ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות
ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
רהיטים לבית, מזרונים וציוד ספורט
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי מאמרים איך בוחרים ציוד לטיפולים
 איך בוחרים ציוד לטיפולים
 איך בוחרים ציוד לטיפולים?

אם אתם מטפלים באחד או יותר ממקצועות הרפואה המשלימה, אתם בוודאי רוצים להעניק מטופלים שלכם את הטיפול הטוב ביותר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא לשלב משהו ייחודי שרק אתם מביאים והשמטופלים שלכם לא יוכלו למצוא אצל שום מטפל אחר, עם ציוד לטיפולים שהינו מקצועי ואיכותי – או במילים אחרות: ציוד שעושה את ההבדל בין כמעט לבין בדיוק. במאמר זה נספק לכם מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת הציוד המקצועי והטוב ביותר, על מנת שתוכלו לספק למטופלים שלכם את הטיפול המקצועי והיעיל ביותר שאפשר לספק.

רק מחברה מקצועית
על מנת שתהיו בטוחים שאתם רוכשים ציוד לטיפולים שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, חשוב שתרכשו אותו רק מחברה מוכרת ובעלת מוניטין. זאת משום שכשאתם רוכשים מחברה שכזאת אתם יודעים שהיא תספק לכם רק ציוד ומוצרים איכותיים, שכן היא לבטח לא תרצה לסכן את המוניטין החיובי שיצא לה.

רק באחריות
רגע לפני שאתם חותמים על הסכם רכישה של ציוד לטיפולים, חשוב שתוודאו שאתם רוכשים אותו עם אחריות מלאה. אחרי הכול, גם הציוד המקצועי והאיכותי ביותר יכול להתקלקל, אבל אם אין לכם אחריות – אתם נשארים קרחים מכאן ומכאן: גם בלי ציוד שתוכלו לטפל באמצעותו, וגם בלי חברה שתתקן אותו עבורכם או שתספק לכם ציוד חלופי. לעומת זאת, כשאתם רוכשים ציוד באחריות אתם יודעים שכל תקלה או בעיה הקטנה ביותר שמתגלה – תקבל את המענה המקצועי, היעיל והמהיר ביותר מטעמה של החברה המשווקת. לכן, ודאו שיש ברשותכם תעודת אחריות על ציוד לטיפולים מכל סוג שהוא, ושעל התעודה מופיעים חותמת החברה המשווקת כמו גם תאריך הרכישה.

בטיחות היא מילת המפתח
אחד הקריטריונים החשובים ביותר (אם לא החשוב מכולם) לבחירת ציוד לטיפולים הוא, כמובן, הבטיחות. אחרי הכול, הציוד נועד לטפל באנשים ואם, חלילה, ייגרם להם נזק רפואי או נזק אחר במהלך הטיפול – אתם תהיו חשופים לתביעה שתוצאותיה יכולות להיות גרועות מאוד עבורכם. לכן, לפני שאתם רוכשים ציוד כלשהו, חשוב שתוודאו מעל ומעבר לכל ספק, שהוא יוצר על פי כל דרישות הבטיחות ועל פי כל התקנים הקיימים בתחום, על מנת להבטיח למטופלים שלכם טיפול בטוח מכל הבחינות.

הוראות שימוש מדויקות
על מנת שתפי'ו את המרב ואת המיטב מאותו ציוד לטיפולים שרכשתם, חשוב שתדעו בדיוק כיצד עליכם להשתמש בו. אמנם, תמיד אפשר לשאול קולגות או להתקשר ולהתייעץ עם נציגי החברה המשווקת, אולם על מנת להיות בטוחים שאתם משתמשים בו בצורה הטובה ביותר שיש לה את הסיכויים הטובים ביותר להשיג תוצאות, כדאי לוודא שבתוך האריזה שאתם רוכשים יש גם הוראות שימוש מדויקות. רק כך תוכלו לסמוך על עצמכם במהלך הטיפול, ולהיות בטוחים שאתם מבצעים אותו כמו שהוא אכן צריך להיות. כך למשל, אם אתם מעוניינים לרכוש פוינטר לאיתור נקודות הדיקור הסיני בגוף, חשוב שתצורפנה לאריזה הנחיות שימוש מדויקות, שיאפשרו לכם לדעת אילו סוללות מתאימות למכשיר, כיצד להפעילו בצורה הנכונה וכמובן – איך לזהות פעולה לא תקינה שלו.

שירותי תיקון ותחזוקה
חשוב מאוד שתוודאו שיש לכם אל מי לפנות על מנת לקבל שירותי תיקון ותחזוקה של אותו ציוד לטיפולים שרכשתם. אחרי הכול, ציוד לטיפולים הוא הרבה פעמים ציוד חשמלי או כזה שעובד על סוללות, ומכשירים שכאלה נוטים להתקלקל אחרי תקופה. אז אמנם, אם אתם מוודאים שאתם מקבלים עם המוצר תעודת אחריות הרי שבמשך כל תקופת האחריות אתם יכולים להיות רגועים, אולם חשוב שתדעו בצורה ודאית שהחברה תספק לכם שירותי תחזוקה ותיקונים גם בתום תקופת האחריות ואם לא – שיהיה לכם מספר טלפון של חברה אחרת שאליה תוכלו לפנות. אחרי הכול, אתם משלמים את מיטב כספכם עבור המוצרים וחשוב שיהיו בידיכם כל הכלים על מנת שהם ימשיכו לשמש אתכם לאורך זמן.

ציוד לטיפולים – האיכות נמצאת בכף ידכם
אם תבחרו ציוד לטיפולים על פי הפרמטרים שהוזכרו לעיל, סביר להניח שיהיה בידיכם ציוד שהוא באמת מקצועי ושבעזרתו תוכלו להעניק למטופלים שלכם את הטיפול הטוב ביותר. אז אל תשכחו להביא לטיפול אנרגיות טובות ואת הדבר הזה שייחודי רק לכם, ואין ספק שהשילוב של אלה, עם אותו ציוד לטיפולים באיכות מעולה שהשכלתם לרכוש, תעניק למטופלים שלכם טיפול מקצועי ברמה גבוהה והכי חשוב – בטעם של עוד. 

כתבה שיר שמולביץ.
 
    
חזרה לרשימה


חדשות
חושב שאתה לידר? בטוח שאתה מעצב דעת קהל? במידה ואתה מאמין שאתה כזה הרשם למערכת הלידרים שלנו ותתחיל...

אמצעי התגוננות מסיכות וסרבלים

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك

משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צריכה.


דפי מידע
רשימת הצטיידות לטיפול ביתי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!
דפיברילטור (Automated External Defibrillator) הינו מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים ...

כל מה שהקליניקה שלך צריכה
משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צ...

מנוף הרמה לנכים או לסיעודיים
מנוף הרמה לנכים מתאים לשימוש ביתי ולשימוש מוסדי בבתי אבות או מחלקות בבתי חולים. פע...

מטפס מדרגות זחל המאפשר למבוגרים או לנכים, לעלות ולרדת במדרגות
מעלון מטפס מדרגות זחל תוצרת אירופה -הכנס/י לקבלת פרטים ומחיר!


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית