whatsapp

כיסוי לגבס נגד מים

FS-2114 כיסוי לברך לילדים ונוער
₪88
משלוח חינם
FS-2122 לילדים רגל מעל הקרסול
₪88
משלוח חינם
FS-2115 כיסוי לברך מבוגר
₪88
משלוח חינם
FS-2121 לילדים ונוער עד לברך
₪88
FS-2120 לילדים ונוער קצר עד למרפק
₪88
FS-2105 מבוגר ארוך מעל הברך
₪88
 ₪75 בקנייה עצמית
FS-2101 מבוגר ארוך מעל המרפק
₪88
 ₪75 בקנייה עצמית
FS-2100 מבוגר קצר מתחת למרפק
₪88
FS-2102 למבוגר רגל מעל הקרסול
₪88
FS-2104 למבוגר
₪88
 ₪75 בקנייה עצמית
FS-2110 מבוגר קצר ורחב מתחת למרפק
₪88
 ₪75 בקנייה עצמית
FS-2113 מבוגר קצר מתחת לברך לרגל רחבה
₪88
 ₪75 בקנייה עצמית
כיסוי לגבס נגד מים – הפתרון המושלם לשמירה על הגבס
 
כל מי ששבר פעם יד או רגל יודע, שאחת המשימות המורכבות ביותר לביצוע כשנמצאים במצב הזה היא המקלחת. זאת משום שכאשר עוזבים את חדר הרופא שגיבס את היד או את הרגל השבורים, שומעים את מילותיו ממשיכות להדהד גם הרבה אחרי שיוצאים: "לא להרטיב את הגבס, כי זה עלול לגרום לו להתפורר ולפגוע בתהליך ההחלמה". אבל, הרי אי אפשר להישאר בלי מקלחת במשך כל תקופת ההחלמה, שיכולה להיות גם מספר חודשים! בעבר, על מנת להתגבר על הבעיה, היו מאלתרים כל מיני פתרונות, ביניהם כיסוי לגבס בדמות שקית שעטפה אותו, השארת האיבר המגובס מחוץ לתחום המים ועוד כהנה וכהנה פתרונות יצירתיים. היום כבר לא צריך לאלתר. כל מה שצריך לעשות הוא לרכוש כיסוי לגבס למקלחת, אשר פותר בקלות את כל הבעיות.
 

מהו כיסוי גבס למים?

 
כיסוי גבס הינו כיסוי גמיש, אשר עשוי מחומרים שאטומים לגמרי למים, כגון אלסטמור טרמופלסטי  (thermoplastic elastomer, TPE) או ניילון, ומאפשר הלבשה קלה שלו על האזור המגובס. הכיסוי מאפשר למשתמש להיכנס לאמבטיה ולהתקלח ללא חשש מהירטבות של הגבס עצמו, כך שהמקלחת כבר לא מהווה בעיה בכלל ואפשר להיכנס אליה כל אימת שרק רוצים.
 

למה חשוב לשים לב בבחירת כיסוי לגבס?

 
יש היום סוגים שונים של כיסויים לגבס, ולכל כיסוי גבס למים יש התוויות שימוש משלו. כך למשל, ישנם כיסויים שמיועדים אך ורק למקלחת, ויש כאלה שמאפשרים גם כניסה לג'קוזי, לבריכה או לים. לכן, לפני שרוכשים שרוול הגנה לגבס, חשוב להגדיר לעצמכם את השימוש שיהיה לכם בו, ולרכוש רק מוצר שמתאים לצורכיכם. אם תיכנסו לבריכה עם כיסוי לגבס נגד מים שמיועד אך ורק למקלחת, יכול להיות שכשתחזרו הביתה תבחינו בהתפוררות של הגבס – דבר שאיננו רצוי כלל. לכן, אם אתם מתכננים להיכנס לג'קוזי, לבריכה או לים בתקופת ההחלמה של האזור המגובס, חשוב מאוד שתרכשו רק כיסוי לגבס לבריכה, שיאפשר לכם לעשות זאת ללא חשש מפגיעה בגבס ובתהליך ההחלמה. 
 

כיסויים לגבס ב"העיקר הבריאות"

 
באתר "העיקר הבריאות" תמצאו כיסויי גבס לילדים ולמבוגרים מתוצרת החברות המובילות בתחום, המבטיחים לכם אטימות מוחלטת נגד מים - בשימוש נכון על פי ההנחיות. אז אם שברתם יד או רגל ואתם רוצים להמשיך בשגרת המקלחת או הבריכה שלכם – צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם כיסוי גבס איכותי – באחריות.
 
        

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות