whatsapp

גורב גרביים

גורב גרביים - להמשיך להסתדר כרגיל
 
הדבר המשותף לאנשים בגיל המעבר אשר כבר אינם גמישים כשהיו בעבר, לאנשים שעברו פרוצדורה רפואית כמו ניתוח אשר מקשה עליהם להתכופף ולאנשים שסובלים מכאבי גב או משיתוק חלקי, הוא התסכול מכך שאינם יכולים לגרוב את הגרביים בעצמם.
זה אולי נשמע מוזר ולא אמין, אבל זוהי האמת לאמיתה. כשפעולה שהיא לכאורה פשוטה כל כך וטריוויאלית כל כך הופכת להיות לבלתי אפשרית, הדבר יכול לגרום לתסכול גדול ולפגיעה משמעותית באיכות החיים.
אבל, היום זה כבר לא צריך להיות כך. היום ניתן להשיג מתקן פשוט ששמו אומר עליו הכול: גורב גרביים. מדובר במתקן פשוט מאוד לתפעול – בסך הכול מוט שעליו מלבישים את הגרב ובאמצעות פעולה פשוטה מעבירים אותו מהמוט אל כף הרגל. התוצאה: ניתן להמשיך לגרוב גרביים מבלי להזדקק לעזרה, ולשמור על רמה גבוהה של תפקוד ושל כבוד עצמי, אשר אחרת עלול להיפגע.

אז מהו, בעצם גורב גרביים?

מדובר במתקן לגריבת גרביים, שמסייע לאדם המתקשה להתכופף לגרוב גרביים ללא צורך בעזרתו של אדם אחר. יש מספר סוגים של גורבי גרביים:
·         גורב גרביים רגילות – מתקן קטן ממדים בעל שרוכים ארוכים. מלבישים את הגרב על המתקן, מכניסים אליו את כף הרגל ומושכים בשרוכים. כך, בתוך זמן קצר, הגרביים נמצאים על הרגליים ואפשר להמשיך בשגרת החיים.
 
·         גורב גרביים אלסטיות – מתקן המותאם במיוחד לגרביים אלסטיות, שעשויות מבד נצמד ולכן קשה יותר לגרוב אותן. מדובר במתקן בעל מסגרת רחבה שעליה מלבישים את הגרב. מניחים את המתקן על הרצפה ומחליקים את הרגל אל תוך הגרב. כך, בצורה קלה ופשוטה, גורבים את הגרביים האלסטיות ונהנים מכל יתרונותיהן – הגנה על הרגל וסיוע לשמירה על זרימת דם תקינה.

ציוד עזר למבוגרים שהוא בגדר חובה

אין בכלל ספק, שמתקן לגריבת גרביים הוא ציוד עזר לקשישים שצריך להיות בכל בית שמתגורר בו קשיש. המתקן מסייע מאוד בשמירה על העצמאות ועל הכבוד העצמי, ותורם מאוד לשיפור איכות החיים של הקשיש. אגב, גם נכים המסוגלים להניע את פלג גופם העליון יכולים להיעזר במתקן, ולמעשה – גורב גרביים לנכים משפר להם מאוד את איכות החיים.

אביזרי עזר לקשישים שמשלימים את התמונה

מי שמסתייע בגורב גרביים, אלסטיות או רגילות, יכול להיעזר גם במוצרים משלימים אחרים, כשהראשון שבהם הוא כף נעליים. כף נעל היא בעצם כף שמחוברת למוט, ושעליה מלבישים את הנעל. באמצעות המוט מביאים את הנעל אל הרגל, וכך הרבה יותר קל לנעול אותה ללא צורך בעזרה מאחרים. היום אפשר להשיג גם כף נעליים ארוכה, המאפשרת גם לאנשים המוגבלים מאוד בתנועה לנעול את נעליהם ללא עזרה.
באתר העיקר הבריאות ניתן להשיג מתקנים לגריבת גרביים אשר תורמים מאוד לשיפור איכות החיים.
לקבלת מידע נוסף אודות גורב גרביים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
    

לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש זה
הפופולריים באתר הפופולריים באתר
במבצע!
CMS50D
₪78₪139
משלוח 39 ₪
אמון SOS בריאות
₪99
משלוח חינם
(kardia mobile 6l (6 leads
₪990₪1190
משלוח 49 ₪

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות