whatsapp
מיטה סיעודית חשמלית
מיטה סיעודית חשמלית

מיטה סיעודית חשמלית – לשיפור איכות החיים של חולים סיעודיים

כשאדם מגיע לשלב בו הוא כבר מוגדר כסיעודי ונזקק לעזרה ולהשגחה במהלך רוב שעות היממה או בכולן, חשוב לעשות כל מה שניתן כדי שיהיה לו כמה שיותר נוח. מיטה סיעודית חשמלית מספקת נוחות מקסימלית במצב שכזה, בזכות היותה מתכווננת למצבי ישיבה ושכיבה שונים. בנוסף, מכיוון שכאשר אדם נמצא במצב כזה הוא צריך הרבה פעמים לקבל טיפולים, חשוב גם להקל כמה שיותר על הצוות המטפל, ולדאוג לכך שתהיה לו נגישות מרבית אל המטופל. מיטה סיעודית חשמלית ניצבת על גלגלים, וניתן להזיזה בקלות על מנת להעניק למטופל את הטיפולים שהוא צריך. ברוב המיטות יש מקום ייעודי לעמודי אינפוזיה וניתן לחבר להן מגש לאוכל, כך שהן מאפשרות למטופל את הנוחות המרבית בהתחשב במצבו.
כל האמור לעיל נכון גם אם המטופל נמצא במחלקה סיעודית של בית דיור מוגן ועל אחת כמה וכמה כאשר הוא נמצא בבית, ואפשר לספק לו את כל הציוד הנחוץ כדי לדאוג לכך שאיכות חייו תהיה כמה שיותר גבוהה.

להרגיש בבית – גם במחלקה הסיעודית

עבור אדם סיעודי המאושפז במחלקה סיעודית בבית דיור מוגן, המצב מאוד לא פשוט. הוא גם זקוק להשגחה ולעזרה במשך כל שעות היממה, והוא גם לא נמצא בבית. הדבר עלול לגרום לו להרגיש מאוד לא טוב מבחינה נפשית, ולכן חשוב לסייע לו כמה שיותר, ולספק לו איכות חיים כמה שיותר גבוהה. אם תרכשו עבורו מיטה סיעודית חשמלית שכוללת את כל האביזרים שיכולים לסייע לו בשלב זה של חייו, יכול מאוד להיות שמצב רוחו ישתפר ושיהיה לו קל יותר לקבל את מצבו ולהתמודד איתו. גימור העץ של מיטה סיעודית חשמלית שתרכשו באופן פרטי ייתן למטופל הרגשה חמימה יותר, והוא ללא ספק ירגיש הרבה יותר טוב.

אין כמו בבית

אם המטופל אינו חייב להתאשפז במחלקה סיעודית, רכישת מיטה סיעודית חשמלית תהיה אחת הרכישות הטובות ביותר שתוכלו לעשות עבורו. מיטה שכזו תאפשר לו נוחות מרבית הן בישיבה והן בשכיבה ותאפשר גם לכם נגישות מלאה אליו לכל צורך שהוא. העובדה שניתן היום להשיג מיטה סיעודית חשמלית בגימור עץ ולא בגימור מתכת כמו רוב המיטות המוסדיות, תורמת ל"נירמול" חייו של המטופל עד כמה שניתן, ומוסיפה מאוד לאיכות החיים ולהרגשה הכללית. יתרה מזאת, במידת הצורך ניתן היום להשיג מיטה סיעודית חשמלית זוגית, המאפשרת לבני זוג סיעודיים לשמור עד כמה שאפשר על מסגרת חיים נורמטיבית על אף השינוי במצבם הפיזי. דבר זה תורם מאוד להרגשה ולהתמודדות טובה יותר עם המצב הקיים, כי כשביחד זה הופך להיות הרבה יותר קל.

בכל גובה שתרצו

חשוב לדעת, שניתן להשיג מיטה סיעודית חשמלית בגובה סטנדרטי, אולם עבור מי שמתקשה בקימה עצמאית מהמיטה או שיש חשש שייפול ממנה, ניתן לרכוש מיטה נמוכה במיוחד. מיטה זו תאפשר למטופל לשכב עליה ללא חשש מנפילה, ואם מצבו מאפשר לו – גם לקום ממנה בצורה עצמאית וכך לא להרגיש נזקק. מכיוון שהרבה פעמים מה שמפריע למטופלים סיעודיים הוא העובדה שהם הפכו להיות תלותיים, הרי שמיטה סיעודית חשמלית נמוכה יכולה להוות פתרון מצוין עבור אותם חולים שמצבם הפיזי עוד מאפשר להם לרדת בעצמם מהמיטה.

התייעצות נבונה לבחירה נכונה

אין ספק שלרכישת מיטה סיעודית חשמלית יש יתרונות רבים. אם גם אתם מעוניינים לרכוש מיטה כזאת, חשוב שתתייעצו עם אנשי מקצוע אשר יסייעו לכם לבחור את המיטה המתאימה ביותר לצורכיכם, על פי המצב הפיזי שלכם או של יקירכם, על פי המקום העומד לרשותכם ועל פי פרמטרים נוספים. חשוב לרכוש מיטה שמיוצרת על ידי חברות מוכרות ומובילות בתחום, על מנת להבטיח ככל שניתן שהמנגנונים יעבדו בצורה תקינה לאורך זמן. בנוסף, חשוב לוודא שאתם מקבלים תעודת אחריות על המיטה, על מנת שבמקרה של תקלה או שבר יהיה לכם אל מי לפנות. רק בריאות ועד מאה ועשרים!

  
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מיטה סיעודית היא מוצר חיוני לכל מי שנאלץ לשהות במיטה שעות רבות מדי יום. הסיבה לכך היא שהשכיבה הממושכת עלולה להוביל לנזקים בריאותיים שונים: כאבי גב, בצקות, תפקוד לא תקין של הלב, בעיות בזרימת הדם ועוד. על-מנת למזער את הסיכון וגם להפוך את החיים לנוחים, חשוב לבחור נכון את המיטה הסיעודית המתאימה ביותר לכל מצב.
משחת מוריס פארם לטיפול בפצעי לחץ ובכיבים סוכרתיים מבוססת על צמח הנקרא טויה ועל תמצית חצילים. השילוב בין שני החומרים יוצר קומפלקס הגורם לאיחוי הפצע, שהיתרון העצום שלו הוא היותו בעל תכונות אנטיספטיות, היינו – היותו אנטי ויראלי ואנטי חיידקי
מהם פצעי לחץ, כיצד מתמודדים אתם, חשוב מאוד להבין את נושא המניעה והציוד הנדרש כדי לא להגיע למצב בו האדם סובל מפצעי לחץ לכן יש לקרוא את המאמר עד סופו.
עבור מטופלים סיעודיים וקשישים פעולות יומיומיות הן מסובכות ומורכבות. ניתן לשפר את איכות חייהם בצורה ניכרת באמצעות התאמת הבית שלהם לצרכים שלהם, וכן לשמור על בטיחות מירבית ככל הניתן. השתמשו בהמלצות שלפניכם על מנת להתאים את ביתם של המוגבלים בתנועה לאורח חייהם.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות