whatsapp

גרביים רפואיים מדרסים ורפידות

 גרביים רפואיים
  
גרביים רפואיים – כי הבריאות מתחילה מהרגליים
אנשים רבים סובלים מכאבים ברגליים, בין אם כמצב כרוני ובין אם כמצב זמני. מכיוון שהרגליים שלנו הן אלה שנושאות אותנו, עלינו לדאוג להן על מנת שימשיכו לשאת אותנו עוד זמן רב. גרביים רפואיים יכולים מאוד לסייע במצבים רבים, ביניהם נפיחות ברגליים, כאבים, ורידים בולטים, מחלות בכלי הדם ועוד. בקטגוריה של גרביים רפואיים ניתן למצוא גרביים אלסטיות, גרבי נחושת וגרביים לסוכרתיים, שיכולים לשפר באופן משמעותי את איכות החיים. אז אם אתם עומדים הרבה או סובלים מכל אחד מהמצבים שהוזכרו לעיל, חשוב מאוד שיהיו באמתחתכם גרביים רפואיים מתאימים.
 
גרביים אלסטיות – גמישות מרבית
אם אתם סובלים מכאבים ברגליים או מתופעות כגון בצקת, אי ספיקה עורקית או ורידית, דליות ו/או נפיחות בכלי הדם, מומלץ מאוד שתצטיידו בגרביים אלסטיות באיכות גבוהה. גרביים אלה מפעילות לחץ על כלי הדם וממריצות את הדם לחזור לכיוון מעלה, וכך נמנעת הצטברות של דם בפלג הגוף התחתון, העלולה לגרום לתופעות שכאלה. השימוש בגרביים אלסטיות משפר משמעותית את איכות החיים בזכות ההקלה על הכאב, ומאפשר להתמודד בצורה טובה יותר עם המצב, הן מבחינה גופנית והן מבחינה אסתטית. ניתן להשיג גרביים ברמות לחץ שונות ובאורכים שונים, כך שכל אחד יכול למצוא את אלה שמתאימות לו. חשוב: את ההמלצה על מידת הלחץ הרצויה יש לקבל מהרופא המטפל.

גרביים אלסטיות בהריון – לשיפור ההרגשה בתקופה הכי יפה
הרבה מאוד נשים מחכות לרגע בו יהיו בהיריון על מנת להרגיש את הפלא הזה של בריאת תינוק והבאתו לעולם. אין ספק שזו הרגשה מופלאה, אולם נשים רבות חוות אותה בעוצמה פחותה בגלל תופעות שונות של ההיריון, שאחת מהן היא הופעת נפיחות ודליות ברגליים. אין ספק שמדובר בתופעה שגורמת אי נוחות רבה, הן בגלל הכאבים והן בגלל האסתטיקה, אולם היום אפשר בהחלט להקל עליה באמצעות גרביים אלסטיות בהריון. ניתן למצוא היום גרביים באורכים שונים ובמידות לחץ שונות, כך שכל אישה בהריון תוכל למצוא את הזוג שמתאים לה. כמובן שאת מידת הלחץ של הגרביים צריך לקבוע הרופא המטפל.

גרביים אלסטיים – במקום הנכון בזמן הנכון
אם אתם סובלים מכאבי רגליים, מבעיות בכלי הדם, מדליות או מסוכרת, גרביים אלסטיים הם מוצר חשוב מאוד עבורכם. הגרביים יסייעו לכם להתמודד עם דליות ועם כאבים קיימים ויפחיתו את הסיכוי לכך שאלה ייווצרו בעתיד, וכך יאפשרו לכם להמשיך בשגרת יומכם בצורה הרבה יותר נוחה. מכיוון שיש עוצמות לחץ שונות ואורכים שונים לגרביים אלסטיים, חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל ולקבל ממנו הנחיות מדויקות לגבי מידת הלחץ הרצויה. אם תחליטו להשתמש בהם, סביר מאוד להניח שכבר לאחר ימים ספורים של שימוש, הכאבים והנפיחות יפחתו ואתם תרגישו הרבה יותר טוב.

גרביים לטיסה – טוסו על זה
אם אתם נמנים עם אותם אנשים שסובלים מכאבי רגליים בטיסות (בעיקר בטיסות ארוכות), חשוב שלפני הטיסה הבאה תצטיידו בגרביים לטיסה. מדובר בגרביים גמישים המפעילים לחץ על הרגל, ומונעים את הצטברות הדם בכלי הדם שבפלג הגוף התחתון. הפעלת הלחץ גורמת לכך שהדם ימשיך בזרימתו התקינה, ומאפשרת לכם לעבור את הטיסה בצורה הרבה יותר נוחה. התייעצו עם הרופא המטפל, קבלו ממנו הנחיה ברורה לגבי מידת הלחץ הרצויה של הגרביים, רכשו את אלה שמתאימים לכם בדיוק ואין ספק שהטיסה הבאה שלכם תהיה באמת טיסה נעימה.

גרביים אלסטיות לטיסה – לטוס בלי לחשוש
אם אתם חוששים מטיסות בגלל כאבי הרגליים שתמיד נלווים אליהן, כדאי שתנסו לגרוב גרביים אלסטיות לטיסה. גרביים אלה מפעילות לחץ על החלק התחתון של הרגל, מונעות מהדם להצטבר שם וכך מאפשרות לכם לעבור את הטיסה בלי לסבול מנפיחויות, מדליות או מבצקות. אם עוד לא ניסיתם אין ספק שכדאי לנסות, שכן אנשים רבים מדווחים על שיפור משמעותי בהרגשה ומאושרים שיש להם אפשרות לטוס בלי לסבול מכאבים ו/או מחוסר נוחות. חשוב לדעת שישנן מספר רמות של לחץ לגרביים אלסטיות לטיסה, ולכן יש להתייעץ עם הרופא ולקבל ממנו הנחיה מדויקת לגבי מידת הלחץ המתאימה למצבכם.

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות