whatsapp

זחלילית ומעלון לנכים

במבצע!
LG2020
₪18,500₪19900
משלוח חינם
משקל מעמס מרבי עד 150 ק"ג
₪23,500
משלוח חינם
כסא Basic במתנה!
GECKO
₪26,500
משלוח חינם
Jolly Standart
₪39,266
משלוח חינם
Freedom Trax FT1
₪68,500
משלוח חינם
כסא זחל דגם משופר
₪8,450
כסזחל 500 - עם 5 גלגלים
₪8,950
 ₪8502 בקנייה עצמית

זחלילית - מעלון לנכים שמטפס מדרגות בקלות!

כמעט כל מי שיושב על כיסא גלגלים מכיר את הבעיה: הולכים למקום מסוים, עם או בלי חברים, ומגיעים אל גרם מדרגות שבלי לעלות בו אי אפשר להגיע אל היעד. אמנם היום במקומות רבים יש מעליות או רמפות אשר מאפשרות נגישות, אולם ישנם עדיין מקומות רבים שבהם חסרים האמצעים הללו. זחלילית – נגישון לכסאות גלגלים המסוגל לשאת משקל של כ-150 ק"ג, פותר לגמרי את ההתמודדות עם מצבים שכאלה. נגישון הוא למעשה מתקן מתקפל הנכנס לכל רכב בקלות רבה, ומספק ליושב בכיסא הגלגלים שיפור משמעותי באיכות החיים. 

לזחלילית שמות רבים, ביניהם: מעלון נכים למדרגות נגישון, זחליל, עגלת נכים, עגלה חשמלית לטיפוס מדרגות, מטפס מדרגות זחל, מעלית מדרגות לנכים, מדרגון לכסא גלגלים, זחלילון, מעלון כסא, מדרגונית ועוד...

זחלילית – מעלה, מעלה, מעלה

אדם המתנייד בכיסא גלגלים אשר צריך לעלות או לרדת בגרם מדרגות, נתקל הרבה פעמים בבעיה: לא בכל מקום יש מעלית או מעלון לנכים קבועים המיועדים לשרת את היושבים בכיסאות הגלגלים, והדבר עלול למנוע מהם הגעה אל אותם מקומות. היום יש פתרון יעיל במיוחד – זחלילית שהיא בעצם מעלון נייד לנכים שמטפס מדרגות בקלות, או בשמו הנוסף – מדרגון. באמצעות המדרגון ניתן להעלות ולהוריד כיסא גלגלים בכל גרם מדרגות. בזכות עובדה זו, מטפס מדרגות זחל יכול לשאת משקל של עד 150 או 160 ק"ג ובזכות העובדה שהוא מתקפל וניתן לנשיאה בקלות, הרי שהוא מהווה פתרון מצוין עבור כל מי שיושב בכיסא גלגלים ומשפר משמעותית את איכות חייו.

אז מהו מעלון לנכים שעולה מדרגות?

מעלון מדרגות הנו מעלון לנכים או לאנשים אשר מתקשים בתנועה. זהו מתקן אשר מאפשר לנכים ולבעלי מוגבלויות בניידות לעלות ולרדת מקומה לקומה בקלות. ישנם מעלונים קבועים שמחוברים לקיר, אולם המעלונים הנפוצים יותר היום הם דווקא הניידים, בזכות הגמישות שהם מעניקים.

איך עובד מעלון נכים למדרגות?

כשמדובר במעלון לנכים נייד – זה מאוד פשוט: רק מניחים את המתקן על המדרגות בהתאם לנדרש בהוראות ההפעלה, ומסייעים לאדם היושב בכיסא הגלגלים להתמקם עליו בצורה נכונה. באמצעות הפעלה פשוטה בלחיצת כפתור – היושב בכיסא הגלגלים יכול להגיע מקומה לקומה, ולשמור על איכות חיים ברמה גבוהה.

קיימים גם דגמים של מעלון  לנכים שמורכבים מרמפה ייעודית שעליה מציבים את כיסא הגלגלים ובאמצעותה הכיסא מתנייד, וישנם גם מעלוני נכים שכוללים כיסא מובנה, ומתאימים יותר לאנשים שאמנם מתקשים בעלייה ובירידה במדרגות, אבל לא יושבים באופן קבוע על כיסא גלגלים.

מי זקוק לנגישון - כסא גלגלים מטפס מדרגות?

מעלון מדרגות (נגישון) הוא כסא גלגלים שמטפס מדרגות ומסייע לאנשים בעלי מוגבלות בתנועה בעליה ובירידה במדרגות. ישנם מעלונים קבועים המותקנים בדרך כלל בבית ובמוסדות אשר מטפלים באנשים עם מוגבלויות בניידות, אולם על מנת לאפשר לאותם אנשים להגיע לכל מקום גם כשהם לא בבית – מומלץ לקנות מעלון זחלילית נייד.

אפשר לנהל חיים טובים גם בלי לקנות מעלון זחלילית, אולם אפשר לחיות חיים טובים יותר לאין שיעור – ביחד איתו.

שואלים את עצמכם מדוע?

כי כשיוצאים אל מחוץ לבית, ולא משנה אם זה לטיול ברחוב או אפילו סתם לבית דו או תלת קומתי של חבר, אם יהיה ברשותו של האדם היושב בכיסא הגלגלים מעלון כסא – הוא יוכל להגיע לכל מקום שרק ירצה – בלי לגרום לאחרים להתאמץ.

כסא גלגלים מטפס מדרגות - שימוש קל, בטוח ונוח

פשוט מאוד. כיסא הגלגלים מעוגן בצורה בטיחותית ביותר אל מטפס המדרגות על ידי אדם מלווה, מובל אל קצה גרם המדרגות ובלחיצת כפתור מתחיל לפעול. לחיצת הכפתור גורמת לזחל שבתחתית מעלון המדרגות להתחיל להסתובב, וכך ניתן להעלות או להוריד במדרגות את כיסא הגלגלים – רק בתמיכה של אחיזת בטיחות.

כך, גם היושב בכיסא הגלגלים עצמו נהנה מהיכולת להגיע לכל מקום שרק ירצה – ולא רק בביתו שלו, וגם האדם שמלווה אותו לא צריך להפעיל כל כך הרבה כוח כדי להעלות או להוריד אותו.

אז למי כדאי להשתמש במעלון לנכים שמטפס מדרגות?

מעלון לנכים שמטפס מדרגות מומלץ לכל מי שיושב בכסא גלגלים ורוצה שתהיה לו גמישות מלאה שתאפשר לו להגיע לכל מקום – בכל מקום שבו יהיה. אין בכלל ספק שמדובר בהשקעה משתלמת, במיוחד כאשר ניתן לרכוש מעלון חשמלי לנכים במחיר אטרקטיבי ולשפר את איכות החיים משמעותית. מעלון לנכים מאפשר לאנשים היושבים בכיסא גלגלים להרגיש כמו כולם, וזה אחד הדברים החשובים ביותר עבורם.

על מנת לספק להם איכות חיים ברמה גבוהה, מומלץ לרכוש עבורם רק מעלונים איכותיים המיוצרים על ידי חברות מובילות, ואשר מגיעים אליכם עם אחריות והתחייבות לשירות תיקונים – במידת הצורך. אז לאור כל היתרונות – אם אתם או היקרים לכם יושבים בכיסא גלגלים, אין ספק שכדאי לנסות.

סוגי מעלונים לנכים

מעלון לנכים הוא אחד הפיתוחים שמשפרים בצורה מאוד משמעותית את איכות חייהם. באמצעות המכשיר הם יכולים לעלות ולרדת במדרגות בבטחה, כשהאדם שמלווה אותם לא צריך להפעיל כוח מיוחד. התוצאה: נכים ומוגבלים בניידות מוגבלים הרבה פחות, ויכולים להגיע להרבה מאוד מקומות שבעבר לא היו נגישים עבורם כלל, או שהצריכו מהמלווה הרבה מאוד כוחות.

על מנת שיהיה שיפור באמת משמעותי באיכות החיים, חשוב מאוד לרכוש נגישון מטפס מדרגות שיתאים בצורה מדויקת לסוג הכיסא שברשות המשתמש, כמו גם לצרכיו. אנו שמחים להביא לכם כאן את רשימת סוגי המעלונים שניתן לרכוש או לשכור היום, על מנת לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה עבורכם או עבור היקרים לכם מאוד.

1. מעלון מדרגות מסתובב 360 מעלות

כסא גלגלים מטפס מדרגות ייחודי, אשר מלבד משענות גב וראש המספקות תמיכה מרבית, הוא בעל מוט היגוי המאפשר נוחות הפעלה ומתג מיוחד לשחרור בחירום. נגישון זה כולל גם יכולת של סיבוב מלא במקום, אשר מאפשרת תמרון קל ללא מאמץ.

לפרטים נוספים לחצו כאן >>

2. מעלון לנכים מטפס מדרגות עם רמפה

 מעלון לנכים שמיועד לעליית מדרגות לכסא גלגלים ממונע ולכיסאות עם טילט, המספק נוחות ובטיחות מרביות בעלייה ובירידה במדרגות. מעלון זה מאפשר סיבוב מלא, כך שניתן לתמרן עם הכיסא בצורה קלה ובטוחה. 

לפרטים נוספים לחצו כאן >>

3. מעלון חשמלי לנכים נייד אוניברסלי

מעלון המאפשר העלאה קלה במדרגות לא רק של כיסאות גלגלים, אלא גם של עגלות לתינוקות, של טיולונים ושל כיסאות מעבר.

לפרטים נוספים לחצו כאן >>

ישנם סוגים נוספים של מעלוני מדרגות, אבל אלה העיקריים שבהם. ההבדלים בין המעלונים השונים הם בדרך כלל בהתאמתם לסוג הכיסא, כך שחשוב מאוד לוודא שהמעלון שאתם מתכננים לרכוש או לשכור אכן מתאים לכיסא הגלגלים שברשותכם.

מנגנוני בטיחות עיקריים של מעלון לנכים Antano:

אביזרים למעלונים ניידים לנכים

פרט למעלונים עצמם, חשוב לדעת שניתן לרכוש אביזרי עזר למעלונים, לרבות מתאם שמאפשר התאמה של המעלון גם לכיסאות גלגלים רחבים יותר, ולא רק לכאלה בגודל סטנדרטי. בנוסף, ניתן לרכוש מושב מתקפל, המאפשר להעלות ולהוריד אנשים המתקשים בניידות גם אם הם לא ישובים בכיסא גלגלים.

כל האביזרים והעזרים האלה משדרגים בצורה מאוד משמעותית את איכות החיים, ואם רוכשים אותם מחברה מוכרת, בהתאמה מלאה לצורך ועם אחריות – הם בהחלט עושים שינוי.

אז איך בוחרים מעלון לנכים?

קנייה של מעלון לנכים שמטפס מדרגות מומלץ שתתבצע על פי כל הפרמטרים הבאים:

כל הפרמטרים הללו הינם חשובים ביותר לרכישה או השכרה של מעלון נכים למדרגות. אנו מקווים שתעשו את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם או עבור האנשים היקרים לכם, על מנת לשפר באופן משמעותי את איכות החיים שלכם.

בהצלחה!
למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן! 

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות