whatsapp
התקנת מעלון מדרגות
התקנת מעלון מדרגות


התקנת מעלון מדרגות - העיקר הבריאות עולים אתכם יחד

 
חברת העיקר הבריאות מתמחה בתחומי הבריאות השיקום והסיעוד ועוסקת בפתרונות להנגשת הבית. בתחום המעלונים אנו מספקים ליווי אישי משלבי התכנון, דרך המדידות ועד להתקנת המעלון בביתכם. היתרון הגדול של העיקר הבריאות הוא המענה המקיף לכל הטיפול בהתקנת המעלון מ א' ועד ת'.
 
 

התקנת מעלון לא מתאפשרת בכל מבנה וישנם בתים בהם ניתן להתקין רק סוגים מסוימים של מעלונים. אז בשלב הראשון, נבצע תשאול מקיף  ונבין ביחד אתכם האם אכן ניתן לבצע התקנת מעלון אצלכם בבית.

צוות השירות שלנו יתאם ביקור בביתכם בו נוכל לראות את גרם המדרגות שבו אמור המעלון להיות מותקן, לבצע מדידות בשטח ובהתאם לכך נמליץ על המפרט המיטבי עבורכם. לאחר מכן, יבוצעו צילומים עם סימנים מיוחדים על גבי המדרגות בביתכם כדי לייצר עבורכם מסילה מותאמת אישית ברמת דיוק מילימטרית לגרם המדרגות שלכם, התאמה זו היא חשובה ביותר לפעולת המעלון בצורה המיטבית ומאפשרת לכם הפרעה מינימלית בתנועה במדרגות כשהמעלון אינו בשימוש.
 
  
 
כל חלקי המעלון מגיעים מהיצרן באירופה בחלקים נפרדים אשר יוצרו במיוחד עבור השימוש בגרם המדרגות שלכם, חלקי המסילה עורגלו רותכו ונצבעו במיוחד עבורכם, הריתוכים החיזוקים ועמודי התמיכה חושבו על ידי היצרן על פי חישובים פיזיקליים כדי לתת תמיכה נכונה למסילה בעת המעבר עליה עם המעלון ומניעת עיוותים וחריקות בהמשך.

השלב הבא, עם הגעת חלקי המעלון שיוצר עבורכם לארץ חשוב שהמעלון יותקן על-ידי אנשי מקצוע מומחים בהתאם לסטנדרטים המקובלים בתחום המעלונים. סטנדרטים אלה מגדירים את הגובה המדויק שבו יש להצמיד את מנגנון המעלון לגרם המדרגות, הזווית המדויקת ביחס לגרם המדרגות שלכם וכמובן מפרט ההתקנה (מרחק בין ברגים, סוגי ברגים וכן הלאה), כדי להבטיח מקסימום יציבות של המעלון ועמידות לאורך זמן.

אנו מגיעים לאתר ההתקנה בהובלה מסודרת. פורקים את הציוד תוך כדי שמירה על כל חלקי המעלון  ועל אתר ההתקנה שבו עובדים. 
התקנת מעלון מדרגות בביתכם תבוצע על-ידי מתקינים מיומנים אשר הוכשרו והוסמכו לכך. צוות ההתקנה עובד בבית הלקוח תוך כדי שמירה על עבודה בטוחה ומדוייקת עד לסיום ההתקנה.

צוות השירות מלווה את מסירת המעלון בבית הלקוח ומלווה את הלקוח בשנות האחריות.
 
 
קבלו ייעוץ טלפוני חינם
חייגו עכשיו וקבלו יעוץ טלפוני
072-2159090 
 
                  
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
במאמר זה ריכזנו עבורך מידע על קבלת הלוואה לרכישת זרוע הרמה לרכב מן המוסד לביטוח לאומי. החל מתנאי הזכאות דרך סכום ההלוואה לרכישת מתקן ההרמה והתקנתו ועד כיצד ניתן לממש את זכותך ואיך מגישים את הבקשה.
מתי משתתף משרד הבריאות ברכישת מכשירי שיקום וניידות ומהי רשימת מכשירי ניידות על פי נוהל משרד הבריאות?
סקירה על כמה מאתגרי הנגישות הנפוצים ביותר בבית ורשימת המלצות עבור הנגשת הבית לקשישים
צוות העיקר הבריאות ייתן לך מענה מקיף וילווה אותך מ א' ועד ת' משלבי התכנון, דרך המדידות ועד להתקנת המעלון בביתך

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות