whatsapp
אבטחה בתקן PCI LEVEL 1

אבטחה בתקן PCI  LEVEL 1

 

שידרוג מערך אבטחת המידע באתר "העיקר הבריאות" לתקן PCI level 1


ב- 1.1.2009 הוכר תקן PCI על ידי חברות כרטיסי האשראי בעולם, כתקן מחייב את כל בתי העסק אשר סולקים כרטיסי אשראי, מבצעים העברות כספים ו/או מאחסנים פרטי כרטיסי אשראי של לקוחות.


החל מתאריך 30.9.2009, חברות האשראי החלו באכיפת עמידה בתקן PCI רמה 1. בתי עסק וחברות סליקה אשר לא יעמדו בו, צפויים לסנקציות ששמשמעותן – הפסקת העבודה המשותפת מול חברות האשראי עד אשר יבצעו ויעמדו בכל סעיפי התקן הרלוונטים.

בהתאם להנחיות חברת ישראכרט, חבר אתר "העיקר הבריאות" לחברת "פלא – קארד" העומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע הנדרשים בחברות האשראי - תקן pci level 1.

לנהלי אבטחת מידע ישנן השלכות מערכתיות וטכנולוגיות וכן השלכות ארגוניות וסדרי עבודה. הקפדה על נהלי תקן Pci level1 נועדה לתת מענה לביקורת הגוברת על הסוחרים ועל חברות האשראי.

חברת "פלא – קארד" משתמשת בשרותי חברת "קומסק" המתמחה באיתור פרצות ברשת החברה, חשיפת "החורים הפתוחים" במערכת המחשוב האתר והשרתים, וחסימתם מפני פריצות וחדירה מבחוץ. שירות ההסמכה לתקן כולל בתוכו את כמות ומגוון הבדיקות הרב ביותר ברמת התקן הגבוהה ביותר - רמה 1.

היערכות לעמידה בתקן Pci דורשת לא מעט משאבי זמן ועלויות גבוהות. עם זאת, אנו ב"העיקר הבריאות" פועלים כל העת לעדכון ושיכלול מנגנוני האבטחה של האתר, כמקובל באתרים בעלי אבטחה גבוהה וזאת בשל פעולתם הבלתי פוסקת של האקרים ופורצי מערכות בעולם כולו.

אנו מאמינים כי שיפור תקן האבטחה יעניק חיזוק נוסף לרמת האבטחה ותגביר את אמונם של משתמשי סליקה ברשת לשימוש בכרטיסי אשראי בהזמנת מוצרים.

 

 
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
אנו מתחייבים כי בכל רכישה שלך באמצעות אתר העיקר הבריאות תקבל את המוצר שהזמנת, במידה ולא אנו מתחייבים להחזר כספי מלא, אצלנו עסקה בטוחה התחיבות לאספקת המוצר או החזר כספי מלא כל זאת בכפוף לתקנון האתר
על מנת להקל את ההתנהלות, ולאפשר טיפול ביתי בצורה הטובה ביותר, רצוי להיערך ולארגן ציוד, אביזרים וריהוט שיסייעו ליקיריכם בשלב זה של חייהם. העיקר הבריאות מתמחה בתחום הנגישות והבטיחות לאורח חיים עצמאי בבית. הכנו עבורכם רשימת הצטיידות מומלצת. אם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור יקיריכם, סמנו מה נחוץ לכם לצורך הטיפול ואנו נשלח אליכם הצעת מחיר
תודה על פנייתכם נציג החברה יחזור אליך בהקדם

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות