whatsapp

כיסאות גלגלים

מיוצר באירופה
HERMES II
₪6,900
משלוח חינם
במבצע!
ארבע פתרונות במוצר אחד
₪2,490₪3990
 ₪2366 בקנייה עצמית
משלוח חינם
מוצר יד שנייה
יד שנייה
₪4,750
משלוח חינם
Service
₪1,778
משלוח חינם
Higher הייר
₪6,900
משלוח חינם
מיוצר באירופה
ESTIA II
₪4,900
משלוח חינם
Freedom Trax FT1
₪68,500
משלוח חינם
Format
₪3,390
משלוח חינם
SB12 עם מעצור יד
₪3,000
משלוח חינם
Kalli Dos Visco
₪396
משלוח חינם
במבצע
CA8741
₪910₪1270
משלוח 39 ₪
SUPREMA - SUPER
₪39,876
משלוח חינם
SF1003 stand up wheelchair
₪28,880
משלוח חינם
JBH CHAIR - DO3
₪9,900
 ₪9405 בקנייה עצמית

כסאות גלגלים
כיסאות גלגלים הם פריטי טכנולוגיה שנועדו לסייע לאנשים המתקשים ללכת ובחלק מהמקרים גם מתקשים לשבת, למרביתם יש צורה של כיסא עם ארבע גלגלים ומכאן השם כיסא גלגלים.

ככל שאדם משתמש בכיסא גלגלים יותר שעות במשך היום כך ייטב אם הוא ירכוש כיסא באיכות גבוהה תוך התאמה לצרכיו.

כיסאות גלגלים מורכבים משתי מערכות : מערכת ההושבה ומערכת ההינע ויש להשקיע מחשבה רבה בשתי מערכות אלו לפני קניית כיסאות גלגלים משום שיש להם השפעה ישירה על איכות החיים של המשתמש.

איזה סוגים של כיסאות גלגלים ישנם?
יש מאות דוגמאות של כיסאות גלגלים שמוצעים למכירה, ניתן לקנות דגם מוכן וניתן להתאים דגם למשתמש באופן אישי, יש ארבע סוגים עיקריים של כיסאות גלגלים והם:

קלנועית –  שהיא למעשה כיסא גדול ממונע עם אפשרויות רבות כמו תא אחסון, גגון וכדומה.

כסאות גלגלים ממונעים – מאפשרים ניידות מקסימאלית אך מתאימים לעצמאיים.
כיסאות גלגלים בהנעה ידנית עצמית –  זה הסוג הקלאסי ביותר, מדובר על כיסא גלגלים אותו דוחף המשתמש באופן ידני.

כיסאות גלגלים לניוד על ידי המלווה –  מתאים לאנשים בעלי מוגבלויות קשות שאינם יכולים להניע את  כסא הגלגלים בכוחות עצמם.

יש
כסאות גלגלים לילדים, כיסאות פריקים, כיסא גלגלים לספורט, להעברה בלבד, יש מוצרים נלווים כגון שולחן לכיסא גלגלים, רמפה לכיסא גלגלים ואף המוצר המהפכני זחליל שבעזרתו ניתן להעלות כיסאות גלגלים גם במדרגות.

כיצד יש לבחור כיסאות גלגלים?
בחירת כסאות גלגלים צריכה להיעשות לאחר התייעצות עם הרופא המטפל, יש לחשוב היטב על נוחות המשתמש, על המשקל שלו, הגובה שלו, על ניידות כסא הגלגלים והשימוש היום יומי בו.
                                                                                                                              
השאלה כיסאות גלגלים
חשוב לדעת שניתן גם לשאול כסאות גלגלים וזהו פתרון שמתאים למי שזקוק לכיסא לתקופה מוגבלת או למי שמעוניין להתנסות בסוג מסוים של כיסא על מנת להחליט אם הוא מתאים לו. הדבר מהווה יתרון משמעותי עבור מי שלא בטוח בסוג הכיסא שמתאים לצרכיו, ומעוניין להתנסות במוצר מסוים כדי להיות בטוח שהוא מתאים ליכולותיו התפקודיות ולצרכיו. 

כיסאות גלגלים – לעשות את הבחירה הנכונה
בחירת כיסאות גלגלים היא לא דבר של מה בכך. יש היום סוגים שונים של כיסאות, כולל כיסאות אקטיביים, כיסאות גלגלים סיעודיים, כיסאות גלגלים קלים וכיסאות גלגלים ממונעים, וחשוב לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבור המשתמש. הפרמטר החשוב ביותר לביצוע בחירה נכונה הוא, כמובן, נוחות המשתמש. אחרי הכל, הוא אמור לשבת על הכיסא במשך שעות ארוכות, וצריך שיהיה לו נוח על מנת לשמור על בריאות הגב ועל התניידות קלה ככל שרק ניתן. הפרמטר השני שצריך לתת עליו דגש, הוא הצרכים האישיים של המשתמש: אם מדובר באדם ספורטיבי שמעוניין להמשיך לבצע פעילות גופנית גם כשהוא יושב על כיסא הגלגלים, מומלץ לרכוש או לשכור עבורו כיסא גלגלים אקטיבי; אם מדובר בילד, חשוב לבחור כיסא גלגלים לילדים אשר מתאים לו בגודל ומאפשר לו ניידות קלה ככל שרק ניתן; כאשר מדובר באדם סיעודי מומלץ לבחור כיסא גלגלים סיעודי, המאפשר ישיבה נוחה במספר מצבים ונוח לדחיפה מבחינת המטפל. כאן באתר תוכלו למצוא מגוון סוגים של כיסאות גלגלים, והצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה.
  
למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!

                
      

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות