whatsapp

משקל דיאגנוסטי מקצועי

משקל אדם דיאגנוסטי מקצועי

משקלו של אדם מורכב מהרבה מאוד פרמטרים, לרבות מסת שריר, שומן ומים. כאשר נשקלים על משקל אדם סטנדרטי מקבלים רק את הנתון הסופי – ללא התייחסות לפרמטרים השונים. מכיוון שכאשר מתחילים תהליך של כניסה לכושר וחיטוב הגוף ו/או תהליך של ירידה במשקל יש חשיבות רבה לפרמטרים הללו (שהרי אדם ששוקל 100 קילו ויש לו מסת שרירים גבוהה יכול בהחלט להיות חטוב) – חשוב לקבל מידע מדויק לגבי הרכבי השומן שבגוף. בדיוק בשביל זה נועד משקל דיאגנוסטי מקצועי, אשר נמצא היום בהרבה מאוד מכוני כושר, מרפאות וקליניקות של דיאטניות ותזונאיות.

מהו משקל אדם דיאגנוסטי?

משקלדיאגנוסטי מקצועי הינו משקל אדם רפואי, אשר מציין על הצג שלו לא רק את המשקל עצמו, אלא גם את אחוזי השומן, את אחוזי הנוזלים ואת מסת השריר בגוף. המדידה מתבצעת באמצעות חיישנים רגישים ביותר, אשר מודדים כל אחד ואחד מהפרמטרים בדיוק מרבי.
בזכות עובדה זאת, משקל עם מד אחוזי שומן ומים ועם מד מסת שרר משקף את משקל האדם בצורה הטובה ביותר. בעזרת משקל זה ניתן להסיק מסקנות לגבי מידת חיזוק השרירים בתהליך כניסה לכושר, לגבי האחוז שמהווה מסת השרירים ממשקל האדם בתהליך ירידה במשקל ואחוזי השומן והמים בגוף שמהווים חלק חשוב מהתאמת תפריט לאדם שמעוניין להפחית משקל.

למה חשוב להישקל במשקל אחוזי שומן מקצועי?

השומן חיוני מאוד לתפקוד תקין של הגוף. השומן מסייע לשמירה על טמפרטורת הגוף, שומר על חומם של האיברים הפנימיים החיוניים ושל הרקמות והוא הביטוי העיקרי של אגירת אנרגיה. אבל, כמות גדולה מדיי של שומן בגוף, עלולה לגרום להתפתחותן של מחלות שונות, לרבות מחלות לב, סוכרת מסוג 2, לחץ דם גבוה, אבנים בכיס המרה, דלקת פרקים ניוונית (אוסטאוארטריטיס) ועוד. לכן, חשוב מאוד להיות עם היד על הדופק ולקבל נתונים מדויקים אודות אחוזי השומן בגוף. משקל מד שומן כזה כדאי שיימצא בכל מכון כושר ובכל קליניקה של תזונאיות ושל דיאטניות, לטובת פיקוח מיטבי על משקלם של לקוחותיהם.

לפניכם טבלת אחוזי המשקל הרצויים על פי אופי פעילותו הגופנית של האדם:

תיאור
נשים
(% שומן)
גברים
(% שומן)
ציון
שומן חיוני בלבד
12%-10%
5%-2%
מעולה
ספורטאים
20%-14%
13%-6%
טוב מאד
ספורטיביים (אנשים בעלי כושר)
24%-21%
17%-14%
טוב
סטנדרטיים (אנחנו והשכנים ממול)
31%-25%
25%-18%
סביר
עודף משקל
מעל 32%
מעל 25%
מומלץ להתחיל בתהליך ירידה במשקל
 
השימוש במשקל טניטה– משקל אדם דיגיטלי עם מד אחוזי שומן, מאפשרת לבצע מעקב צמוד אחר אחוזי השומן בגוף ואחרי מסת השריר, וכך לנהל בצורה מושכלת ומדויקת יותר תהליכים של ירידה במשקל ושל כניסה לכושר.

העיקר הבריאות – משקלים דיאגנוסטיים לשירותכם

העיקר הבריאות מציעה מגוון רחב של משקלים דיאגנוסטיים מקצועיים, כולם מיוצרים על ידי החברות המובילות ומספקים תוצאות מאוד מדויקות. בין לקוחותינו מכוני כושר, דיאטניות ותזונאיות מכל חלקי הארץ, אשר בזכות המשקלים המתקדמים יכולים לספק שירות נכון יותר ללקוחותיהם.
המשקל יגיע עד אליכם עם תעודת אחריות מקיפה, ונציגי השירות שלנו יהיו תמיד זמינים לכל שאלה.
 
לקבלת מידע נוסף אודות משקל דיאגנוסטי מקצועי ולביצוע הזמנה טלפונית –
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
       

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות