whatsapp

אלונקות וציוד פינוי

חובה בכל מגדל!
G6 העיקר הבריאות
₪1,520
משלוח חינם
חובה בכל מגדל!
העיקר הבריאות F6
₪2,800
משלוח חינם
LG EVACU PLUS
₪5,590
משלוח חינם
כסא זחל דגם משופר
₪8,450
כסזחל 500 - עם 5 גלגלים
₪8,950
 ₪8502 בקנייה עצמית
מיוצר באירופה
ארבעה חלקים
₪305
אלונקות
אלונקות - ציוד לרפואת חירום
אלונקות הן ציוד חובה בכל רכב המגיע לספק שירותי רפואת חירום, בין אם מדובר באמבולנס של מגן דוד אדום ובין אם מדובר באמבולנס פרטי. אלונקות משמשות להעברה מהירה ויעילה של החולה מהמקום בו הוא נמצא אל רכב הפינוי ומשם - אל בית החולים לקבלת טיפול רפואי מתאים.

אלונקות - הסוגים השונים
יש מספר סוגים של אלונקות, כגון אלונקה מתקפלת מאלומיניום שהינה קלה מאוד לנשיאה וניתן לאחסן אותה בצורה קלה ופשוטה, אלונקה מתקפלת ל-8 חלקים שמאפשרת אחסון שאינו תופס מקום, אלונקה ללא כסא ואלונקות מיוחדות נוספות כגון אלונקה אורתופדית.

עוד על אלונקות
כדאי לדעת, שהשימוש באלונקות נעשה כבר בתקופות קדומות, שהיו מורכבות מיריעת קנבס ומשני מוטות נשיאה. רק במאה ה-20 פותחו אלונקות דומות לאלה שאנו מכירים היום: עשויות אלומיניום, בעלות גלגלים להקלת ההעברה, מנגנון גובה להכנסה מהירה של החולה או הפצוע אל האמבולנס ומתקן נעילה המותקן בתוך האמבולנס ומונע אל טלטול האלונקה במהלך הנסיעה.   

אלונקות – לא רק למסע
כשאומרים אלונקות הרבה פעמים הקונוטציה הראשונה היא מסע האלונקות שעושים בצבא. אולם, בחיי השגרה אלונקות לא מתפקדות כמשקולות להגברת הקושי לסיים את המסלול, אלא כמתקנים להעברת חולים ופצועים ממקום הימצאם אל בית החולים הסמוך. מסיבה זאת חשוב שאותן אלונקות שעושים בהן שימוש תהיינה איכותיות ושמורות, ויוכלו לשאת גם אנשים במשקל כבד. היום ניתן להשיג אלונקות אלומיניום מתקפלות, שהינן גם חזקות מאוד ומתאימות לנשיאת אנשים בכל משקל, וגם קלות מאוד, כך שניתן לשאת אותן מאוד בקלות. אפשרות הקיפול שלהן מהווה יתרון גדול, שכן כאשר לא משתמשים בהן ניתן לאחסן אותן כך שלא יתפסו הרבה מקום. 
אלונקות – ביטחון מקסימלי
אחד הדברים החשובים ביותר בזמן פינוי חולה או פצוע, הוא לדאוג להעברה בטוחה שלו אל רכב הפינוי (אמבולנס, בדרך כלל). הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות אלונקות. במקום להרימו על הידיים ולהסתכן בטלטולו, ניתן להשכיב את החולה/פצוע על אלונקה ולהרימו יחד איתה. בצורה כזאת החולה/פצוע מגיע אל רכב הפינוי בבטחה וללא סכנת טלטולים שיכולים להחמיר את מצבו. בנוסף, אלונקות מאפשרות לקבע את ידיו ואת רגליו של החולה במידת הצורך, על מנת שלא יזיק לעצמו בטעות או במכוון.

אלונקות – מענה רפואי מיידי
כאשר מתעורר הצורך לפנות אדם לבית החולים, יש מקרים בהם חשוב לעשות זאת כמה שיותר מהר. פינוי פצועים וחולים באמצעות אלונקות מתבצע במהירות הבזק, תוך הגנה מלאה על המטופל הן מפני נפילה והן מפני פגיעה עצמית. לאור זאת, יש חשיבות רבה לכך שבכל מוסד רפואי תהיינה אלונקות איכותיות וחזקות, שיאפשרו פינוי מיידי של מטופלים. חשוב לזכור, כי לפינוי מהיר של החולה / פצוע אל בית החולים יש חשיבות רבה מאוד, שכן קבלת טיפול רפואי מהיר יכולה לעשות הרבה פעמים את ההבדל הדק שבין חיים ומוות.
 

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות