מזרון ביצים
מזרון ביצים

מזרני ביצים – לישון בנוח

מזרני ביצים קרויים כך על שם תורתם – הם פשוט נראים ממש כמו קרטון של ביצים. המבנה המיוחד הזה מאפשר לכל מי ששוכב עליו לשכב הרבה יותר בנוח, וזאת משום שהוא מצמצם מאוד את שטח המגע של הגוף עם המזרן. ברגע ששטח המגע בין הגוף למזרן קטן יותר – כך מידת הלחץ שמפעיל המזרן על הגוף קטנה יותר ולכן השינה עליו היא הרבה יותר נוחה.
מזרון ביצים – בלי לחץ
העובדה שמידת הלחץ של המזרן על הגוף קטנה יותר הופכת את מזרני הביצים למזרנים המתאימים במיוחד למי שצריך לשהות במצב שכיבה לאורך זמן. זאת משום ששכיבה על מזרון סטנדרטי ששטח המגע שלו עם הגוף ולכן גם הלחץ שהוא מפעיל על הגוף גדולים יותר, עלולה לגרום להיווצרותם של פצעי לחץ. שכיבה על מזרון ביצים שאינו גורם ללחץ על הגוף יכולה בהחלט למנוע את היווצרות פצעי הלחץ ויכולה לסייע גם למי שכבר סובל מהם להפחית את הכאב.
לזרימת דם טובה יותר
מזרון ביצים הוא מזרון המתאים לא רק לסובלים מפצעי לחץ אלא גם לבני נוער וזאת משום שהמבנה שלו תורם לזרימת דם טובה יותר בכל הגוף. לכן, אם אתם מתכננים רכישה קרובה של מיטת מעבר או של מיטת נוער ואתם מתלבטים לגבי סוג המזרן שיתאים ביותר לילד שלכם, מזרן ביצים יכול להוות יופי של בחירה. חשוב לדעת כי מזרן ביצים יכול לשמש כמזרן בפני עצמו או להוות שכבת נוחות המונחת על גבי מזרן ספוג. האפקט הוא אותו אפקט – נוחות מרבית, פיזור נכון של משקל הגוף על המזרן וסירקולציה טובה של מחזור הדם. שינה מתוקה!     
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
רשימת השינויים שחשוב לבצע בבית כדי לסייע לאדם סיעודי משתנה ממקרה למקרה, בהתאם למאפיינים הספציפיים של מצבו הבריאותי וגם למאפיינים של מרחב המגורים כמובן. במאמר זה תמצאו את ההתאמות החשובות ביותר שכדאי לבצע להבטחת איכות חיים מקסימלית גם כשישנה מוגבלות משמעותית.
מיטה סיעודית היא מוצר חיוני לכל מי שנאלץ לשהות במיטה שעות רבות מדי יום. הסיבה לכך היא שהשכיבה הממושכת עלולה להוביל לנזקים בריאותיים שונים: כאבי גב, בצקות, תפקוד לא תקין של הלב, בעיות בזרימת הדם ועוד. על-מנת למזער את הסיכון וגם להפוך את החיים לנוחים, חשוב לבחור נכון את המיטה הסיעודית המתאימה ביותר לכל מצב.
מציאת מיטה סיעודית נכונה מבין מגוון האפשרויות הקיימות מחייבת תשומת לב למספר פרמטרים, וכדי לעזור לכם לבחור נכון הכנו עבורכם מדריך בנושא.
המלצות וטיפים להקמת חדרי סיעוד ושיקום שיכללו את כל הציוד הדרוש לחיים נוחים יותר – בבית או בבית האבות

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות