whatsapp

מדי חום

XST200
₪229₪329
משלוח 39 ₪
במבצע!
TG8818H
₪45₪99
 ₪43 בקנייה עצמית
משלוח 39 ₪
במכירת חיסול
K3 Plus
₪119₪228
משלוח 39 ₪
במכירת חיסול 50% הנחה!
K3 PRO
₪119₪238
משלוח חינם
במכירת חיסול
k3
₪259₪395
משלוח 39 ₪
TP-500
₪47
 ₪45 בקנייה עצמית
משלוח 19 ₪
במבצע!
OT-30BT
₪189₪259
 ₪180 בקנייה עצמית
משלוח 39 ₪
SURETEMP PLUS 690 Electronic Thermometer
₪2,100
 ₪1953 בקנייה עצמית
משלוח חינם
XST400
₪119₪159
משלוח 39 ₪
FT-90
₪199₪229
 ₪185 בקנייה עצמית
משלוח 39 ₪
FT-58
₪116₪139
 ₪109 בקנייה עצמית
OT-20
₪49₪69
 ₪47 בקנייה עצמית
מדי חום

לפחות פעם בשנה מישהו חולה בבית ויש צורך למדוד חום, אם מדובר במבוגרים הרי הדבר פשוט למדי אך אם מדובר בילדים זה קצת יותר קשה.

חשוב להבין שילדים לא אוהבים מדי חום, הם לא אוהבים אותם עוד יותר כאשר הם מרגישים רע, תינוקות עוד יותר לא אוהבים מדי חום וזאת משום שיש לבצע את הבדיקה בישבן כדי לקבל תוצאות מדויקות ומדובר על פעולה מאוד לא נעימה.

פעם מדי חום הגיעו בצורה אחת ובדרך אחת ומי שהיה מעוניין למדוד חום נאלץ לחכות זמן רב עד שהחוגה הייתה קובעת מה חום הגוף שלו, כיום התמונה השתנתה מהקצה אל הקצה והטכנולוגיה הביאה לכך שגם מדי חום הפכו משוכללים, נוחים, מהירים ובעיקר זמינים לכל אחד.

איזה סוגים של מדי חום ישנם ולמי הם מתאימים?

מדי חום מגיעים בצורה הטבעית שלהם גם כדיגיטאליים וגם כאנלוגיים, כמובן שהמכשירים הדיגיטאליים הם מהירים יותר ולכן הרבה אנשים בוחרים אותם, כמו כן יש הרבה אנשים שמעדיפים להישאר נאמנים למכשירים הישנים והם גם מדויקים להפליא אך יש צורך בהמתנה ארוכה יותר איתם.

לילדים יש כיום מדי חום נהדרים שניתן לשים בתוך האוזן, הם מהירים במיוחד ולא חודרניים ולכן הם מומלצים מאוד, לתינוקות יש מדי חום בצורת מוצץ והם מתאימים במיוחד לתינוקות שמשתמשים במוצץ.

יש מדי חום שמספקים תוצאה תוך שנייה אחת בלבד, יש מדי חום למדידה על הרקה וכמובן שעל כל אחד לעשות לו את החושבים ולבחור מכשיר שמתאים לו מכל הבחינות שכן מדי חום בצורת מוצץ לא יהיו מתאימים לכל שאר תושבי הבית ומד חום מהסוג הישן לא יתאים לתינוק קטן.

מדי חום – לדעת בדיוק מה קורה

כמה פעמים היה נדמה לכם שלילד יש חום וכשמדדתם לו את טמפרטורת הגוף באמצעות מד חום הסתבר, לשמחתכם, שרק היה נדמה לכם? כמה פעמים קרה ההפך? המסקנה שעולה מהדברים היא שעל מנת לדעת בדיוק מה מצבו של ילדכם, אתם צריכים מדחום מדויק. אם מדובר בתינוקות ופעוטות חשיבות הדיוק עולה עוד יותר, אולם מכיוון שתינוקות ופעוטות הרבה פעמים מתנגדים למדידת חום בשיטה הישנה, צריך למצוא דרך לא חודרנית לדעת מהו חום גופם. בדיוק לשם כך המציאו מדי חום מיוחדים לילדים, בהם מדי חום לרקה, מדי חום לאוזן ואפילו מדי חום בצורת מוצץ. כל המכשירים הנמכרים באתר בטוחים לשימוש ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות, ונותנים תוצאה מדויקת שתאפשר לכם לדעת בדיוק מהו מצבו של ילדכם. 

 
מד חום – להיות עם היד על הדופק

אם מדדתם חום באמצעות מד חום שהראה שטמפרטורת הגוף שלכם גבוהה מהטמפרטורה הרגילה שלו, אתם ממש לא חייבים להיבהל. כשחום הגוף עולה זה לאו דווקא דבר שלילי. לפעמים זה דווקא חיובי מאוד. אם הטמפרטורה של הגוף עולה זה אומר, בדרך כלל, שהגוף מנסה להילחם בחיידקים או בווירוסים שפלשו אליו, והדבר מעיד על פעולה תקינה לחלוטין של מערכת החיסון. למעשה – ישנם אנשים ואף רופאים המצדדים בכך שכדאי מאוד לקחת משככי כאבים רק כשהמצב באמת קשה, משום שניסיונם הראה שכשלא נלקחו משככי כאבים הגוף החלים יחסית במהירות. בכל מקרה, גם אם המדחום מראה שיש לכם חום, לא מיד חייבים לקחת כדור. אם אתם מרגישים טוב יחסית ולא מאוד סובלים, כדאי לנסות לתת לגוף להתמודד מול הפלישה. יכול מאוד להיות שהוא יצליח. כן חשוב למדוד את החום כדי לדעת מה קורה ולהיות עם היד על הדופק, אבל עם הכדורים – חכו.  

 

        

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות