ספות וכורסאות

ספות וכורסאות
ספות וכורסאות – כי חשוב שתשבו בנוח
כאתם רוצים לרהט את ביתכם, חשוב מאוד שתבחרו ספות וכורסאות נוחות, שיספקו לכם ולאורחים שלכם חוויית ישיבה מהנה. אחרי הכול, יהיה לכם מאוד לא נעים לראות את האורחים שלכם זזים וזעים בחוסר נוחות כשהם מתארחים אצלכם בסלון, ויהיה לכם עוד יותר לא נעים אם הם יקצרו את ביקורם בגלל חוסר הנוחות. מעבר לזה, גם לכם מגיע לשבת בנוח אחרי יום עבודה מפרך, ולכן יש חשיבות רבה למקום בו תרכשו את הספות והכורסאות שלכם. אם תדאגו לרכוש אותן במקום ששם לנגד עיניו את הבריאות שלכם ומחויב לספק לכם ספות וכורסאות אורתופדיות, אין ספק שיהיה לכם נוח ושתוכלו לשבת עליהן לאורך זמן.
  
  

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות