מתקן להורדת נכים לבריכה

מתקן להורדת נכים לבריכה
ב 08/2008 פורסם תיקון ל"חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות" בקשר לנגישות לבריכות שחייה: 
לאדם עם מוגבלות, לרבות כשהוא נע בכיסא גלגלים, תהיה נגישות מהחניה של אתר בריכת שחיה וממדרכה סמוכה לאתר כאמור, עד לתוך המים של בריכת השחיה העיקרית באתר.
החוק מאפשר לאדם המתנייד בכסא גלגלים, להיכנס למים ולצאת מהם בבטחה ובנוחות. 
בנוסף, נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות קבעה דרישת מינימום: בכל מתקן להורדת נכים לבריכה יהיה מושב קשיח ויציב, והוא יישאר יציב בעת המעבר מכסא הגלגלים לתוך המים (ולהיפך).
 
 העיקר הבריאות מייבאת מתקנים להורדת נכים לבריכת שחייה, המתקנים ניידים ואינם דורשים התקנה קבועה, בעלי מושב קשיח ויציב, ביניהם קיים גם מתקן המאפשר גישה עצמאית של המשתמש אל המים ומחוצה להם באמצעות שלט.
 
 

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות