whatsapp

לחצני מצוקה

Foxi Q
₪999₪1150
 ₪899 בקנייה עצמית
משלוח חינם
לחצני מצוקה
לחצני מצוקה - לכל צרה שלא תבוא
התקנת לחצני מצוקה מומלצת מאוד לאנשים מבוגרים, על מנת שיוכלו להזעיק עזרה במקרי חירום. מדובר בלחצנים פשוטים להתקנה המספקים ביטחון מלא לאדם המבוגר.

לחצני מצוקה - איך הם פועלים?
לחצן מצוקה / לחצני מצוקה נישאים לרוב על היד ובעת לחיצה מתקשרים באופן אלחוטי לקופסה הקבועה בקיר המחייגת למוקד העזרה ו/או לבני המשפחה. לחצני מצוקה אלה בדרך כלל אטומים למים וניתן להיכנס איתם גם למקלחת, על מנת שניתן יהיה להפעילם מכל מקום.

לחצן מצוקה הכולל טלפון דו כיווני
בנוסף ללחצני המצוקה הסטנדרטיים ניתן להשיג היום לחצן מצוקה הכולל טלפון דו כיווני. מערכת זאת מאפשרת דיבור ושמיעה גם מהטלפון וגם מהלחצן בזכות העובדה שיש לה רמקול חזק במיוחד ומיקרופון רגיש. מערכת זו מומלצת להתקנה בכל בית בו מתגוררים קשישים, חולי אלצהיימר ובעלי צרכים מיוחדים.

לחצן מצוקה ואיתור מיקום שיחה מתפרצת

לחיצה על לחצן המצוקה מחברת את המשתמש ישירות לאדם הראשון המוגדר ברשימת אנשי הקשר במידה ותפוס או באין מענה השיחה עוברת למוגדר שני בתור וכו'...

משלח הודעת S.O.S "מצוקה" באמצעות הודעת S.M.S מאפשרת למקבל ההודעה לאתר במיידי את האדם, את המיקום המדוייק לבצע "שיחה מתפרצת" ושוחח אתו במיידי באמצעות הרמקול המובנה במכשיר..

יציאה מאזור מאובטח "גדר דיגיטאלית" מייצרת התראה מיידית.

דרכי ההפעלה:
  • הלקוח מגדיר ומדרג את סדר העדיפות של אנשי הקשר.
  • הלקוח מגדיר מראש טווח תנועה מאושר לדוגמה אפשרות תנועה במרחב מוגן של עד 100 מטר ממרכז הבית.
  • יציאה מהמרחב המוגן מיצרת התראה אוטומטית ומאפשרת איתור מיידי של  האדם שיצא מהמרחב המוגן שיחה.
  • איש הקשר מבצע שיחה מתפרצת לטובת בירור צרכים ו/או הדרכה מרחוק באמצעות מפה דיגיטאלית.
  • איש הקשר יכול להדריך את המשתמש חזרה למרחב המוגן  ו/או לשלוח סיוע ועזרה למשתמש.
לחצני מצוקה – לדעת שאתה בטוח
התקנת לחצני מצוקה בבית יכולה לסייע לא רק במצבים רפואיים, אלא גם במצבי סכנה אחרים כגון פריצה. במקרה של פריצה שמתרחשת כאשר אתם נמצאים בבית פנימה, תוכלו ללחוץ על לחצן המצוקה ולהזעיק למקום סיוע. כמובן שאם יש חשש מפריצה עדיף להתקין בבית לחצן מצוקה עם טלפון דו כיווני, וכך ניתן ליידע את הגורם בצדו השני של הקו במתרחש. אין ספק, כי האפשרות הקיימת היום לבצע התקנה של לחצני מצוקה בבית תורמת מאוד לתחושת הביטחון של קשישים ושל אנשים הנזקקים לתמיכה ולסיוע, ויכולה אפילו להציל חיים.   

לחצני מצוקה – לדעת תמיד מה קורה
הרבה מאוד אנשים שהוריהם כבר קשישים, מביעים דאגה רבה למצבם הבריאותי של ההורים. אם גם אתם נמנים עם אנשים אלה, אתם בוודאי נמצאים כל הזמן בדילמה הזאת של הרצון לאפשר להורים עצמאות וחופש מחד, ומאידך – הרצון לדעת כל הזמן שהם בסדר. התקנת לחצני מצוקה בבית ההורים יכולה לאפשר לכם לאפשר להם את החופש, בזכות פעולתם הבטוחה ששומרת עליהם. ישנם מספר סוגים של לחצני מצוקה, אולם רובם עובדים בשיטה דומה: לחיצה על הלחצן מביאה ליצירת קשר אתכם ו/או עם שירותי ההצלה באמצעות צלצול טלפון ו/או שליחת מסרון. כך, אם חלילה קורה משהו להורים, אתם מקבלים על כך התראה מיידית ויכולים להגיע למקום במהירה.   

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!

             

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות