whatsapp

קלנועית זוגית

כל הקלנועיות קלנועיות מתקפלות

קלנועית זוגית

מגוון קלנועיות זוגיות בזול - לנסיעה של עד 60 ק"מ

קלנועית זוגית בזול, מבלי להתפשר על טווח הנסיעה - לנסיעות לטווח ארוך של עד 60 ק"מ לנסיעה במישור עבור טעינה אחת. נועדה לזוג נוסעים (המקסימום המותר על פי חוק), גדולה ונוחה מאוד לנסיעה, בעלת מנוע חזק המתאים לנסיעה בעליות קשות, בעלת גגון וברובן ניתן להתקין כיסוי לגשם.

קלנועית זוגית מחיר משתלם ואחריות מלאה - תשפר את איכות חייכם

לא תמיד צריך להמתין לרגע שבו האדם אינו יכול כבר לנוע בגלל נכות או בעיה בריאותית. ניתן לקנות קלנועית זוגית גם עבור מבוגרים או קשישים המתקשים בהליכה רגלית ומעט מתעייפים. אותם מבוגרים, שיוכלו לנסוע בזוג, יבלו זמן רב יותר ביחד ויצליחו להגיע ליעדים רחוקים יותר מהם נרתעו להגיע לפני כן. 
הנסיעה עם קלנועית זוגית נעימה למדי, שכן מדובר בכלי רכב חשמלי מרווח ונוח, עם גגון (ולעיתים אף כיסוי לגשם). בעלי קלנועיות זוגיות יכולים להציע לקרוב משפחה, שכן או חבר להצטרף אליהם לנסיעה, כך שעבור הקשישים מדובר בבילוי משותף ובחוויה חברתית שהיתה נמנעת מהם לו היו נוהגים על קלנועית רגילה ליחיד.

קלנועית זוגית מעניקה מספר יתרונות מרכזיים:

מחיר קלנועית זוגית אמנם גבוה יותר ממחיר קלנועית ליחיד, אך בהחלט שווה להשוות ולבדוק את האפשרות לקנייה מכיוון שיש לה יתרונות רבים, ודאי אצלנו בהעיקר הבריאות - כשניתן לקנות קלנועית במחיר משתלם במיוחד:
  • אם הקלנועית מיועדת לקשיש או לאדם נכה שאינו מסוגל לנהוג בכוחות עצמו, הרי שהאפשרות של קלנועית זוגית הינה האופציה היחידה. 
  • אפילו אם מדובר על קניית קלנועית עבור מבוגר או קשיש שיכול כיום לנהוג בקלנועית באופן עצמאי, עדיף לחשוב על העתיד בו יתכן שאותו אדם כבר יזדקק לעזרה. לכן, אם תקנו קלנועית זוגית שמתאימה לשניים זו תהייה השקעה לטווח הארוך שתמיד תוכל לשמש אותו ואת המטפל שלו או את בן משפחתו.
  • אם הקלנועית מיועדת לנסיעה במפעל או בשטח החברה, קניית קלנועית זוגית בזול אפילו תחסוך לכם את העלות שברכישת 2 קלנועיות יחיד שהחברה תצטרך לקנות על מנת להסיע 2 אנשים. 
  • קלנועיות זוגיות מצוידות לרוב במנוע חזק מאוד, מה שהופך אותן לא רק למהירות יותר מקלנועיות רגילות, אלא גם מאפשר להן להתמודד בצורה מיטבית עם מכשולים ועליות קשות, ואפילו להיות עמידות יותר לאורך שנים. 
  • על קלנועית זוגית ניתן להעמיס בקלות משא גדול יחסית (למשל שקיות מהמרכולית בקיבוץ).
אם בכל זאת מחיר קלנועית זוגית או מידותיה הגדולות מונעים מכם את הקנייה, נשמח לעזור לכם לבחון קלנועית קטנה יותר.
 
אם אתם מתלבטים היכן לקנות את הקלנועית ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הטובה ביותר, צרו אתנו קשר 072-2159090 ונשמח לייעץ ולמצוא יחד אתכם את הדגם המתאים ביותר עבורכם.
           

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות