whatsapp

מכשיר מלח טיפולי

₪299
 ₪278 בקנייה עצמית
משלוח חינם
Salin S2
₪799
 ₪743 בקנייה עצמית
חבילה בהנחה
₪1,150
 ₪1070 בקנייה עצמית
₪399
 ₪371 בקנייה עצמית
מכשירי מלח

מכשיר מלח טיפולי ביתי - לנשום אוויר נקי
מי שסובל מבעיות נשימה יודע, שכאשר הוא מגיע למקום שבו האוויר דחוס ומלא באבק, מצבו מחמיר באופן מיידי. מכיוון שיש תקופות שבהן יש יותר אבק בכל מקום ומכיוון שהאוויר שלנו תמיד מלא בווירוסים ובחיידקים ממינים ומזנים שונים, חשוב מאוד שבכל בית, ובעיקר בבתיהם של אנשים הסובלים מבעיות נשימה או שילדיהם סובלים מבעיות כאלה, יימצא מכשיר מלח טיפולי ביתי. המכשיר משחרר לחלל האוויר נתרן כלורי שמטהר את האוויר הקיים בבית מכל הווירוסים, החיידקים והלכלוך, ומאפשר לכולנו לנשום אוויר הרבה יותר נקי. הדבר מתבצע באמצעות שחרור של נתרן כלורי, המעשיר את האוויר ביונים שליליים שמטהרים אותו. התוצאה – נשימה קלה יותר והרגשה כללית  הרבה יותר טובה. 

מכשיר מלח טיפולי – נשימה טובה שמתחילה בבית
אם אתם או הילדים שלכם סובלים מבעיות נשימה או  אלרגיות כאלה או אחרות, ולא משנה אם מדובר באסתמה או במחלות ריאה מסובכות יותר, חשוב מאוד שיהיה בביתכם מכשיר מלח טיפולי. מדובר במכשיר חשמלי קומפקטי בגודלו, אשר עם הפעלתו משחרר לחלל האוויר נתרן כלורי, אשר גם סופח אליו את כל נוזלי הגוף (ליחה, נזלת וכד') וגם משחרר אל האוויר יונים שליליים שתורמים מאוד לטיהור האוויר. בדרך זו אתם והילדים נושמים אוויר הרבה יותר נקי, דבר שתורם מאוד לחיזוק המערכת החיסונית, ונהנים גם מייבוש של הנוזלים הקיימים בגוף, כך שהשיפור בהרגשה נותן את אותותיו החיוביים באופן מיידי. 

דלקת ריאות – לא להזניח
דלקת ריאות היא מחלה זיהומית של הריאות, הנגרמת כתוצאה מחדירה של גורמים מזהמים אל הריאות, אשר הורסים את רקמת הריאה וגורמים להתמלאותה בנוזל דלקתי. התוצאה היא תסמינים של שיעול, קשיי נשימה, כאבים בחזה וחום, שיכולים, כמובן, להיות גם תסמינים של מחלות אחרות. לכן, על מנת לאבחן דלקת ריאות, חשוב מאוד לבצע צילום ריאות ולהעבירו לרופא על מנת שיפענח אותו בצורה מדויקת ויציע את הטיפול המתאים למצב. על מנת להקל על תסמיניה של דלקת ריאות, מומלץ מאוד לעשות שימוש במכשיר מלח ביתי טיפולי, המשחרר יונים שליליים לחלל האוויר ומטהר אותו, כך שהנשימה נעשית הרבה יותר קלה ומכניסה לגוף אוויר מטוהר ונקי בלבד. 

אסתמה – מקלים על הסימפטומים
אסתמה מוכרת היום מאוד במחלת ריאות כרונית חסימתית, הנגרמת בדרך כלל בגלל אלרגיה. מדובר בהתקפים של קוצר נשימה, הנגרמים בגלל ריר צמיגי שנצמד אל דופנות קנה הנשימה ומקשה על התרחשות התהליך הרגיל של הוצאת אוויר מהריאות. תוצאת החסימה הזאת הינה שיעול מלווה ב"צפצופים" חזקים, התקף של שיעול וקוצר נשימה שיכול להיות מאוד חריף. רוב הסובלים מאסתמה הם אנשים שקיבלו אותה בירושה מהוריהם ואשר סובלים גם מאלרגיה מסוימת שמחריפה את המצב. גם שהות במקום בו רמת זיהום האוויר גבוהה במיוחד עלולה להחריף מאוד את המצב. הפתרון הרפואי לסובלים מהמחלה הוא שימוש בוונטולין שמרחיב את הסימפונות, בשילוב טיפולים נוספים על פי הצורך ועל פי אמונתו של המטופל (NLP, היפנוזה ועוד). עוד דבר שיכול מאוד להקל על הסובלים מאסתמה הוא מכשיר מלח טיפולי, המטהר את האוויר מאבק ומחיידקים ומאפשר הכנסה של אוויר נקי בלבד אל הריאות, וכך מפחית את הסבירות להתרחשות ההתקף המוכר של קוצר נשימה. 

סינוסיטיס – דלקת שמחייבת טיפול
סינוסיטיס היא דלקת של הגתות, הלא הם הסינוסים – אותם חללים ("מערות") שיש לכל בני האדם בצדי האף, מעל העיניים ובלסת. כאשר החללים הללו  מתמלאים בריר עד כדי חסימה של הפתחים וחוסר יכולת לנקז את הריר – יכולה להתפתח במקום דלקת. הדבר יכול להתרחש בזמן זיהום חיידקי או ויראלי, ואם אכן נגרמת דלקת – כדאי לטפל בה כמה שיותר מהר. התסמינים של סינוסיטיס הם בדרך כלל כאבי ראש (בעיקר באזור המערות עצמן), נזלת, ליחה מוגלתי, תחושה של לחץ בראש ולפעמים – אף גדוש עם פוליפים. הטיפול במחלה צריך בדרך כלל להיות אנטיביוטי, אולם עד שהאנטיביוטיקה תעזור אפשר להקל על התסמינים באמצעות שימוש במכשיר מלח ביתי ובאמצעים נוספים. חשוב מאוד לטפל במצב, משום שהוא עלול להחמיר ולגרום לירידה חדה באיכות החיים.

שיעול יבש – מאפיינים וגורמים
שיעול יבש מאופיין בכך שהוא אינו מכיל נוזלים או ליחה. בדרך כלל הוא קשור במצבים שאינם קשורים למחלות זיהומיות, אלא למצבים אחרים שאינם קשורים בחיידקים. מצבים אלה יכולים להיות ריפלוקס, אלרגיות שונות, אסתמה, נתיב אוויר שנחסם על ידי אבק או חומרים כימיים. במצבים נדירים הוא נגרם על ידי חיידק, אולם חיידק בדרך כלל גורם לשיעול עם ליחה וריר. במקרים נדירים עוד יותר, שיעול יבש עלול להיות סימפטום של מחלות מסכנות חיים כגון סרטן או אי ספיקת לב. הטיפול במצב של שיעול יבש צריך להתחיל באיתור הגורם הספציפי. אם למשל, מדובר בשיעול שנגרם בגלל אבק, יש להקפיד על ניקיון האזור, כולל רצפה, שטיחים וחפצים אחרים. בנוסף חשוב להימנע מגורמים שיכולים להחריף את השיעול כגון עישון או שהות במקומות מאובקים, ורצוי להיעזר גם במכשירים שמטהרים את האוויר כמו יוניזטורים ו/או מכשיר מלח טיפולי. יש אנשים שנעזרים ברפואה המשלימה ובמצבים חריפים גם בתרופות, אולם השימוש בתרופות צריך להיעשות בהמלצת רופא בלבד. 

ברונכיטיס – מה עושים כשהסימפונות מודלקות
ברונכיטיס, ובעברית – דלקת הסימפונות, היא בעצם מצב דלקתי המתרחש בקרום של הצינור שאחראי על העברת האוויר מקנה הנשימה אל הריאות. צינור זה נקרא "סימפון", ומכאן שמה העברי של הדלקת. כשהמצב אקוטי, הוא מאופיין בשיעול חזק – עם או בלי הפרשה של ריר ושל ליחה. 90% מהמקרים הללו מתרחשים בכלל וירוסים, ו-10% מהם נגרמים על ידי חיידקים. ישנו מצב נוסף של ברונכיטיס כרונית, שהיא מחלה ממושכת ביותר המאופיינת בשיעול שיכול להימשך גם חודשיים ויותר בכל שנה, והגורם העיקרי שלה הוא עישון. בכל מקרה של ברונכיטיס חשוב מאוד להצטייד במכשיר מלח ביתי, המטהר מאוד את האוויר ומקל מאוד על הנשימה. 

ריאות – איברים שחשוב לשמור עליהם
הריאות הן איברי הנשימה העיקריים אצל בני אדם ובעלי חיים, ותפקידן העיקרי הוא לקלוט את האוויר הנשאף ולהעביר את החמצן שהוא מכיל אל תוך תאי הדם האדומים. בנוסף, הריאות קולטות את הפחמן הדו חמצני ופולטות אותו החוצה, על מנת לסלקו מהגוף ולמנוע ממנו להצטבר בו. בגלל תפקידן החשוב הזה הריאות הן חיוניות מאוד לחיים, ואם הן נפגעות כתוצאה ממחלה או מגורמים אחרים – הדבר יכול להוביל לסכנת חיים. כאשר אדם מעשן, הדבר יכול להביא להצרה של מערכת הסימפונות ולגרום לפגיעה ביכולת הנשימה. לכן, חשוב מאוד לשמור על בריאות הריאות, ולוודא שכל אדם, ובעיקר אדם מעשן, נושם אוויר מטוהר ונקי. את זה אפשר לעשות באמצעות מכשיר מלח טיפולי ומכשירי טיהור אוויר נוספים, שמומלץ מאוד שיהיו בכל בית. 

מטהר אוויר – לא רק לשירותים
הביטוי "מטהר אוויר" נקשר היום באופן כמעט מיידי עם התרסיסים הנמכרים בכל חנות מכולת, המשמשים להתזת חומר מבושם אל האוויר במטרה להעלים ריחות לא נעימים ו/או ליצור אווירה הרבה יותר מזמינה במקום. למרות זאת, מטהר אוויר הוא לא רק הבקבוקון המוכר הזה, אלא גם מכשיר שמטרתו לפזר יונים שליליים בחלל האוויר. מטרתו של מכשיר זה היא לטהר את האוויר שנמצא מסביבנו, ולכן הוא מצוין עבור ילדים הסובלים מאסתמה, משיעול כרוני ובאופן כללי – ממחלות רבות הקשורות בדרכי הנשימה העליונות. באמצעות שימוש במטהר אוויר מסוג שכזה, אפשר לנשום בצורה הרבה יותר טובה ולשפר באופן מאוד משמעותי את הבריאות ואת איכות החיים גם יחד. על מנת להשיג את התוצאות הרצויות חשוב לרכוש מטהר אוויר מתוצרת חברות מוכרות, אשר יגיע אליכם עם אחריות מלאה לפחות למשך שנה. 

חדרי מלח – אפשר גם בבית
אם עד לא מזמן על מנת להקל על בעיות נשימה אנשים היו נאלצים להרחיק עד לחדרי מלח מיוחדים שלא תמיד נמצאים בקרבת מקום מגוריהם, הרי שהיום אפשר גם אחרת. חדרי המלח מגיעים אליכם הביתה, בדמות מכשיר אחד, שהוא לא גדול מבחינת ממדיו, אולם הוא בהחלט גדול מבחינת התוצאות שהוא מספק. מדובר במכשיר מלח ביתי, אשר ממש בדומה לחדרי המלח הגדולים, פולט אל חלל האוויר גם נתרן כלורי שתורם מאוד לייבוש הנוזלים המעיקים המצטברים בגוף האדם בשעת מחלה וגם יונים שליליים המטהרים האוויר. התוצאה היא, כמובן – רווח כפול: גם יכולים לנשום בצורה הרבה יותר נוחה, וגם חיים בסביבה שהאוויר בה מטוהר ונחשפים פחות לחיידקים ולמזהמים. אז אם חשבתם להתחיל טיפול בחדרי מלח או שאתם כבר בטיפול, כדאי מאוד שתנסו את המכשיר הביתי. יכול מאוד להיות שתוכלו לחסוך הרבה מאוד זמן, וגם – הרבה מאוד כסף. 

מכשיר מלח טיפולי – לנשום אוויר נקי
מכשיר מלח טיפולי נתפס כמכשיר שיש בו צורך רק כשמדובר באנשים הסובלים ממחלות בדרכי הנשימה, אולם בעצם מדובר במכשיר מצוין עבור כל אדם. זאת משום שמדובר במכשיר שלא רק מייבש את נוזלי הגוף ופותח את דרכי הנשימה, אלא גם מטהר את האוויר שמצוי בחלל מהמזהמים השונים שהוא מכיל (אבק, גזים, פיח, חיידקים וכד'). התוצאה: השימוש במכשיר מלח טיפולי ביתי מאפשר לכם לנשום אוויר נקי, וכך מגן על המערכת החיסונית שלכם ומסייע במניעת מחלות. אז אם אתם רוצים ליהנות מאוויר נקי באמת – מכשיר מלח טיפולי ביתי הוא הפתרון המושלם עבורכם.

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות