whatsapp

משקל אדם

משקלי אדם
אחד הנושאים שטורדים את בני האדם באשר הם הוא נושא המשקל, גברים ונשים מכל העולם שוקלים את עצמם כבדרך קבע ומוצאים עצמם בכל הזדמנות בודקים האם עלו או ירדו במשקל.

משקלי אדם נועדו לספק לנו מידע לגבי המשקל שלנו, אנו עומדים על המשקל ואז יכולים לראות כמה אנו שוקלים, מכשירים אלו רצויים בכל בית כדי לבצע מעקב שוטף אחר המשקל, משקלי אדם כמובן מומלצים במיוחד לאנשים שנמצאים בתהליך של דיאטה אך הם מומלצים לכולם כדי שיוכלו לנהל מעקב אחר משקל הגוף שלהם ולשמור אותו בגבול התקין.

איזה סוגים של משקלי אדם ביתיים ישנם?

יש סוגים רבים של משקלי אדם וכל אחד יכול למצוא לו את המשקל הנכון והמתאים לו ביותר, יש יתרונות לכל משקל ורצוי לערוך סקר קצר לפני הבחירה, להלן משקלי אדם פופולאריים :

- משקלי אדם דיגיטאליים מזכוכית מחוסמת –  מדובר על משקל אדם ייחודי ומעוצב, הוא יכול לשקול עד 150 קילוגרם יש לו פונקציות רבות כגון כיבוי אוטומאטי והוא רחב מימדים.

- משקלי אדם דיגיטאליים ואנלוגיים –  מדובר על שני סוגים שונים של משקלים אך אין הרבה הבדל בין התוצאות שלהם ולכן כל שנותר לכם לבחור הוא האם אתם מעדיפים מכשיר דיגיטאלי או אנלוגי, יש לשים לב רק למשטח המשקל ורצוי לרכוש משטח נוח ולא חלקלק.

- משקלי אדם עם מד שומן –  אלה הם משקלי אדם חדשניים יותר בהם ניתן למדוד לא רק את משקל הגוף אלא גם את מסת השומן בגוף, כמו כן יש
מדי שומן ומשקלי אדם בהם ניתן למדוד גם מסת שרירים בגוף ומס נוזלים.

משקל אדם – חשיבות במשקל כבד
משקל אדם יכול לתת לנו אינדיקציה לגבי משקל הגוף שלנו וכך גם לגבי מצב בריאותנו. ידוע היום לכולנו כי השמנת יתר היא מצב שיכול להיות מסוכן, משום שהיא יכולה להוות כר נרחב להתפתחות מחלות כמו מחלות לב, שבץ מוחי ועוד. על מנת להיות עם היד על הדופק חשוב שיהיה בכל בית משקל אדם איכותי, שבאמצעותו נוכל לדעת אם עלינו יותר מדיי. ברגע שנהיה מודעים לכך נוכל להתחיל לנקוט בפעולות שיסייעו לנו לרדת במשקל ולשמור על הבריאות.

משקל אדם – לא רק כדי למדוד כמה עלינו
למרות שפחות מדברים על זה, הרי שלא רק השמנת יתר יכולה להיות מסוכנת אלא גם ירידה משמעותית במשקל ופיתוח המחלה שנקראת אנורקסיה – הרעבה עצמית מתוך רצון להיות רזים. משקל אדם איכותי ייתן לנו את המדד הנכון כדי שנוכל לשמור על עצמנו. היום ניתן להשיג גם משקל אדם משולב במד שומן שמאפשר לנו לדעת גם את היחס בין מסת השומנים בגופנו ובין המשקל שלנו.

משקל אדם – להיות עם היד על הדופק
היום כמעט שאין אדם שלא עושה דיאטה או לפחות אדם שלא מודע לסיכונים הבריאותיים שקיימים בהשמנת יתר. למעשה, כולנו עולים מדי פעם (וחלקנו אפילו כל יום) על משקל אדם כדי לדעת מה מצבנו ואם יכול להיות שהקיץ סוף סוף כן נצליח להיכנס לשמלה השחורה שנמצאת אצלנו בארון מכיתה ח'. על מנת שנדע מה מצבנו לא רק מבחינת המשקל, שלמעשה יכול להשתנות מאוד בקלות (כמו למשל במצבים בהם נשקלנו לפני ששתינו מים וגם שנייה וחצי אחר כך), כדאי מאוד לרכוש משקל אדם שכולל גם מד שומן מובנה.

משקל דיאגנוסטי מקצועי – כי קילוגרמים הם לא כל הסיפור
אם אתם רוצים לרדת במשקל, לשמור עליו או אפילו להשמין, אבל לשמור על פרופורציות נכונות של הגוף, אתם צריכים משקל דיאגנוסטי מקצועי. משקל כזה מראה לכם לא רק המשקל שלכם בקילוגרמים, אלא גם מודד אחוזי שומן, אחוזי נוזלים ומסת שריר בגוף, וכל זה ביחס לגובה ולגיל שלכם. עם משקל דיאגנוסטי שכזה, יש לכם את כל הנתונים שאתם צריכים כדי לדעת איפה אתם עומדים, ולראות איך האימונים הגופניים והתזונה שלכם משפיעים על המשקל. כשאתם רוכשים משקלים דיאגנוסטיים מתוצרת חברה טובה ואמינה, ובעיקר אם אתם רוכשים כאלה עם ארבעה חיישנים, אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאות תהיינה מדויקות ואמינות.

 

     
     

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות