ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
ספורט ופנאי
מוצרים לבית, לגינה ולחצר
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי ביטוחים | זכויות רפואיות ביטוחי בריאות

      
מהי פוליסת ביטוח סיעודי
תוחלת החיים בעולם המערבי עולה בצורה רציפה כבר שנים רבות. אי לכך אנו יכולים לראות אזרחים במדינות רבות מגיעים לגיל מופלג אך לא תמיד עם יכולת לנהל אורח חיים עצמאי. כך, יחד עם מקרים אחרים שבהם הופך אדם למקרה סיעודי חשוב שיהיו לו האמצעים השונים שיוכלו לאפשר לו להמשיך את חייו בצורה מכובדת וללא עומס כלכלי, וכד'.
 
לשם כך נועד ביטוח סיעודי שאותו מציעות חברות ביטוח פרטיות וגם קופות החולים בישראל. פוליסת ביטוח כזו היא הסכם בין אדם שמעוניין להבטיח מימון של עלויות אשפוז או טיפול סעודי, מבלי לקחת סיכון שלא יוכל לעמוד בהן במקרה הצורך, לבין חברת ביטוח. ככל חוזה גם כאן משולמת פרמיה מצד המבוטח ומוכנסים תנאים שונים ולעתים אף מתוחמת הפוליסה (אם מדובר בביטוח קבוצתי ולא אישי) בטווח זמן מסוים.
 
הנקודות החשובות בכל פוליסה
פוליסה של ביטוח סיעודי מורכבת מסעיפים שונים אך בדיקתה יכולה להיות קלה יותר אם מתייחסים למספר נקודות מהותיות. בראש ובראשונה חשוב להתייחס לתקופת הביטוח מאחר ואדם שהפך לסיעודי יכול למצוא את עצמו גם ללא כיסוי ביטוחי (זאת למעט מקרים חריגים ותגמולים חלקיים למשל). אם הזכרנו ביטוח קבוצתי הרי שהוא יכול להסתיים לאחר כ- 3-5 שנים, לכן יש להיות ערניים לכך.
 
הנקודה שקשורה לפרמיה חייבת להיבדק מאחר ומעבר להצמדת הפרמיה למדד ההפרשה יכולה לגדול מפאת גילו של המבוטח למשל (עד לגיל 65 שבו היא אינה יכולה להתייקר יותר). חברת הביטוח מעוניינת בפרטים אמיתיים לגבי מצבכם הבריאותי, ולאחר בדיקתכם היא יכולה להציב תנאים ולקבוע חריגים. נקודה זו יכולה לשנות את גובה הפרמיה או אפילו ליצור סירוב לקבלת אדם מסוים כמבוטח.
 
התייחסות מדויקת להיקף הכיסוי ולקבלת התגמול כמובן שאף אחד מאתנו לא מעוניין להגיע למצב סיעודי, אך ברגע האמת אנו רוצים לקבל את המגיע לנו מחברת הביטוח. לכן חשוב להכיר את אפשרויות התגמול ואת היקף הכיסוי. ביטוח סיעודי יאפשר קבלת תגמול חודשי בהתאם למה שנקבע בפוליסה, כך שהדבר יכול להיות לכל החיים ובמקרים אחרים רק למשך זמן מוגבל (כמו בביטוח קבוצתי שבו לרוב התגמול יהיה למשך 3-5, שזהו הזמן הממוצע לאשפוז סיעודי בישראל).
 
חברת הביטוח היא זו שקובעת האם הגיע אדם למצב סיעודי כשהיא מסתמכת על הגדרתו של רופא שבודק האם יש מוגבלויות ב-3 פעולות יומיות לפחות מתוך 6 הבסיסיות לניהול חיים עצמאי. בקשר לכיסוי הרי שאדם סיעודי או תשוש נפש יצטרך לעתים להציג קבלות בכדי לקבל החזר כספי (ביטוח מסוג שיפוי) או שעמידתו בתנאי הביטוח תאפשר לו את כספי התביעה של ביטוח סיעודי ללא קיזוזים (ביטוח מסוג פיצוי).
 
 
                  לא נמצאו מוצרים
חפש מוצר מבוקש
חדשות
דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك

משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צריכה.


דפי מידע
הלוואה לחברי קרן מכבי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר


לתאום נסיעת מבחן חינם בקלנועית חשמלית המתקפלת בלחיצה על שלט לחץ כאן!
בוא להתנסות צלצל וקבע נסיעת מבחן 072-2159090

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!
דפיברילטור (Automated External Defibrillator) הינו מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים ...

כל מה שהקליניקה שלך צריכה
משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צ...

מנוף הרמה לנכים או לסיעודיים
מנוף הרמה לנכים מתאים לשימוש ביתי ולשימוש מוסדי בבתי אבות או מחלקות בבתי חולים. פע...


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית