whatsapp

אביזרי תנועה לילדים

MINIWALK
₪10,400
 ₪9880 בקנייה עצמית
משלוח 75 ₪
MEYWALK 4
₪10,500
 ₪9975 בקנייה עצמית
משלוח 75 ₪
Klip Posterior Walker
₪1,095
 ₪1040 בקנייה עצמית
משלוח 39 ₪
Vollaris kid
₪3,149
 ₪2992 בקנייה עצמית
GRILLO OUTDOOR
₪8,218
 אביזרי תנועה לילדים

מתי נזקקים ילדים לאביזרי תנועה?
למעשה אביזר התנועה הראשון שמרבית הילדים נעזרים בו הוא עגלת טיולון, המאפשרת למשפחה להתנייד בקלות מבלי צורך לשאת את העולל על הידיים. גיל תחילת ההליכה משתנה מילד לילד, וחלק מהילדים, אם עקב מחלה, לקות או פציעה, צריכים להיעזר באביזרי תנועה, אם למטרות שיקומיות ואם על מנת לקבל תמיכה בהליכה .
מהם אביזרי התנועה הנפוצים לילדים?
אביזרי התנועה הנפוצים ביותר הם הטיולונים, אשר כיום מגיעים בשלל עיצובים המתאימים את עצמם לכל משפחה. אביזר תנועה נפוץ נוסף הוא ההליכונים, המגיעים בעיצובים ודגשים שונים, על מנת להתאימם לצרכי הילד. יש ילדים הזקוקים להליכון פשוט ללא או עם גלגלים, ולעומתם ילדים הזקוקים להליכון עם מושב. כמו כן ניתן למצוא קביים קנדיות ואקסילריות, עם סוגי תמיכת בסיס שונים, במידות המותאמות במיוחד לילדים.
כיצד נבחר אביזרי תנועה לילדנו?
ראשית יש להתייעץ עם הצוות הרפואי המטפל, אשר יסייע לכם להבין מהם הצרכים המדויקים של הילד ומהו האביזר המתאים היותר עבורו. לאחר מכן יש לבחון את המוצרים האפשריים מבחינת עמידות חומרי הגלם, נוחות השימוש ובעיקר בטיחות. מכיוון שמדובר בתנועתו של הילד חשוב להקפיד על מוצרים אמינים העשויים מחומרי גלם איכותיים.
בבחירת טיולון יש לבחון מהם הצרכים העיקריים שלכם כמשפחה – האם מגוון אפשרויות כוונון היא האופציה המועדפת? האם קלות הניוד והאחסון של הטיולון? האם נוחות ובטיחות ברכב הם העדיפות העליונה? לאחר שתעדפתם את הצרכים שלכם בדקו מהו הטיולון המתאים ביותר.

אביזרי תנועה לילדים - בחירה נכונה
הדבר החשוב ביותר בבחירת אביזרי תנועה לילדים הוא, כמובן, נוחותם עבור הילד. חשוב שהילד יתנסה באביזר, בין אם מדובר בהליכון, בין אם מדובר בקביים ובין אם מדובר ברולטור, ויבחר את האביזר המתאים ביותר למבנה גופו וליכולותיו. חשוב, כמובן, לרכוש אביזרי תנועה לילדים המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום, על מנת שישמשו אותו לאורך זמן וללא תקלות. 

טיולונים לילדים – לא צריך להישאר בבית
אם בעבר ילדים שסבלו מנכות פיזית שלא אפשרה להם ללכת או הקשתה עליהם את ההליכה נאלצו להיות מרותקים לביתם, הרי שמאז שפותחו אביזרי תנועה בדמות טיולונים לילדים מוגבלים פיזית הם יכולים להגיע לכל מקום. עזרי תנועה נוספים הינם הליכונים, והם מיועדים לילדים שיכולים להזיז מעט את רגליהם. השימוש בהם גם מאפשר לילד להגיע בכוחות עצמו למקומות שונים וגם מחזק את שרירי הרגליים, כך שהוא יכול לשפר מאוד את היכולת של הילד להניע את רגליו. טיולונים ואביזרי תנועה לילדים חשוב לרכוש רק לאחר שמוודאים שהם נוחים להם, על מנת שהם באמת יוכלו להיות בשימוש יומיומי.
 הליכונים לילדים – כמה שיותר כמו כולם
ילדים בכלי מוגבלות פיזית בהליכה חווים לא מעט תסכולים, שנדמה שהעיקרי בהם הוא שהם לא יכולים לעשות הכול "כמו כולם". על מנת לסייע להם בפעולה הבסיסית כל כך של הליכה וגם על מנת לסייע להם להיות לפחות כמעט כמו כולם , כדאי מאוד לרכוש עבורם הליכונים לילדים שמותאמים למידותיהם. ניתן להשיג היום מגוון סוגים של הליכונים לילדים, ביניהם הליכון מתקפל, מתקן הליכה לשימוש בתוך הבית ועוד. כמובן שכשרוכשים אביזרי תנועה לילדים, כגון הליכונים או קביים לילדים, חשוב מאוד להקפיד על איכותם ועל התאמתם למידות הילד ולצרכיו.
אביזרי תנועה לילדים – מגוון אפשרויות
ילד שמוגבל בתנועה זקוק לאביזרי תנועה לילדים – הליכונים, טיולונים או קביים המתוכננים ומיוצרים במיוחד לשימושם של ילדים. על מנת להבטיח ככל שניתן שהילד אכן ישתמש בעזר התנועה שנרכש עבורו מומלץ קודם כל להסביר לו את החשיבות הגדולה שתהיה לשימוש בעזר זה עבורו (ישפר את יכולת התנועה שלו, יאפשר לו להגיע כמעט לכל מקום כמו כולם וכד'). מעבר לכך כדאי מאוד לאפשר לו לבחור את האביזר שיהיה לו הכי נוח להשתמש בו, מבין אותם אביזרי תנועה לילדים שיכולים להתאים למצבו. עצם זה שהוא יבחר בעצמו את האביזר ייתן לו הרגשת סיפוק גדולה ויעודד אותו לעשות בו שימוש. 
      
    

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות