מיטות סיעודיות – לשיפור איכות החיים
מיטות סיעודיות – לשיפור איכות החיים

מיטות סיעודיות – לשיפור איכות החיים

אחד העזרים שיכולים לשפר מאוד את איכות חייהם של מטופלים סיעודיים שאינם עצמאיים ואשר מרותקים למיטה הינו מיטה סיעודית – מיטה אשר הושקעו בייצורה הרבה תכנון ומחשבה. שכיבה לאורך זמן על מיטה שאינה מותאמת לשימוש שכזה יכולה לנוון מאוד את הגוף, להקשות על המטופל להגיע לחפצים שנמצאים לידו ולהקשות על הצוות הרפואי להעניק לו את הטיפולים הרפואיים שהוא צריך לקבל.
 
מהי מיטה סיעודית?
מיטה סיעודית היא מיטה המאפשרת נוחות ופרקטיות מרביות למטופל, בזכות העובדה שהיא גם עולה ויורדת וגם מתכווננת באופן ידני או חשמלי למגוון מצבי ישיבה ושכיבה. ישנם סוגים שונים של מיטות וכל אחת מתכווננת בצורה קצת שונה, כך שניתן להתאים את המיטה לצרכים האישיים של כל מטופל כמו גם לתקציב שעומד לרשותכם.  
 
הסוגים השונים
ישנם סוגים רבים של מיטות סיעודיות, הנבדלות זו מזו במידותיהן וכן באפשרויות הכוונון שלהן.
 
גם מיטות סיעודיות המשתייכות לאותו סוג יכולות להיבדל זו מזו במחיר, וזאת בגלל פרמטרים כגון ארץ הייצור שלהן ואיכות הגימורים שלהן. מיטות המיוצרות בסין יעלו בדרך כלל פחות ממיטות המיוצרות בגרמניה, ומיטות בעלות גימורי עץ יעלו בדרך כלל יותר ממיטות עם גימורי מתכת.
 
עזרים נוספים

·    כל מיטה סיעודית מגיעה עם מעקה משני הצדדים למניעת נפילות ולכל מיטה ניתן לחבר עמודי אינפוזיה, עמידונים לעזרה בקימה וציוד רפואי      נוסף.
 
·    המיטות ניצבות בדרך כלל על גלגלים על מנת שניתן יהיה להעביר אותן ממקום למקום – בהתאם לצורך.
 
·     כדאי מאוד לאבזר את המיטה במזרן למניעת פצעי לחץ ובכרית למניעת פצעי לחץ, על מנת לאפשר למטופל איכות חיים טובה יותר.

חשוב לדעת

כל המיטות הסיעודיות שמיובאות ארצה מחו"ל הינן בעלות תו תקן של מכון התקנים. מיטות אירופאיות מגיעות גם עם תו תקן אירופאי. לפני הרכישה חשוב לוודא שאכן המיטה נושאת את תו התקן הישראלי, על מנת להבטיח את בטיחותו של המטופל ואת עמידותה של המיטה לאורך זמן.
 
כל המיטות הסיעודיות המוצעות באתר הינן בעלות תו תקן מטעם מכון התקנים ונמכרות ללקוח באחריות מלאה.
 
למידע נוסף ולרכישת מיטה סיעודית – צרו קשר בטל' 072-2159090 או דרך האתר, ואנחנו נשמח לעזור ולעמוד לשירותכם.
                     
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
עבור מטופלים סיעודיים וקשישים פעולות יומיומיות הן מסובכות ומורכבות. ניתן לשפר את איכות חייהם בצורה ניכרת באמצעות התאמת הבית שלהם לצרכים שלהם, וכן לשמור על בטיחות מירבית ככל הניתן. השתמשו בהמלצות שלפניכם על מנת להתאים את ביתם של המוגבלים בתנועה לאורח חייהם.
משחת מוריס פארם לטיפול בפצעי לחץ ובכיבים סוכרתיים מבוססת על צמח הנקרא טויה ועל תמצית חצילים. השילוב בין שני החומרים יוצר קומפלקס הגורם לאיחוי הפצע, שהיתרון העצום שלו הוא היותו בעל תכונות אנטיספטיות, היינו – היותו אנטי ויראלי ואנטי חיידקי
מהם פצעי לחץ, כיצד מתמודדים אתם, חשוב מאוד להבין את נושא המניעה והציוד הנדרש כדי לא להגיע למצב בו האדם סובל מפצעי לחץ לכן יש לקרוא את המאמר עד סופו.
מציאת מיטה סיעודית נכונה מבין מגוון האפשרויות הקיימות מחייבת תשומת לב למספר פרמטרים, וכדי לעזור לכם לבחור נכון הכנו עבורכם מדריך בנושא.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות