whatsapp

קלנועיות

מתצוגה כולל אחריות!
Genie plus
₪10,000₪13000
משלוח חינם
FDB01
₪10,500₪12900
משלוח 250 ₪
קלנועית בהשאלה ל 5 שנים!
Samson + Solax
₪41,000
משלוח חינם
BRIO S19V
₪12,500
משלוח 75 ₪
Elitte
₪8,830
משלוח 250 ₪
Titan 4
₪13,870
משלוח 250 ₪
NEW LITE
₪8,450
משלוח 250 ₪
HS-328
₪9,500
משלוח 250 ₪
קלנועית סגורה עם שמשה קידמית
₪25,560


קלנועיות מתקפלות קלנועיות זוגיות

 

קלנועית למכירה - לתנועה קלה יותר בכל מקום!

קלנועית היא כלי רכב חשמלי, שמטרתו לסייע לבעלי מוגבלות בתנועה ולקשישים להתנייד ביתר קלות בשטחי הערים, בתי האבות וליד ביתם. ישנם סוגים רבים של קלנועיות, עליהם נרחיב את הדיבור בהמשך עמוד זה. חברת העיקר הבריאות מספקת קלנועיות במחירים הוגנים, בזמני אספקה קצרים ועם אחריות על המוצרים.

מהי ההגדרה של קלנועית?

רוחב: עד מטר אחד.

היגוי: באמצעות כידון או מוט היגוי.

מספר נוסעים: אחד או שניים בלבד.

חובת תקינה: חייב לעמוד בדרישות ת"י 1279 חלק 2 כיסאות גלגלים ובדרישות טכניות נוספות המפורטות בנוהל בנושא הנמצא במשרד התחבורה.

מהם השימושים המרכזיים של קלנועיות?

בזכות היותה רכב קל משקל וקל לניוד, הרי שהקולנועית משמשת אנשים רבים לצרכים מגוונים. בין היתר, ניתן לראות אנשים רבים הנוסעים על קלנועיות במגרשי גולף, בקיבוצים ובמושבים, שם עליהם לגמוע מרחקים ארוכים כדי להגיע ממקום למקום. אולם אין ספק ששתי האוכלוסיות העיקריות העושות שימוש ברכבים אלה הינן אוכלוסיית הקשישים ואוכלוסיית המוגבלים בתנועה כגון אנשים הסובלים ממחלות פרקים ואנשים בעלי משקל עודף.

מהם היתרונות של קלנועית חשמלית?

קלנועית חשמלית מספקת יתרונות רבים למשתמשים בה, שכן מדובר ברכב חשמלי שאינו דורש תדלוק ולכן גם אינו יקר לאחזקה. אצלנו באתר תוכלו למצוא קלנועית חשמלית במחירים נוחים ומשתלמים ועם אחריות.
קולנועית יכולה להגיע למקומות שרכבים סטנדרטיים אינם יכולים להגיע אליהם והיתרון הגדול ביותר – אין צורך ברישיון על מנת לנהוג בה. מכל הסיבות האלה, מהווה קלנועית לנכים פתרון מצוין עבור אנשים קשישים ואנשים הסובלים מבעיות שונות שמגבילות את ניידותם, ומשפרת בצורה משמעותית את איכות חייהם משום שהיא מאפשרת להם להתנייד ממקום למקום למרות המגבלה.

אילו סוגי קלנועיות קיימים בשוק?

בשוק קיימים כיום מגוון סוגים של קלנועיות למכירה. לכן, אם אתם מעוניינים לרכוש קולנועית לנכים, חשוב מאוד שתבצעו סקר שוק מקיף כדי לבחור את הקלנועית שמתאימה ביותר לצרכים האישיים שלכם. כך למשל, אם אתם זקוקים לקלנועית לנכים על מנת להסיע את הילדים לחוגים המתקיימים בצד השני של המושב, מומלץ שתרכשו קלנועית דו מושבית שתוכל לשמש אתכם ממש כרכב נוסף לכל דבר. לעומת זאת, אם אתם זקוקים לה לצורך נסיעה בתוך העיר, חשוב שתרכשו קלנועית מתקפלת, בעלת עבירות גבוהה ומשקל קל, המתקפלת למזוודה ונכנסת בקלות לתא המטען של הרכב. כאשר רוצים לנייד את הקלנועית בתוך רכב, יש לבחור קלנועית מדגם קטן אשר מאפשר פירוק מהיר והנו בעל משקל נמוך, מה שמקל על הכנסתו לתוך הרכב. 

זהו אחד הדגמים הפופולריים ביותר של קלנועית חשמלית שמתקפלת למזוודה מדגם Mobie של Solax, אותו תוכלו לרכוש כאן. להלן סרטון הדגמה של הקלנועית:

אביזרים לקלנועיות

ממש כמו לכל רכב אחר, גם רכבים מסוג קלנועית ניתן לאבזר באביזרים שונים שישפרו את חוויית הנסיעה ויסייעו למשתמש עוד יותר בשיפור איכות חייו. כך למשל ניתן לרכוש מתקנים למקלות הליכה ולקביים, סל אחורי, מערכת פיקוד שבת וכמובן – גגון שמש וכיסוי חורף, שיאפשרו לכם ליהנות מנסיעה בטוחה בקלנועית במשך כל ימות השנה. על מנת להבטיח ככל שניתן שהרכב קל המשקל וקטן הממדים הזה יישאר ברשותכם, מומלץ מאוד להתקין בקולנועית מנגנון הגנה מפני גניבות הכולל גם מנגנון איתור, ומאפשר לכם לדעת היכן נמצאת הקלנועית שלכם, במידה שנגנבה.

לגבי פיקוד שבת – מדובר באביזר הפוגע בתפקוד הקלנועית החשמלית ומהווה הוצאה מיותרת בעליל. קיימים היום רבנים רבים הממליצים לוותר על "פיקוד שבת". בכך תוכלו לחסוך הוצאת 4,000 ₪ בערך, בעת הרכישה, שהינה עלות נוספת למחיר קלנועית.

קלנועית חשמלית – לא מוותרים על איכות חיים

קלנועית חשמלית היא דרך טובה ביותר עבור בני הגיל השלישי לשמור על איכות החיים כשההתניידות הופכת לקשה יותר. בגילאים המבוגרים, בהם הנסיעה על הכביש כבר יותר מסובכת או אינה מתאפשרת, קולנועית בהחלט יכולה להוות תחליף אידיאלי שיאפשר נוחות למשתמש בה כך שיוכל להמשיך באורח חייו עד כמה שניתן מבלי לסכן את עצמו ו/או את הנהגים האחרים שעל הכביש. באמצעות כלי הרכב הפשוט אבל החכם הזה, יכולים הקשישים לנוע ממקום למקום בצורה עצמאית, ללא תלות במטפל או קרוב משפחה, וליהנות גם מנסיעה בחוץ באוויר הפתוח או במקומות סגורים כמו מרכזי קניות. לא בכדי אומרים מבוגרים רבים שהקלנועית היא אחת המתנות היפות ביותר שהם קיבלו או רכשו לעצמם, ואם אתם נמצאים בגיל השלישי, בהחלט כדאי לנסות. אצלנו באתר תוכלו לרכוש קלנועית במחירים הוגנים, עם אחריות מלאה ועם הסבר על כל הפונקציות שלה בזמן האספקה.

איך לבחור קלנועית שמתאימה ביותר בעבורך?

כאמור, ישנם מגוון סוגים של קלנועיות: קלנועיות חשמליות, זוגיות, קלות משקל, עם גגון, בלי גגון וכו', בהן כאלה אשר מותאמות יותר לנסיעה בשטחים פתוחים, כאלה המתאימות לנסיעה בשטחים סגורים דווקא וכאלה המותאמות לשימוש במפעלים ובמחסנים. לכן, לפני רכישת קלנועית חשמלית או קלנועית מכל סוג אחר - חשוב מאוד שתגדירו את הצרכים האישיים שלכם מהרכב, שתבצעו סקר שוק מקיף, תתייעצו עם מומחים בתחום ושתרכשו קלנועית במחירים משתלמים (כמו שיש אצלנו באתר) ורק כזו שתענה על כל הדרישות שלכם. לאחר שבחרתם – הוסיפו לקלנועית החדשה שלכם את האביזרים הדרושים לכם לנסיעה בטוחה ואל תשכחו למגן אותה בפני גניבות, על כל צרה שלא תבוא.

האם אפשר לקחת קלנועית לטיול בחו"ל?

כן, זה בהחלט אפשר. קלנועית היא פתרון נהדר למתקשים בהליכה אך מעוניינים להמשיך לטייל וליהנות בארץ ובחו"ל.
כאשר מתכננים טיול בחו"ל עם קולנועית חשוב לדעת: הקלנועית אינה מחושבת כמטען רגיל ולכן אינה חלק מהמשקל המותר לכבודה.
יחד עם זאת, יש ליידע את חברת התעופה ו/או את סוכן הנסיעות כי אתם לוקחים עמכם קלנועית לטיסה.
בעת הבידוק, תימסר הקלנועית והסוללה תופרד מהקלנועית עצמה. יש לשים לב שהסוללה תימצא בקרבת הקלנועית על מנת שלא לאבדה.


   
  

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות