whatsapp
השכרת ציוד רפואי

רכישת ציוד רפואי, סיעודי או שיקומי, עולה כסף רב, במקום לרכוש את הציוד, קיימת בפניכם האפשרות להשכיר ציוד רפואי בעלות חודשית שהינה משתלמת יותר עבורכם.

מודל השכרת הציוד הוא פשוט, נוח וחוסך לכם זמן יקר וכסף.

ניתן לקבל את הציוד בהובלה בתשלום נוסף או באיסוף עצמי מסניפים בתאם מראש.

קבלת הציוד מותנית בחתימה על הוראת קבע בכרטיס אשראי וצ'ק ביטחון בגובה שווי המוצר. החזרת ציוד תקין בתום השימוש מבטלת את הוראת הקבע וצ'ק הביטחון יוחזר אליכם. 

כחלק מהשכרת הציוד, תחתמו על הסכם בגין ציוד שניזוק. יש באפשרותכם לתקן את הציוד בהתאם לדו"ח ליקויים של החברה או לחילופין, לשלם את עלות הנזק.

חשוב לציין כי מלאי המוצרים להשכרה הינו מוגבל וחלק מהמוצרים אינם זמינים לתקופות קצרות או ארוכות.

  

השכרת ציוד רפואי

קולנועית להשכרה
₪790
משלוח 700 ₪
להשכרה חודשית לא כולל מזרון
₪750
משלוח 1200 ₪
LG2004 יד 2 מחודש
₪15,000
משלוח חינם
להשכרה חודשית
₪550
משלוח 1200 ₪
מוצר יד שנייה
יד שנייה
₪4,750
משלוח חינם
LG2004 יד 2
₪12,500
משלוח חינם
למדרגות ישרות בתוך הבית
₪2,100
משלוח 4500 ₪
LG2020 מעלון יד 2
₪12,500
משלוח חינם
להשכרה JBH CHAIR
₪1,500
משלוח 500 ₪
להשכרה לא כולל מזרון
₪750
משלוח 1200 ₪
מתצוגה!
+ Genie - מתצוגה
₪11,000
משלוח חינם
להשכרה חודשית ללא התחייבות
₪1,500
משלוח 600 ₪
להשכרה חודשית
₪1,450
משלוח 680 ₪
להשכרה
₪300
משלוח 350 ₪
טאורוס Taurus להשכרה
₪695
משלוח 600 ₪
0808236 להשכרה
₪200
משלוח 300 ₪
להשכרה יומית (מינימום השכרה 7 ימים)
₪240
השכרת רמפה לנכים באורך 60 ס"מ
₪250
השכרת רמפה לנכים באורך 90 ס"מ
₪300
השכרת רמפה לנכים באורך 122 ס"מ
₪350
דרגון להשכרה חודשית
₪1,700
השכרת רמפה לנכים באורך 183 ס"מ
₪400
השכרת רמפה לנכים באורך 244 ס"מ
₪450

השכרת ציוד רפואי סיעודי וריהוט רפואי

השכרת ציוד סיעודי - לטיפול מסור גם בבית
כל מי שסועד אדם הזקוק להשגחה 24 שעות ביממה יודע, שמדובר במשימה לא קלה הן מבחינה נפשית והן מבחינה פיזית. אבל כל מי שסועד אדם הזקוק להשגחה 24 שעות ביממה יודע, שברוב המקרים לאותו אדם חשוב כל כך להישאר בבית, במקום המוכר, האהוב ומלא הזיכרונות. היום בהחלט אפשר לתרום להרגשתו של אותו אדם, באמצעות שימוש בשירותי השכרת ציוד סיעודי וריהוט רפואי.

השכרת ציוד סיעודי וריהוט רפואי - נוחות תפקודית גם בבית
באמצעות שימוש בשירותי השכרת ציוד רפואי סיעודי ריהוט רפואי ניתן להביא הביתה ציוד כגון כיסאות גלגלים פריקים, כיסאות גלגלים ממונעים, כיסאות לאמבטיה ולשירותים, מיטות סיעודיות, מנופי הרמה חשמליים, מכשירים לחיזוק שרירי הרגליים, מחוללי חמצן ועוד. כך, באמצעות פעולה פשוטה של הזמנת ציוד סיעודי או ריהוט רפואי בהתאם לצרכיו של החולה, הוא יכול להישאר בביתו האהוב ולהצליח לנהל שגרת חיים נוחה ובטוחה ככל שניתן. 

השכרת ציוד סיעודי והשכרת ריהוט רפואי - על מה חשוב להקפיד?
כאשר משתמשים בשירותי השכרה של ציוד רפואי סיעודי ושל ריהוט רפואי, חשוב להקפיד על כך שהציוד יהיה איכותי ובטיחותי. חשוב לבדוק שהוא מיוצר על ידי חברות מוכרות בתחומי הרפואה, ושהם מגיעים אליכם במצב טוב. לכן, מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחים לפני ששוכרים את הציוד, ולקבל מהם את כל האינפורמציה הדרושה לצורך השכרת ציוד סיעודי וציוד רפואי שיוכל לענות על צורכי המטופל בצורה הטובה ביותר. 
    
השכרת ציוד רפואי סיעודי  – כל היתרונות
בעבר, כשלא היו קיימים שירותי השכרת ציוד סיעודי וריהוט רפואי כגון כיסאות גלגלים להשכרה, מיטות סיעודיות להשכרה, כיסאות שירותים ורחצה להשכרה או מנופי הרמה להשכרה, הרבה אנשים לא יכולים היו להרשות לעצמם לרכוש את הציוד הזה ולכן נאלצו לאשפז את יקיריהם שנזקקו לציוד זה במוסדות שונים. היום, כשניתן לשכור את רוב המוצרים והציוד, תוכלו בהחלט לטפל ביקיריכם בצורה בטיחותית ונוחה גם בבית.

מנופי הרמה להשכרה
מי שזקוק למנופי הרמה ישמח בוודאי לדעת, שניתן לשכור מנופי הרמה איכותיים לתקופות קצרות או ארוכות – על פי הצורך. השכרת מנופי הרמה רלוונטית כאשר מדובר בצורך זמני, כמו למשל אחרי ניתוח בגפיים התחתונות או כל פרוצדורה רפואית אחרת שמונעת מהמטופל לקום מהמיטה בכוחות עצמו. שימוש במנופי הרמה שמושכרים לתקופה הרצויה יכול מאוד לסייע לאותו אדם בתקופה זאת, ועם זאת לא מצריך השקעה כספית מאוד גדולה. חשוב לשכור מנופי הרמה או אביזרי הרמה אחרים שניתן לשכור רק מחברה אמינה ומהימנה, על מנת שבשעת הצורך יהיה לכם אל מי לפנות. 

כיסא גלגלים להשכרה – לקבל את הטוב ביותר
אדם הזקוק לכיסא גלגלים לזמן מוגבל יכול לחסוך לעצמו הרבה מאוד כסף אם יחפש כיסא גלגלים להשכרה ולא ירכוש חדש. יש היום חברות רבות המספקות ציוד רפואי וסיעודי להשכרה, אשר יאפשרו לכם להתנסות במוצר ולבחור את זה שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. אם אתם זקוקים לכיסא גלגלים או לכל ציוד רפואי או סיעודי להשכרה, אתם מוזמנים לפנות אל העיקר הבריאות ולקבל מוצרים איכותיים ותקניים לכל תקופת זמן שתזדקקו להם – באחריות מלאה.

כיסאות גלגלים להשכרה
בעבר אנשים שנזקקו לכיסאות גלגלים לתקופה קצובה היו נאלצים לרכוש אותם או לנסות לאתר מישהו שהם מכירים שהיה ברשותו כיסא גלגלים. היום ניתן לרכוש כיסאות גלגלים יותר בקלות, גם משום שהמבחר גדול וגם משום שהמחירים התמתנו. למרות זאת, מכיוון שבכל זאת מדובר בסכום לא פעוט, כדאי לדעת שהיום ניתן לשכור כיסאות גלגלים למשך התקופה הנדרשת, ולהשיבם עם סיום הצורך בהם. חשוב לציין, כי כיסאות גלגלים שמושכרים הינם באיכות גבוהה במיוחד, ועברו את כל הבדיקות על מנת להבטיח שהם תקינים ובטיחותיים לשימוש.  

השכרת ציוד רפואי – לעזור איפה שאפשר
הרבה מאוד אנשים רוצים לטפל ביקיריהם בבית. היום, הודות לעובדה שיש חברות המספקות שירותי השכרת ציוד רפואי מקצועי, הדבר הופך הרבה יותר נגיש. אם בעבר הציוד הרפואי הסיעודי היה נחלתם הבלעדית של בתי חולים ובתי אבות, הרי שבגלל הביקוש לציוד שניתן יהיה להשתמש בו בבית, החלו חברות פרטיות שונות למכור את הציוד. בד בבד התפתחו השירותים של השכרת ציוד סיעודי רפואי על ידי עמותות שונות, רעיון מבורך ללא ספק, אולם מכיוון שמדובר בעמותות ללא כוונת רווח, הרי שפעמים רבות הציוד הנדרש אינו בנמצא או שצריך להחזיר אותו במהירות. לפני מספר שנים הבינו בעלי חברות מסוימות שאנשים צריכים פתרון שיאפשר להם להשתמש בציוד רפואי למשך תקופת זמן קצרה יחסית, בלי לשלם את המחיר המלא (והגבוה!) של הציוד הרפואי. התוצאה: היום ניתן ליהנות משירותי השכרת ציוד רפואי סיעודי או לא סיעודי, הניתנים על ידי חברות פרטיות המספקות גם אחריות ושירות על המוצר.

                       

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות