whatsapp

חגורות גב

Lumbomed Plus E+ motion
₪498
חגורות גב

מהם השימושים השונים של חגורות גב?

  • הקניית יציבה נכונה בגיל ההתבגרות, ובכלל.
  • סיוע בשיכוך כאבים בעמוד השדרה.
  • הקלה על כאבי שרירים בגב.
  • הגנה על הגב מפגיעות כתוצאה מפעילות גופנית מאומצת.
  • מתן תמיכה לגב לאחר ניתוח או פריצת דיסק.
חגורות גב מהוות עזר מצוין המסייע בטיפול בכאבי גב. במצבים כאלה מומלץ ללבוש את חגורת הגב ולבצע תרגילים לכאבי גב. רוב הסיכויים שההרגשה תשתפר בצורה משמעותית. 

הסוגים השונים של חגורות גב

ישנם מספר סוגים של חגורות גב, כאשר לכל סוג מטרה וייעוד אחרים. ישנן חגורות גב המיועדות לשימוש לאחר ניתוח או פריצת דיסק, חגורות גב המיועדות לתמיכה לגב התחתון, חגורות המיועדות לסבלים ולאנשים הסוחבים משאות כבדים על גבם, חגורות גב מחוממות במיקרוגל המיועדות להקלה על כאבי שרירים, חגורות גב עם מגנטים המספקים תמיכה חזקה, חגורות גב מוצלבות ללחץ מוגבר על הגב, חגורות גב עם כריות סיליקון וארבעה מוטות מתכת המפקות תמיכה מירבית לגב וגם חגורות גב ייעודיות לנשים.

מי נזקק לחגורות גב?
  • אנשים הסובלים מכאבי גב, מפריצת דיסק או משרירי גב תפוסים
  • אנשים שעברו ניתוח גב
  • אנשים הנושאים על גבם משאות כבדים יכולים למצוא מזור לכאביהם באמצעות חגורות גב 

חגורות גב לשימוש בהיריון

נשים הרות סובלות הרבה פעמים מכאבי גב בכלל ומכאבי גב תחתון בפרט. במיוחד בעבורן מייצרים כיום חגורות גב אשר מספקות תמיכה מירבית לגב התחתון ומקלות מאוד על הכאבים. שימו לב, שעל מנת לטפל בכאבי גב בהריון - חשוב מאוד לרכוש אך ורק חגורות גב המיועדות לכך, על מנת להבטיח את התמיכה המירבית לגב מבלי לפגוע בהתפתחות ההיריון.

חגורות גב – פתרון למקרים של כאבי גב כרוניים

הרבה מאוד אנשים, בעיקר מבוגרים, אבל לא רק, סובלים מכאבי גב שמפריעים להתנהלותם היום-יומית ופוגמים באיכות חייהם. לא כולם מודעים לכך שהיום יש פתרון שיכול לשפר מאוד את מצבם ולאפשר להם לחזור לנהל חיי שגרה נוחים ונעימים בהרבה. לפתרון זה קוראים חגורות גב. מדובר בחגורות ייעודיות שמספקות תמיכה מירבית לגב התחתון או העליון – בהתאם לדגם, ומפחיתות בצורה משמעותית את הכאב ואת אי הנוחות הנלווים לכאבים כאלה. חשוב לציין, כי על מנת להבטיח ככל שניתן שהשימוש בחגורות גב אכן יהיה מעיל, בחירתן צריכה להיעשות על פי המלצת של אורתופד מוסמך בלבד.  

חגורות גב – כדי להיות יציבים

היום הרבה מאוד אנשים סובלים מבעיה של יציבה נכונה. אחרי הכול, רבים מאיתנו יושבים שעות רבות מדי יום מול המחשב, ולא מחזקים את שרירי הגב שלנו. התוצאה – כאבים חזקים וקושי בתנועה. חגורות גב באות לסייע במצבים מעין אלה, באמצעות מתן תמיכה לעמוד השדרה. התמיכה מקלה על הכאבים ומאפשרת תפקוד איכותי ויעיל יותר בחיי השגרה. למרות זאת, כדאי מאוד לא לרכוש חגורות גב על דעת עצמכם, משום שישנה חשיבות רבה לרכישת חגורה שהותאמה לכם באופן אישי על ידי האורתופד שמכיר את מצבכם. לכן, אם אתם סובלים מכאבים באזור הגב והצוואר, התייעצו עם אורתופד מומחה ושאלו אותו אם חגורות גב יכולות להוות פתרון גם עבורכם. 

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!           
  

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות