990.00
משלוח חינם

מיטות סיעודיות, מיטה סיעודית

מיטה סיעודית חשמלית – נוחות ובטיחות

כאשר מחפשים מיטה לחולה סיעודי, לקשיש או לנכה צריכים להנחות אותנו שני גורמים: בטיחות המיטה בעבור המטופל הסיעודי והאפשרות של המיטה להתכוונן למספר מצבים, הן על מנת לספק נוחות מירבית לשוכב עליה והן על מנת לאפשר למטפלים בו לספק לו את כל הטיפולים הדרושים.


כיום, ניתן לקנות מיטה סיעודית חשמלית נוחה וקלה במיוחד, המאפשרת ניוד במידת הצורך.  ניתן לרכוש גם מיטה סיעודית זוגית אשר מאפשרת לשני בני הזוג לשכב זה לצד זה, כשכל מיטה ניתנת לכוונון בנפרד. 

מיטות סיעודיות לנכים – נוחות היא מילת המפתח

חולים סיעודיים מרותקים, בדרך כלל, למיטתם, וזקוקים לטיפולים שונים על מנת לשמר את איכות חייהם. הדרך הטובה ביותר לספק להם את הטיפול המסור הזה מתחילה במיטה עליה הם שוכבים. שכיבה על מיטה רגילה עלולה להחמיר את מצבם, שכן היא אינה מאפשרת כוונון נכון ונוח של משענת המיטה ושל מסעד הרגליים. מיטה סיעודית לנכים, לעומת זאת, מתכווננת ומספקת את היכולת לשנות בצורה נוחה וקלה יותר את תנוחתו של המטופל (חיוני למניעת פצעי לחץ ולטיפול בהם – אם נוצרו).


מיטות סיעודיות לנכים מתכווננות ומקלות לא רק על החולים עצמם, אלא גם על הצוות המטפל, שכן אפשרויות הכוונון שלהן מאפשרות לבצע את כל סוגי הבדיקות, כולל בדיקות דם, ניקיון, פיזותרפיה ועוד. חשוב לקנות מיטה סיעודית איכותית, על מנת שתחזיק מעמד לאורך זמן – ללא תקלות במנגנונים או הישברות של השלד.

מה חשוב לוודא לפני רכישת מיטה סיעודית חשמלית?

כאמור, מיטות סיעודיות נועדו לספק גם למטופל הנזקק לעזרה סיעודית וגם למטפלים בו את הנוחות המקסימלית. מכיוון שמטופלים סיעודיים נזקקים בדרך כלל למגוון רחב של טיפולים, כגון מתן תרופות באמצעות עמודי עירוי (אינפוזיה), ביצוע תרגילי פיזיותרפיה, העברה ממקום למקום ועוד, הרי שחשוב מאוד שהם ישכבו בצורה נוחה על מיטה שתאפשר לצוות הסיעודי לגשת אליהם ולטפל בהם בנוחות מירבית. מיטות סיעודיות חשמליות הן מיטות מתכווננות גם בחלק של הראש וגם בחלק של הרגליים, ולכן הן מאפשרות למטופל לשנות תנוחה בקלות ולמטפלים – לגשת אליו מזוויות שונות, בהתאם לטיפול הנדרש.


חשוב מאוד לרכוש רק מיטה סיעודית חשמלית שמתאימה לצורכי המטופל ולוודא שהיא מגיעה עם אחריות – על מנת שבכל מקרה של תקלה יהיה לכם אל מי לפנות. 

מיטה סיעודית – בטיחות מרבית

עבור קשישים, נכים או מטופלים סיעודיים שמרותקים למיטתם בגלל חוסר יכולת להפעיל את שרירי גופם, מומלץ מאוד לרכוש מיטה סיעודית איכותית. זאת משום שמיטה שכזו תבטיח, ככל שרק ניתן, שהחולה לא ייפול מהמיטה מחד, אבל גם ששריריו לא יתנוונו לחלוטין. מניעת הנפילות מתבצעת באמצעות מעקה ייעודי שהוא חלק בלתי נפרד מהמיטה הסיעודית (בדגמים בהם לא קיים מעקה קיימת אפשרות להוסיף כזה), ומניעת הניוון מתבצעת באמצעות מנגנוני הכוונון של המיטה.


מיטות סיעודיות מגיעות עם מנגנון כוונון של החלק התחתון ושל החלק העליון, כך שניתן לשנות גם את זווית המנח של הרגליים וגם את זו של הגב. בדרך זו ניתן לבצע תרגילי פיזיותרפיה ברמה כזו או אחרת על פי יכולתו של המטופל, ולהבטיח כי הוא ממשיך להזיז את גפיו. בדרך זו, כאמור, גם מונעים את ניוון השרירים וגם מונעים את היווצרותם של פצעי לחץ (או מקלים על המצב אם נגרמו כבר כאלה). 

מילון מושגים שחשוב להכיר:

 

   

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות