whatsapp
מעלון מדרגות חדש, משומש, יד שנייה או להשכרה?
מעלון מדרגות חדש, משומש, יד שנייה או להשכרה?

מעלון מדרגות: האם לקנות חדש, יד שניה או מעלון להשכרה?

כשמתעורר צורך במעלון מדרגות לבית, חשוב לקחת בחשבון את כל האפשרויות העומדות בפניך: קניית מעלון מדרגות חדש, קניית מעלון מדרגות יד 2 משומש, או אפילו השכרת מעלון מדרגות.
בבחירת האפשרות הטובה ביותר עבורך יש לקחת בחשבון מספר גורמים. לכל אפשרות יש יתרונות וחסרונות משלה, והבחירה הטובה ביותר תלויה בנסיבות הספציפיות שלך, בתקציב ובצרכים ארוכי הטווח שלך.

לפניך סקירה שתסייע לך בבחירה הנכונה עבורך:

קניית מעלון מדרגות

לקוחות רבים שקונים מעלון מדרגות יעדיפו לרכוש מעלון חדש על פני מעלון מדרגות משומש. ההיגיון הזה מובן מכיוון שיש כמה יתרונות לקניית מעלון חדש, ביניהן:
  • אין בלאי בחלקי ורכיבי המנוע.
  • פחות סיכוי שיהיו בעיות שירות.
  • למעלון מדרגות חדש יש לעתים קרובות את הטכנולוגיה העדכנית ביותר, שעשויה להאריך את אורך החיים שלו.
  • מכוסה באחריות יצרן מקיפה המספקת לך שקט נפשי בכל הקשור לתחזוקה ותיקונים.
עם זאת, יתרונות אלה מגיעים עם תג מחיר מתאים. בדרך כלל, מעלון מדרגות ישר חדש יעלה בין 24,000 - 18,000 ₪ עם התקנה מקצועית. מעלון מדרגות מעוקל יעלה כבר מעל 40,000 ש"ח בשל המסילה המעוקלת המותאמת אישית ומיוצרת כך שתהיה התאמה מדויקת לגרם המדרגות שלך.
 
כאשר שוקלים לקנות מעלון מדרגות חדש, חשוב להעריך כמה זמן צופים להשתמש בו. אם הצפי הוא של שימוש יותר מ-5 שנים, אזי מעלון כסא חדש הוא כנראה הבחירה הטובה ביותר. מעלון חדש מגיע עם האחריות המקיפה ביותר.

 

קניית מעלון מדרגות משומש

עבור רבים, המחשבה על קניית מעלון מדרגות משומש ואפילו כל מוצר אחר כלשהו משומש היא פחות אידיאלית. בנוסף, זה יכול להיות מאוד מאתגר למצוא מעלון מדרגות משומש התואם בצורה מושלמת את מידות גרם המדרגות שלך ולכן קנייה של מעלון מדרגות חדש תאפשר לכם לקבל את הדגם המדויק שאתם מעדיפים עם אורך החיים הארוך ביותר. יחד עם זאת קנייה של מעלון מדרגות משומש יכולה להיות הפתרון הנכון עבור רבים עם תקציב מוגבל.

מחיר מעלון מדרגות יד שניה הוא בדרך כלל זול יותר מאשר חדש וינוע סביב 16,000 ש"ח עבור מעלון קו ישר וכ- 35,000 ש"ח עבור מעלון מסתובב עם התקנה מקצועית. העלות המדויקת תיקבע לפי היצרן, הדגם, השנה והמצב הכללי בו נמצא המעלון. בהחלט יתכן כי מעלון מדרגות יד 2 יציע את אותן התכונות המצויות במעלון חדש רק בעלות נמוכה יותר.
 
עם זאת, עם ההנחה במחיר קיים גם סיכון שכן מעלון מדרגות יד שניה לרוב אינו מכוסה עוד באחריות המקורית של היצרן מה שיכול להוביל בעתיד לעלויות תחזוקה פוטנציאליות. ספקים רבים שמוכרים מעלון מדרגות משומש יציעו אחריות מוגבלת שאמורה לתת לקונה קצת שקט נפשי, אך סביר להניח שהיא לא תהיה מקיפה כמו האחריות על מעלון כסא חדש לגמרי. כאשר קונים מעלון מדרגות משומש, חשוב לבחור ספק בעל מוניטין שיוודא שהיחידה נבדקה שופצה וחודשה היטב לפני שהיא מותקנת מחדש בבית אחר. זכרו, אין זה חכם לרכוש מעלון מדרגות יד שנייה ישירות מהבעלים. מומלץ לוודא שתקבל שירות אם תהיה לך בעיה, וזה בהחלט יכול להיות אתגר אם קונים מעלון יד 2 ולא מחברה אמינה.
 

מעלון מדרגות להשכרה

בעבר, אם היה לך גרם מדרגות מעוקל, קנייה של מעלון מדרגות חדש הייתה כנראה האפשרות היחידה שלך. כיום, חברת העיקר הבריאות מייבאת מעלון מדרגות חדשני מודולארי בו ניתן לבצע התאמה אישית של המעלון לפי צורת גרם המדרגות שלך ולכן אפשרי גם להתקין את המעלון בבית ובשלב מאוחר יותר לפרקו ולהתקינו מחדש תוך שימוש בחלקיו על גרם מדרגות אחר.

אם אתם יודעים שהצורך שלכם במעלון המדרגות הוא זמני לתקופה קצרה, כגון לאחר ניתוח, לאחר תאונה שמחייבת שיקום או במצבים רפואיים מסוימים אחרים אזי מעלון להשכרה עשוי להיות פתרון חסכוני ואופציה טובה יותר.

הסיבה העיקרית להשתמש בשירותי השכרת מעלון במקום לקנות חדש היא העלות. עלות מעלון מדרגות להשכרה כוללת את התקנת המעלון ופירוקו בתום תקופת ההשכרה ובנוסף, מתן שירות תחזוקה ותיקונים אם מתעורר הצורך במהלך זמן ההשכרה כך שיחסכו מכם עלויות בלתי צפויות.

אם אתם זקוקים למעלון המדרגות לתקופה ממושכת, תשלומי השכירות המצטברים עשויים לעלות על עלות הקנייה. אם אינכם בטוחים לכמה זמן תזדקקו למעלון, התייעצו אתנו לגבי היתרונות והחסרונות של השכרה או קניית מעלון חדש. ישנם אנשים ששוכרים מעלון מדרגות, לומדים לאהוב אותו ומחליטים לשמור עליו!

באיזו אפשרות כדאי לבחור?

כשבודקים איזו מבין האפשרויות מתאימה ביותר עבורכם, יש לשקול את התקציב וכיצד הוא תואם לרצונות ולצרכים שלכם.
אם אתם חושבים שתשתמשו במעלון לטווח ארוך או קבוע או שישנן תכונות חובה שאינן קיימות במעלון משומש מדגם ישן יותר, ואתם יכולים להרשות זאת לעצמכם, קניית מעלון מדרגות חדש זו הבחירה המתאימה ביותר. כך תקבלו פתרון אמין ומותאם אישית המתאים בצורה מושלמת לגרם המדרגות שלכם.
אם התקציב שלכם מוגבל יותר, אבל אתם עדיין צריכים מעלון מדרגות לתקופה ממושכת, קניית מעלון מדרגות יד שנייה יכולה להיות פשרה טובה. רק וודאו שהוא במצב תקין ושאתם מבינים את כל עלויות התחזוקה הפוטנציאליות.
אם אתם זקוקים למעלון רק לתקופה קצרה השכרת מעלון יכולה להיות האפשרות המשתלמת ביותר. הקפידו לבדוק את תנאי ההשכרה ואיזה שירותי תחזוקה כלולים.

אם אתם עדיין לא בטוחים מה מתאים לכם, היועצים המנוסים של חברת העיקר הבריאות ישמחו  לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת. התקשרו 072-2159090 או היכנסו לכאן למידע ופרטים נוספים על מגוון מעלוני מדרגות.
                 
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
לקוחות ממליצים ומספרים כיצד השתנו חייהם לאחר התקנת מעלון כסא בביתם
כיצד מעלון מדרגות עדיין פועל במהלך הפסקת חשמל?טיפים שיעזרו למעלון לפעול זמן רב ככל האפשר עד שיחזור החשמל.
במאמר זה רכזנו עבורכם תשובות לשאלות הנפוצות ביותר בנוגע לשירות או לתחזוקת מעלון כסא לאחר התקנו בבית הלקוח.
גלו את כל היתרונות של מעלון כסא למדרגות - פתרון מהפכני המספק נגישות, בטיחות ועצמאות.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות