whatsapp

אדים קרים


אדים קרים
אדים קרים - לחות שהיא בריאות
מכשירי אדים קרים פולטים לחלל האוויר אדי מים קרים, השומרים על מידת לחות אופטימאלית באוויר למשך כל זמן ההפעלה של המכשיר. מכשירים מסוג זה מומלצים מאוד לשימוש מתמיד בחדרי ילדים, ובעיקר כשהילדים סובלים מצינון וממחלות אחרות המקשות עליהם את הנשימה (אלרגיה נשימתית, אסטמה, סטרידור ועוד).

אדים קרים - איך זה עובד?
מכשיר אדים קרים פועל בצורה פשוטה: מכניסים מים למכל הייעודי ומפעילים את המכשיר. מאוורר הנמצא במכשיר מזרים אוויר דרך רשת הטבולה במים, וכך גורם להתאדות המים ולפליטת האדים החוצה, מבעד לפתח המיועד לכך. האדים מספקים לחות לחדר ומסייעים לפתיחת דרכי הנשימה.

מכשירי אדים קרים - העיקר הבריאות
מכשיר אדים קרים תורמים מאוד לשיפור ההרגשה. הוא תורם למניעה של גירוי בעיניים, יובש בגרון ויובש של העור, ומומלץ מאוד גם על ידי רופאי הילדים. באתר ניתן להשיג מכשיר אדים קרים ענק ומכשיר אדים MEDIC SPA.   

אדים קרים: שומרים על המכשיר – שומרים על הבריאות
מכיוון שמכשיר אדים קרים הוא מכשיר שיש בו מים עומדים, חשוב מאוד להקפיד על ניקוי יומיומי שלו. עם סיום השימוש בו יש לשפוך את המים מהמכשיר ולהשאיר אותו פתוח על מנת שיתייבש, ולמלא אותו מחדש רק בסמוך למועד השימוש ולא לפני כן. בצורה שכזאת מבטיחים את פעולתו התקינה של המכשיר ואת מניעת החשיפה של הילדים השוהים בחדר לחיידקים שונים שעלולים להימצא במים שעומדים זמן רב ולהיפלט מהם כתוצאה מפעולת המכשיר. מכשירי אדים קרים נחשבים בטוחים מאוד לשימוש, ושימוש נכון בהם יכול לעזור מאוד לילדים לנשום הרבה יותר טוב גם כשהם מצוננים.

מכשיר אדים קרים – לפתוח את דרכי הנשימה
הילד מצונן? התינוק משתעל? מכשיר אדים קרים הוא הפתרון שיסייע להם לנשום בלילה, בזמן שהם ישנים. כידוע, כשאנחנו נמצאים במצב מאוזן תופעות כמו נזלת ושיעול מחמירות עוד יותר, והתוצאה היא קשיי נשימה ושיעול טורדני שיכולים להפריע מאוד את שנת הלילה. מכשיר אדים קרים מספק לחות לחדר, מה שמסייע לדרכי הנשימה להישאר פתוחות ומשפר מאוד את ההרגשה. היום ניתן לרכוש מכשיר אדים קרים איכותי בכל בית מרקחת, ואין ספק שמדובר בקנייה שתהפוך את הלילות של תינוקות וילדים מצוננים, וגם של הוריהם, להרבה יותר טובים.

אדים קרים – בשביל הילדים
כל הורה מכיר את הסיטואציה: החורף מתחיל ואיתו מתחילות המחלות. כשהנזלת סותמת את האף והליחה מקננת בגרון, אין כמו מכשיר אדים קרים כדי לעזור. המכשיר פולט אדי מים קרים שמסייעים בפתיחת דרכי הנשימה ומאפשרים לאוצרות היקרים שלנו לנשום בצורה טובה יותר. במכשיר כדאי להשתמש בעיקר בלילה, אז תסמיני המחלה מתחזקים וקשה יותר להתמודד איתם. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט לקחת מכשיר אדים קרים, למלא אותו במים, לסגור היטב (אחרת זה נוזל), להציבו בחדר הילדים ולהפעיל. תוך מספר שניות המכשיר יתחיל לפלוט את האדים שיסייעו למתוקים שלכם לעבור את הלילה בצורה הרבה יותר קלה וחלקה. 

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!
        

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות