whatsapp

מתקן להורדת נכים לבריכה

מתקן להורדת נכים לבריכה

ב 08/2008 פורסם תיקון ל"חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות" בקשר לנגישות לבריכות שחייה: 
לאדם עם מוגבלות, לרבות כשהוא נע בכיסא גלגלים, תהיה נגישות מהחניה של אתר בריכת שחיה וממדרכה סמוכה לאתר כאמור, עד לתוך המים של בריכת השחיה העיקרית באתר.
החוק מאפשר לאדם המתנייד בכסא גלגלים, להיכנס למים ולצאת מהם בבטחה ובנוחות. 
בנוסף, נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות קבעה דרישת מינימום: בכל מתקן להורדת נכים לבריכה יהיה מושב קשיח ויציב, והוא יישאר יציב בעת המעבר מכסא הגלגלים לתוך המים (ולהיפך).

נגישות למרחבים ציבוריים היא חלק חשוב בהבטחה שלכולם תהיה הזדמנות ליהנות מאותן פעילויות. בריכה נגישה לנכים מספקת דרך מצוינת להתאמן, להירגע ולבלות עם המשפחה והחברים. בנוסף, בריכה נגישה לנכים מספקת אפשרות לפיזיותרפיה ושיקום לאנשים החיים עם מוגבלות פיזית. בריכות שחייה נגישות מסייעות להישאר פעילים פיזית, להפחית את רמות הלחץ ולשפר את הבריאות הכללית. 
 
התקנת מעלון נכים לבריכה היא דרך מצוינת להבטיח שכולם יוכלו ליהנות משחייה בנוחות ובבטיחות ללא קשר ליכולותיהם הפיזיות. מעלון לבריכה מאפשר לאנשים עם מוגבלות לגשת לבריכה ללא צורך בשימוש במדרגות או ברמפה ובעיקר מעלון כסא לבריכה מאשפר למשתמש עצמאות ומבטל את הצורך להעזר באדם אחר, דבר שיכול להיות מביך וקשה.
 
ישנם 2 סוגים עיקריים של מנופים להורדת נכים לבריכה, האחד מעלון כסא קבוע והשני מנוף נייד לבריכה:
מעלון קבוע - מותקן במיקום מותאם בבריכת השחיה.
מעלון נייד - אינו מצריך עיגון קבוע לכן בצורה פשוטה ניתן לנייד אותו ולהשתמש בו במספר בריכות שחייה שנמצאות באותו מתחם, או לאחסנו כשאינו נמצא בשימוש.
 
מעלון כסא מאפשר גישה עצמאית ומופעל על ידי המשתמש אל המים ומתוכם.
מעלון הידראולי מופעל ע"י זרם של של מים מרשת המים העירונית - אפילו באמצעות צינור גינה.
המעלונים פועלים ללא צורך בהתחברות למערכות חשמל, מה שהופך אותם לבטיחותיים עוד יותר.
תפעול המעלונים פשוט והם מתכווננים לפי עומק הבריכה ולכן מתאימים גם לבריכות רדודות.
המעלונים בנויים מפלדת אל חלד עמידה למים ולחומרי החיטוי בבריכה ולכן בעלי אורך חיים ארוך במיוחד במינימום תחזוקה.
מעלוני בריכה מוצעים עם התקנה מקצועית ובטיחותית, תוך התחשבות בתנאי השטח ודרישות המזמין.
 
על ידי הפיכת הבריכה לנגישה יותר, נוכל להבטיח שלכולם תהיה הזדמנות לנצל את כל היתרונות שיש לשחייה להציע. חברת העיקר הבריאות היא נציגתה הבלעדית בישראל של החברה הספרדית BLAUTEC, העוסקת משנת 1989, בייצור ומכירת מתקנים לבריכות שחייה, מרכזי ספורט, בתי מלון ועוד.

להעיקר הבריאות צוות טכני מקצועי ומיומן המבצע התקנת מעלון לבריכה בכל הארץ.
לקבלת פרטים וייעוץ התקשרו 072-2159090.

 
 
      

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות