whatsapp

כרית ישיבה לפצעי לחץ

מיוצר באירופה
Air Cells Comfy
₪899₪1290
משלוח חינם
כרית לומבר במתנה!
High Risk +
₪960
משלוח 39 ₪
Sedens 500
₪3,800
משלוח 60 ₪
כרית עזר לסיעוד
₪339
משלוח 39 ₪
OWL Deep Contour Slim
₪2,000
משלוח חינם
Kalliform
₪699₪1190
משלוח חינם
ויסקו ביצים העיקר הבריאות
₪290
RR - Riser- Recliner קצר
₪1,600
כרית ישיבה לפצעי לחץ

כרית לפצעי לחץ

כל מי שנאלץ לשכב במיטה או לשבת בכיסא גלגלים לתקופה ארוכה עלול לסבול מפצעי לחץ, אותם פצעים שנגרמים לעתים בגלל לחץ ממושך על אותו אזור בגוף. כריות למניעת פצעי לחץ יכולות לסייע מאוד במניעת היווצרותם של פצעים ולהקל בצורה משמעותית על הסובל מהם במידה שכבר נגרמו.

כרית ישיבה נגד פצעי לחץ - איך זה עובד?

כריות למניעת פצעי לחץ עשויות מחומרים רכים כגון ספוג וג'ל, המאפשרים הישענות עליהן מבלי שייגרם לחץ על הגוף. ישנן כריות המיועדות לאזורים שונים בגוף, כגון כרית לעקב, כרית למרפק, כרית להגבהת הרגל, כרית ישיבה מסיליקון, כריות גב ועוד.

בנוסף, קיימת כרית נוספת בשם
כרית טמפור, כרית טמפור מיוצרת מחומר בשם ויסקו אותו פיתחה סוכנות החלל האמרקאית, כיום משתמשים בויסקו לטובת ייצור של כריות ומזרוני ויסקו אורטופדים המסייעים במניעת פצעי לחץ.

כרית לכסא גלגלים – לשבת בנוח

מי שצריך לשבת שעות רבות על כיסא גלגלים (או על כל כיסא אחר), כדאי מאוד שירפד את המושב עליו הוא יושב באמצעות כריות למניעת פצעי לחץ. כריות אלה עשויות מחומרים רכים ונוחים לישיבה כמו ויסקו או ספוג, אשר מונעים את הלחץ הרב שיכול להיווצר באזור האגן כתוצאה מישיבה על כיסא שאינו מרופד. כריות לפצעי לחץ מנטרלות את העומס הזה וכך מונעות את היווצרותם של פצעי לחץ, וכן מסייעות להתמודדות עם פצעי לחץ קיימים.

כרית נגד פצעי לחץ – לשיפור איכות החיים

אנשים מוגבלים בניידות הצריכים לשבת או לשכב לאורך זמן, סובלים הרבה פעמים מפצעי לחץ באזורים שמתחככים במושב עליו הם יושבים או במזרן שעליו הם שוכבים. כריות למניעת פצעי לחץ יכולות למנוע את היווצרותם של הפצעים ולהקל על הכאבים שנובעים מפצעים קיימים. זאת משום שכריות אלה עשויות מחומרים אלסטיים מיוחדים, המקטינים את מידת הלחץ של הכרית על האזורים המועדים לפגיעה, ובעיקר על הישבן, הירכיים, הסאקרום (גב תחתון) ועוד. מומלץ לרכוש כריות למניעת פצעי לחץ בעבור כל אדם שאמור להימצא במצב ישיבה לאורך זמן, ולשלב את הישיבה עליהן עם שינוי תכוף של תנוחתו.

כרית ישיבה למניעת פצעי לחץ – נוחות ובריאות במוצר אחד

אנשים שנאלצים לשבת על כיסא גלגלים, בין אם כתוצאה מתאונה, בין אם כתוצאה ממחלה ובין אם כתוצאה מהזדקנות, עלולים לסבול מהופעה של פצעי לחת באזור הגב והישבן. על מנת למנוע את הופעת הפצעים, כמו גם לדאוג שיהיה להם נוח כשהם יושבים, ניתן לרכוש כריות למניעת פצעי לחץ, כמו גם מגנים לחלקים אחרים של הגוף. יש היום סוגים שונים של כריות למניעת פצעי לחץ, ביניהם כריות סיליקון, כריות ויסקו-ג'ל ועוד, וכן מגנים לקרסול שהוא אזור שלמרות שלא כל כך מדברים עליו בהקשר זה, נוטה לפתח פצעי לחץ. חשוב לציין, כי כריות למניעת פצעי לחץ יכולות לעזור גם במצב שבו כבר התפתחו פצעים, משום שהן מפחיתות את הלחץ עליהם ומקלות על הכאב. אז אם יקירכם מתעתד לשבת בכיסא הגלגלים לאורך זמן – זה הזמן לדאוג לו ולהצטייד בכרית למניעת פצעי לחץ


כריות אויר למניעת פצעי לחץ - לרמות סיכון גבוהות


כריות אויר למניעת פצעי לחץ מתאימות לאנשים הנמצאים בסיכון גבוה להתפתחות פצעי לחץ בשל ישיבה ממושכת בעיקר על כסא גלגלים.
כריות הישיבה לטיפול ומניעת פצעי לחץ רוהו ROHO פועלות בטכנולוגיה של dryfloation ובנויות מבועות רבות המכסות את שטח הכרית הניתנות לניפוח בלחצים משתנים. היכולת לנפח את בועות הכרית באופן שונה בהתאם לצרכים הרפואיים מאפשרים טיפול והתאמה ייחודים לכל מבנה גוף ולכל בעיה ספציפית ובין היתר מאפשר השוואת לחץ במצב של ישיבה ולחץ באזור מסויים יותר מבאחר.
כרית רוהו מונעת רטיבות ושומרת על עור יבש.

אביזרים למניעת פצעי לחץ

פרט לכריות יש גם מגנים למניעת פצעי לחץ, ובהם מגני קרסול וכן פלסטר סניסטרוץ. מוצרים אלה יעילים מאוד ומשפרים את איכות החיים של המטופל.

מזרונים וכריות למניעת פצעי לחץ – והפעם: סיליקון

אמנם, הסיליקון נתפס כחומר שממנו מייצרים שתלים המשמשים להגדלת חזה או כחומר רעיל שנמצא לא אחת במזון ובמשקאות שאנחנו צורכים, אולם סיליקון משמש גם לייצור מוצרים נוספים, כמו למשל תבניות לעוגה או מזרונים למניעת פצעי לחץ. תשאלו, בוודאי, איך סיליקון יכול לסייע למניעת פצעי לחץ? התשובה היא – בקלות. בזכות גמישותו של החומר, כאשר שוכבים על מזרונים שעשויים ממנו הלחץ של המזרון לא מתמקד באזור מסוים של הגוף, אלא מתחלק עם אזורים רבים. כך מופחת העומס על החלקים המועדים לפורענות (אחורי הירכיים, ישבן, גב תחתון) ולא נוצרים פצעים. אם אתם מתעניינים ברכישת מזרונים למניעת מזרוני לחץ מסיליקון, כדאי לדעת שיש גם כריות למניעת פצעי לחץ שעשויות מחומר זה, והן יכולות לשמש את החולה בזמן ישיבה בכיסא הגלגלים ולמנוע היווצרות של פצעים באזור הגב התחתון והישבן.
 
למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!
     

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות