whatsapp
כל הסיבות לקנות מעלון מדרגות
כל הסיבות לקנות מעלון מדרגות

כל הסיבות לקנות מעלון מדרגות


מטפס מדרגות הוא אחד מהמוצרים החשובים ביותר לסייע ולשפר את איכות חייהם של קשישים, נכים או אנשים עם מוגבלות פיזית היושבים על כסא גלגלים. הפונקציה הבסיסית של מעלון מדרגות היא לכאורה פשוטה ובסיסית מאוד - מטפס מדרגות נייד הוא מעין מתקן, שעליו מניחים את כסא הגלגלים, ולאחר מכן - אפשר להרים ולהוריד את כסא הגלגלים במעלה ובמורד גרמי מדרגות שונים. אז איך למעשה פעולה בסיסית זו, הופכת להיות חשובה כל כך?

לפניכם 5 סיבות עיקריות, שבגללן מומלץ לכם לרכוש מעלון המדרגות:
 
1. ראשית, נתחיל מהסיבה הבסיסית ביותר - מטפס  מדרגות מאפשר לנוע בכל מקום. הודות למעלון המדרגות, אתם או קרובי המשפחה שלכם היושבים על כסא גלגלים, תוכלו להתניד לכל מקום באשר הוא, ללא תלות במעליות ובמתקני הרמה מיוחדים לנכים!
פתרון של מעלון מדרגות מעולה קודם כל לבית - אם יש לכם בכניסה לבית או בתוך הבית עצמו גרם מדרגות, אין צורך עוד לבצע שינויים מבניים מרחיקי לכת, אלא מספיק לקנות מעלון נייד. בנוסף, ניתן לקחת את המעלון לכל מקום שאליו אתם הולכים שאינו נגיש לבעלי מוגבלויות בניידות: מסעדה, קולנוע או אפילו ביקור אצל קרובי משפחה וגם שם להיעזר בו, לטובת התנועה על גרמי המדרגות.
 
2. נייד ונכנס לתא המטען של הרכב - למעלון מדרגות יתרון חשוב נוסף, הוא מתקפל ונייד. אם אתם מתכננים לנסוע למקום מסוים אין שום בעיה לקחת את המעלון אתכם. המעלון מתקפל ונכנס לכל תא מטען של רכב סטנדרטי, כך שאין סיבה שאדם על כסא גלגלים יהיה מוגבל באף מקום.
 
3. חסכון בזמן ובכסף - אין צורך בהתקנת מעלית יקרה. חשש מרכזי במקרה של נכות הוא שיהיה צורך לבצע שיפוץ מקיף בבית ולהתקין בו מעלית - מדובר על תהליך יקר מאוד, שכולל עבודה ביורוקרטית ארוכה מאוד ונותן מענה למעשה רק במקום בו הותקנה המעלית. אנשים רבים מעדיפים להימנע משינויים אלו. במקום זה, אפשר לקנות מעלון מדרגות נייד. המעלון מספק את אותה פונקציה שהמעלית עושה - מאפשר לכל אדם עם מוגבלות פיזית לעלות ולרדת במדרגות.  מעלון מדרגות לא רק מקצר את לוחות הזמנים לקבלת מענה למצב החדש אלא גם מהווה חיסכון כספי משמעותי.
 
4. לאחר הדרכה מקצועית ניתן לתפעול ללא מאמץ - על מנת להשתמש במעלון מדרגות, יש צורך כמובן באדם אשר יתפעל אותו, ירתום את כסא הגלגלים אליו, ויעלה ויוריד אותו במדרגות ביחד עם האדם הנכה. כמובן שכל אחד מבני המשפחה הוא המטפלים יכול לעבור הדרכה בנוגע לתפעול המעלון, ועל ידי כך לספק את התמיכה המתאימה.
 
5. מתאים לכל גרמי המדרגות - ניתן להשתמש במעלון מדרגות בכל גרמי המדרגות. מטפס מדרגות מספק את התמיכה הנדרשת, והוא יכול להתאים גם לגרמי מדרגות צרים יחסית.
 
במידה ואתם או קרוביכם נעזרים בכסא גלגלים מומלץ בחום שתצטיידו בקרוב במעלון מדרגות איכותי ותוכלו לצאת מהבית בבטיחות ובנוחות בכל עת. צוות העיקר הבריאות ישמחו להדגים את השימוש במטפס מדרגות אצלכם בבית.

התקשרו למוקד ההזמנות הטלפוני של העיקר הבריאות 072-2159090 לקבלת ייעוץ חינם.


מחיר מטפס מדרגות לחץ לפרטים
  


      
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
כל המידע על הזכאות לסיוע במימון משרד הבינוי והשיכון עבור התאמת דירה ותנאי דיור למוגבלים בניידות.
מהו אחוז שיפוע רמפה שיהיה המתאים והנוח ביותר לשימוש עבור כסא גלגלים?
במאמר זה ריכזנו עבורך מידע על קבלת הלוואה לרכישת זרוע הרמה לרכב מן המוסד לביטוח לאומי. החל מתנאי הזכאות דרך סכום ההלוואה לרכישת מתקן ההרמה והתקנתו ועד כיצד ניתן לממש את זכותך ואיך מגישים את הבקשה.
לפניכם מספר מאפיינים של מעלון מדרגות פרימיום שיסייעו לכם לשמור על סגנון העיצוב בביתכם

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות