פצעי לחץ – מידע ודרכי מניעה
פצעי לחץ – מידע ודרכי מניעה

פצעי לחץ – מידע ודרכי מניעה

פצעי לחץ הינם שם כולל פצעים פתוחים בעור, אשר נגרמים כתוצאה מקיומו של לחץ מתמשך על אותו אזור בגוף. הלחץ יכול לנבוע כתוצאה ממספר סיבות:

האם אפשר למנוע את היווצרותם של פצעי לחץ?

אפשר בהחלט למנוע את היווצרותם של פצעי לחץ, וזאת באמצעות הקפדה על הפעולות הבאות:
 
באתר העיקר הבריאות ניתן לרכוש מגוון מוצרים איכותיים למניעת פצעי לחץ, המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום תך מתן דגש על איכות, אמינות ועמידות.
 
כתבה: שיר שמולביץ.
          
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מהם פצעי לחץ, כיצד מתמודדים אתם, חשוב מאוד להבין את נושא המניעה והציוד הנדרש כדי לא להגיע למצב בו האדם סובל מפצעי לחץ לכן יש לקרוא את המאמר עד סופו.
המבנה המיוחד של מזרון הביצים מצמצם מאוד את שטח המגע של הגוף עם המזרון מעניק לשוכב על המזרון נוחות רבה ויכול לסייע במניעת פצעי לחץ
רשימת השינויים שחשוב לבצע בבית כדי לסייע לאדם סיעודי משתנה ממקרה למקרה, בהתאם למאפיינים הספציפיים של מצבו הבריאותי וגם למאפיינים של מרחב המגורים כמובן. במאמר זה תמצאו את ההתאמות החשובות ביותר שכדאי לבצע להבטחת איכות חיים מקסימלית גם כשישנה מוגבלות משמעותית.
משחת מוריס פארם לטיפול בפצעי לחץ ובכיבים סוכרתיים מבוססת על צמח הנקרא טויה ועל תמצית חצילים. השילוב בין שני החומרים יוצר קומפלקס הגורם לאיחוי הפצע, שהיתרון העצום שלו הוא היותו בעל תכונות אנטיספטיות, היינו – היותו אנטי ויראלי ואנטי חיידקי

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות