whatsapp

מעלון מדרגות

Eurolift Indoor מעלון מתעקל - מותג גרמני
₪41,900
משלוח חינם
מתחייבים לקניה חוזרת!
ACORN 130 - Indoor
₪18,000₪19500
משלוח חינם
התקנה עד 72 שעות*
Acorn 180 מתעקל - תוצרת אנגליה
מתחייבים לקניה חוזרת!
Outdoor
₪20,900₪22000
משלוח חינם
במבצע!
LG2020
₪18,500₪19900
משלוח חינם
ACORN 130 - sit and stand Indoor
₪25,000
משלוח חינם
Eurolift Outdoor
₪52,900
משלוח חינם
משקל מעמס מרבי עד 150 ק"ג
₪23,500
משלוח חינם
Eurolift standing Outdoor
₪62,500
משלוח חינם
Eurolift standing Indoor
₪50,400
משלוח חינם
כסא Basic במתנה!
GECKO
₪26,500
משלוח חינם
Handicare Stairlifts 950
כסא זחל דגם משופר
₪8,450
כסזחל 500 - עם 5 גלגלים
₪8,950
 ₪8502 בקנייה עצמית
מעלון משטח הרמה M4
Bellavita 2G
₪2,890
 ₪2746 בקנייה עצמית

מעלון מדרגות בטיחותי ונוח

אנשים מוגבלים בניידות אשר מתגוררים בבית שהגישה אליו מצריכה עלייה במדרגות יכולים להיעזר במעלון כסא למדרגות. מדובר במעלון אשר מותקן על מעקה המדרגות או גרם המדרגות עצמו, ומאפשר לאדם המתקשה בעלייה לשבת על כסא, ללחוץ על כפתור ולהגיע אל פתח הבית או לקומה העליונה.
 
מעלון מדרגות מיוצר מחומרים איכותיים ומספק פתרון נהדר להתאמת הבית למצב החדש.
חשוב ביותר לרכוש מעלוני כסא המיוצרים על ידי חברה מקצועית המתמחה בתחום, ולוודא שהם מגיעים עם אחריות מלאה. אנחנו בהעיקר הבריאות מציעים לכם קניה כולל התקנת מעלון מדרגות במחיר משתלם במיוחד - רק בחרו את הדגם המתאים ביותר לכם.
 
התקנת מעלון כסא או מעלון מדרגות מתאימה במיוחד למקומות בהם אין או לא ניתן להתקין מעלית לנכים.
מעלון כסא בטוח לשימוש וישנם דגמים אשר מידותיהם הקטנות מאפשרות להתקינם כמעט בכל גרם מדרגות.
בעולם קיימים סוגים שונים של מעלוני מדרגות: מעלון כסא קן ישר, מעלון כסא עם סיבובים ויכולת לעבור בין זוויות שונות, מעלונים המיועדים להתקנה בחוץ ועוד.
 
מעלון כסא למדרגות קו ישר                                                   
 
    
 
מעלון מדרגות עם סיבוב


 

בנוסף, קיים מעלון משטח (פלטפורמה) עם יכולת לשאת כסאות גלגלים ממונעים, כסאות גלגלים ידניים או קלנועיות.
החסרון של מעלון משטח הוא מידותיו הגדולות ביחס למעלון כסא ולכן לא ניתן להתקינו במרבית הבתים.

 
מעלון לכסא גלגלים הוא למעשה מושב אשר נע על גבי מסילה הצמודה לגרם מדרגות, ומאפשר לאנשים בעלי מוגבלות בתנועה להתנייד בקלות יחסית גם בבית בעל מספר מפלסים. ניתן לבצע התאמה מלאה של כל מעלון לכסא גלגלים והמסילות עליהן הוא נע אל גרם המדרגות הייעודי. כל מעלון כסא מגיע עם מצבר אשר נטען בכל אחת מקצוות המסילה, מה שמאפשר לו לעבוד גם במקרה של הפסקת חשמל.    

כיצד בוחרים מעלון מדרגות?

לאחר שהחלטתם לקנות מעלון מדרגות, השלב הבא הוא בחירת הדגם הנכון עבורכם. הבחירה תלויה קודם כל בסוג גרם המדרגות שלכם: ישר או מעוקל. לאחר מכן, עליכם לשקול מה חשוב לכם: עלות, אמינות, שם מותג, שירות מהיר, אחריות וכו'. 
חברת העיקר הבריאות דואגת לייבוא, התקנה ומתן שירות ואחריות על מעלון כסא למדרגות מבית Premium - חברה מובילה בתחום מגרמניה ו-Acorn אנגליה.

כיצד פועל מעלון כסא למדרגות?

מעלון כסא של Premium תוכנן ומיוצר על מנת שיוכל לנסוע על מסילות המותקנות על גרם המדרגות שלכן. ניתן להזיז את הכסא באמצעות מתג (ידית ג'ויסטיק) הממוקם על ידית הכיסא או על ידי שלט רחוק. 

האם מעלון מדרגות יכול לעבור מעברי פינות?

בהחלט, מעלוני כסא למדרגות יכולים לעבור פינות. ניתן להתאים מעלון מדרגות לרוב תצורות המדרגות. דברו עם יועצי העיקר הבריאות, אשר יוכלו לייעץ באופן מקצועי לפיתרון הטוב ביותר עבור גרם המדרגות שלכם. בין אם מדובר במדרגות ישרות או מעוקלות, הפיתרון הטוב ביותר יוצע בהתאם לנסיבותיכם. 
העיקר הבריאות מייבאת מעלוני מדרגות שמתאימים לרוב סוגי המדרגות, הם יכולים לנוע סביב פינות, גרם מדרגות לולייני או גרם מדרגות בקו ישר. ניתן לתכנן את מעלון המדרגות לכל גרם מדרגות בנפרד.

האם מעלון כסא למדרגות צורך חשמל רב?

מעלון כסא אינו צורך חשמל כלל בעת פעולתו, אלא פועל על סוללות, כאשר החשמל משמש להטענת הסוללות בעת עצירתו בתחנה הסופית.

באיזו מהירות נע מעלון לכסא גלגלים?

מהירות מעלון לכסא גלגלים הנה איטית למדי, ועוברת במהירות מדורגת מקסימלית של 0.12 מטר לשנייה (0.27 קמ"ש). מהירות זו מבטיחה נסיעה בטוחה ונוחה.

האם מעלון מדרגות הוא מכשיר בטוח לשימוש?

מעלוני מדרגות בטיחותיים במיוחד במידה והותקנו על ידי מומחים בתחום. מעלוני המדרגות המסופקים על ידי העיקר הבריאות מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כמה זמן לוקחת התקנת מעלון מדרגות?

לרוב, התקנת מעלון מדרגות לוקחת שעתיים-שלוש, ולמקומות בהם ההתקנה מורכבת יותר 4 עד 5 שעות. לאחר ההתקנה, יועץ טכני של העיקר הבריאות ידריך אותך בכל מה שנוגע להפעלת המעלון.

כמה עולה מעלון מדרגות כולל התקנה?

מחיר מעלון מדרגות תלוי בדרישות האישיות שלכם ותצורת גרם המדרגות שלכם. מחיר מעלונים מושפע מאורך המסילה, צורת המדרגות (ישרות או מתעקלות), משקל המשתמש ועוד. כל מעלון כסא מותאם אישית, כך שיתאים לצרכים ולדרישות הלקוחות שלנו. המודדים המיומנים שלנו יכולים לבצע הערכה ולתת לך הצעת מחיר מדויקת. במידה ותרכשו אצלנו מעלון מדרגות מחיר העסקה יהיה במרבית המקרים זול מאשר אצל המתחרים והמעלונים שאנו מייבאים ומתקינים מיוצרים באירופה איכותיים, אמינים, עמידים וברמת בטיחות מעולה.

מחיר מעלונים למדרגות בקו ישר החל מ 18,000 ש"ח
מחיר מעלונים למדרגות מתעקלות החל מ 40,000 ש"ח

האם אדם נכה/ בעל מוגבלות נדרש על פי החוק בישראל לקבל את הסכמת השכנים לפני התקנת מעלון בחדר המדרגות המשותף?

האם יש מגבלת משקל נשיאה למעלון לכסא גלגלים?

מעלון לעסא גלגלים של חברת Premium הגרמנית יכול לשאת עד 125 ק"ג כסטנדרט או עד 160 ק"ג לדגם לכבדי משקל (מחייב גם התאמת מושב וחגורת בטיחות מוגדלים).

מהו רוחב המדרגות הנחוץ להתקנת מעלון כסא למדרגות?

במעלון מדרגות של Premium אנו שואפים להתאים אפילו לגרמי מדרגות צרים ביותר. מעלון Eurolift זקוק ל- 69 ס"מ בלבד, אולם כדי שתשבו בנוחות ולא תשפשפו את ברכיכם ואצבעות רגליכם בקירות מומלץ מינימום של 72 ס"מ. היועצים של העיקר הבריאות יוכלו לבצע מדידה ולהעריך את גרם המדרגות שלך כדי לבדוק התאמתו.

האם מעלון לכסא גלגלים נוסע על המעקה הקיים?

מעלון לכסא גלגלים אינו נוסע על המעקה ולמעשה אין ביניהם שום קשר. המעלון נוסע על מסילות עצמאיות משלו אשר מותקנות לרוב על המדרגות עצמן.

האם ניתן להתקין את מעלון מדרגות רק בצד של המעקה?

ניתן להתקין את המעלון בכל אחד מצידי המדרגות, בצד המעקה או בצד הקיר.

מהו מרחק המסילות מהמעקה/ הקיר?

המסילות מותקנות במרחק קבוע של עד 15 ס"מ מהמעקה או הקיר הקיימים.
 
 
צוות העיקר הבריאות ישמח להעניק לך ייעוץ ושרטט יחד אתך את הפתרון האידיאלי עבורך ועבור משפחתך. נציג החברה יברר עימך את סוג המדרגות שבביתך, יסייע לך בהגדרת הצרכים האישיים שלך, ויתאם לך פגישה בביתך עם יועץ מקצועי בתחום מעליות ביתיות, מעלוני כסא ומדרגונים. צור/י קשר בטל' 072-2159090 או דרך האתר, ואנחנו נשמח לעזור ולעמוד לשירותך.
 

למידע על מעלון מדרגות יד שניה לחץ כאן >>

              

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות