whatsapp

אוטוסקופ

Pocket LED Otoscope
₪829
 ₪788 בקנייה עצמית
משלוח 19 ₪
עם בסיס ושנאי
₪1,220
 ₪1159 בקנייה עצמית
משלוח חינם
3.5V Diagnostic Otoscope
₪2,390
 ₪2270 בקנייה עצמית
משלוח 49 ₪
₪289
 ₪275 בקנייה עצמית
משלוח 39 ₪
₪1,100
 ₪1045 בקנייה עצמית
משלוח 49 ₪
₪969
 ₪921 בקנייה עצמית
משלוח חינם
71032
₪249
 ₪232 בקנייה עצמית
משלוח חינם
₪599
 ₪569 בקנייה עצמית
משלוח חינם
Digital MacroView
₪8,690
 ₪8082 בקנייה עצמית
משלוח חינם
₪1,100
 ₪1023 בקנייה עצמית
משלוח חינם
MacroView
₪1,790
 ₪1665 בקנייה עצמית
משלוח חינם
MacroView
₪3,290
 ₪3126 בקנייה עצמית
משלוח חינם
₪1,390
 ₪1320 בקנייה עצמית
משלוח חינם
ear specula
₪359
 ₪341 בקנייה עצמית
משלוח חינם
Otoscope lamp
₪179
 ₪170 בקנייה עצמית
משלוח חינם
3.5V Pneumatic Otoscope
₪1,200
 ₪1116 בקנייה עצמית
משלוח חינם
COMBILIGHT® F.O.30 | 3.5V
₪1,890
₪2,420
 ₪2251 בקנייה עצמית
3.5V Operating Otoscope
₪1,200
 ₪1116 בקנייה עצמית
אוטוסקופ

אוטוסקופ– לאבחון שנשמע מצוין

אוטוסקופ הינו מכשיר ייעודי לביצוע בדיקת אוזניים. המכשיר מורכב משלושה חלקים עיקריים: ידית אחיזה, גוף תאורה וזכוכית מגדלת. כאשר אדם מתלונן על כאבי אוזניים או על בעיה אחרת באוזניים, רופאי משפחה כמו גם רופאי אף אוזן גרון – יתחילו בבדיקת האוזניים עם אוטוסקופ.

מה עושה האוטוסקופ?

בגלל העובדה שהמכשיר מצויד בזכוכית מגדלת ובגוף תאורה, הוא מאפשר לרופא לראות את כל האזור של עור התוף בהגדלה. למעשה, זכוכית המגדלת באוטסקופ סטנדרטי מגדילה את החלק הנצפה פי שניים או שלושה, וכך מאפשרת לרופא לזהות מצבים של דלקת אוזניים גם בתחילתה כמו גם בעיות נוספות באוזן – לרבות רמזים לבעיות שמיעה.
אמנם, אוטוסקופ מאפשר לרופא לבדוק רק את האוזן החיצונית ולא את האוזן התיכונה (החלקים הפנימיים), אולם במקרים רבים יש בחלקה החיצוני של האוזן סימנים רבים המאפשרים לרופא לאבחן את מה שקורה באוזן התיכונה.

איזה מחלות אוזניים ובעיות אוזניים ניתן לאבחן בעזרת אוטוסקופ?

מכשור רפואי זה מסייע לרופא לזהות מצבים רפואיים שונים באוזניים, ביניהם:
הימצאות של נוזלים באוזן החיצונית – הימצאות של נוזלים שמגיעים מהאוזן התיכונה אל האוזן החיצונית היא מצב שיכול להעיד על דלקת אוזניים בשלבים התחלתיים או מתקדמים.
בלט בעור התוף – מצב שיכול לרמז גם הוא על הצטברות נוזלים באוזן הפנימית.
מצבים של חסימה בחצוצרת השמע – אשר ניתן לזהות באמצעות אוטוסקופ מיוחד המיועד למקרים כאלה בלבד.

מי משתמש באוטוסקופ?

המשתמשים העיקרייםבאוטוסקופ הם רופאי משפחה ורופאי אף-אוזן-גרון, כמו גם רופאים אשר עובדים במוקדי חירום רפואיים ובחדרי מיון. המטרה העיקרית של השימוש באוטוסקופ היא כמובן לזהות בעיות ומחלות אוזניים, ובעזרתו ניתן לסייע להרבה מאוד אנשים להפסיק לסבול מכאבים ומתחושת אי נעימות בגלל דלקת או הצטברות של נוזלים.

סוגי אוטוסקופים

בעידן הטכנולוגי המתקדם בו אנו חיים, המכשור הרפואי מתפתח כל הזמן וכל הזמן מפתחים מכשירים חדשים. כך למשל, היום ניתן לרכוש אוטוסקופ נטען – מכשיר שניתן להטעין אותו באמצעות כבל חשמלי וכך ליהנות מהשימוש בו למשך תקופות זמן ארוכות; אוטוסקופ עם מנורת לד המספקת עמידות לאורך זמן למכשיר; אוטוסקופ דיגיטלי המספק שדה ראייה גדול פי 2 ביחס לאוטוסקופ סטנדרטי ומציג תמונות וידיאו וסטילס של תעלת האוזן ושל עור התוף. אוטוסקופ זה מתחבר למחשב ומאפשר לרופא לראות את הנעשה באוזן בתמונה גדולה יותר, דבר המשפר את האבחון ואת קבלת ההחלטות לגבי המשך הטיפול. בשנים האחרונות החלו לייצר גםאוטוסקופ עם מצלמת וידיאו המאפשר לרופא לראות את המתרחש בתוך האוזן על גבי מסך של ממש וכך לאבחן בצורה הרבה יותר מדויקת את המצב.
אוטוסקופ DIGITAL MACROVIEW מעניק שדה ראייה גדול פי 2 בהשוואה לאוטוסקופ סטנדרטי. מציג תמונות ברורות בתנועה ובסטילס של תעלת האוזן ועור התוף. חיבור למחשב לצורך תמונה גדולה ומשופרת המאפשרת בדיקה וקבלת החלטות טובות יותר
כמובן שההבדלים בין האוטוסקופים השונים משנים בצורה משמעותית את מחיר המכשיר.

אוטוסקופ– מחיר

מחירו של אוטוסקופ סטנדרטי נע בדרך כלל בין 550 ל-850 ₪, אולם אוטוסקופ נטען יעלה כבר קרוב ל-2000 ₪. סט משולב הכולל אוטוסקופ ואופטלמוסקופ לבדיקת עיניים יעלה בין 750 ל-1200 ₪, ומחיר אוטוסקופ עם מצלמת וידיאו יהיה גבוה הרבה יותר.
למרות זאת, מכיוון שאין ערך לאבחנה מדויקת של המצב, כדאי מאוד לרכוש אוטוסקופ מקצועי המיוצר על ידי חברה מוכרת בתחום והמגיע עם אחריות מלאה. אוטסקופ כזה יוכל לשמש את הרופאים במשך הרבה מאוד שנים, וביחס למחיר - לתת תמורה מצוינת גם להם וגם למטופלים.

אביזרים לאוטוסקופ

כאשר רוכשים אוטוסקופ, ממש כמו כל מכשור רפואי, רצוי לרכוש עבורו גם חלקי חילוף ואביזרים נוספים היכולים להגן עליו ולהעלות את הסיכויים שהוא ימשיך לעבוד בצורה תקינה במשך הרבה מאוד שנים. כשמדובר באוטוסקופ, כדאי תמיד לרכוש נורות חלופיות על מנת לא להישאר במצב שבו לא ניתן לבצע בדיקת אוזניים יסודית למטופל, כמו גם כיסויים מתאימים למכשיר אשר יגנו עליו הן מפני פגיעה בעת נפילה והן מפני הצטברות של לכלוך ושל אבק.

העיקר הבריאות לשירותכם

העיקר הבריאות מציעה מגוון רחב של אוטוסקופים המתאימים לשימוש רופאי משפחה, רופאי אף-אוזן-גרון, רופאים ואחיות המספקים שירותי רפואה במוסדות שונים לרבות בתי אבות ועוד. כל האוטוסקופים שאנו מציעים מיוצרים על ידי חברות מובילות בתחום על פי כל דרישות התקן, ומגיעים אליכם עם אחריות מלאה המקנה לכם את האפשרות לקבל שירות בכל מקרה בו מתעוררת בעיה.
צוות העיקר הבריאות ישמח לסייע לכם בבחירת האוטוסקופ והמכשור הרפואי המתאימים בצורה מדויקת לצרכים שלכם, ולהמליץ לכם על מוצרים משלימים נוספים שישפרו את מתן השירות הרפואי למטופלים שלכם.
 
לקבלת מידע נוסף אודות אוטוסקופ ואודות אפשרויות הרכישה - צרו עמנו קשר עוד היום בטל' 072-2159090 או דרך האתר.
     

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות